Ev temizliği derdi

Sizinle benzer durumdayım malesef. Zihnimin bir köşesinde sürekli burası temizlenecek şurası temizlenecek düşünceleri var. Çok yorucu bir durum bu.

Aaaa bu da halılar için çok iyi olur 😂 gırgırı biraz bastırarak hızlıca ileri geri yaparak kullanırsanız süper oluyor bu arada tek yöne yapınca iyi almıyor 🤭
Ay o kadar bastırdım ki tekerleği sıpıtıp uçuyo bi yerlere dkfkf çift yönlü yapıyorum ama bu daha pratik geldi 🥲

Hadi evdesiniz caniniz sıkılıyor da yorulmuyor musunuz ya?
Ben acayip üşenirim ev işine. Enerjim varsa cikar yürürüm, koşarim ya da yoga yaparim ne isim var koltuk silmeyle. 🫤

ay afiyet olsun hamileymişsiniz Allah bağışlasın

hah şöyle ya ne temizliği bacım ye kekini iç kahveni keyfine bakkk :)

sal süpürgeyi süpürsün

ben bir de iki ayağımın altına büyük ıslak temizlik bezlerini atıyorum paten yapa yapa evin tüm ıslak zeminlerini siliyorum her gün

3 saat sonra gene aynı leş gibi

eşten dökülen kıllar ekmek kırıntısı kırmızı biber salça yağ eşin yaptığı yemekten kalan tüm izler vb :)
Hahahhaah doğru söylüyorsunuz ya sizden güç alarak yeni bir kitap ve yeni bir diziye başladım tüm gün yattım neredeyse 😂

Hadi evdesiniz caniniz sıkılıyor da yorulmuyor musunuz ya?
Ben acayip üşenirim ev işine. Enerjim varsa cikar yürürüm, koşarim ya da yoga yaparim ne isim var koltuk silmeyle. 🫤
Ben de böyleydim tam olarak hatta bu ev işi yapanlar da sıkılmıyor mu filan diyordum ama bir anda bir takıntı yüklendi üstüme. Neyse buraya açtığım konudan sonra bir rahatlama geldi yattım tüm gün 😂

Sizinle benzer durumdayım malesef. Zihnimin bir köşesinde sürekli burası temizlenecek şurası temizlenecek düşünceleri var. Çok yorucu bir durum bu.
Bugün yeni bir diziye başladım , bir de kitap okumaya yine kalkıp biseyler elbette yapılıyor ama zihnimi farklı şeylere yönlendirmeye çalışıyorum artık. Rutin olan şeyler yapılıyor mecbur 🤭

bence annenize benziyor olabilirsiniz 🙃ilk kızımda 10 ay ikinci kızımda 17 ay evde kaldım ücretsiz izin doğum izni vs. hiç temizlik perileri gelmedi bana hani boşluk evde olma durumu vs diye.

Ay ne alaka böyle bir konu açtım bilmiyorum ama biraz kafama taktım galiba. Evimde bir kedim bir köpeğim var , her gün robot süpürge süpürür, ben de koltukları rulo yapar yerleri silerim mutlaka. Temizlik hastası değilim sadece rutin düzen oluşturmak istedim bir gün yapmayınca kokuyor gibi hissediyorum. Her neyse. 3 aylık hamileyim şuan yetmiyorum gibi hissetmiyorum, kalkıp yavaş yavaş temizliğimi yapıyorum ama sanki ev bana hep pismiş gibi gelmeye başladı. Ay temizlik yapıyorum oturuyorum tam olmadı diyorum. Annem temizlik hastasıydı acaba ona mi benzeyecegim , ben umursamaz biriyimdir takılmam yani dağınıksa dağınık toplanır elbet derim. Şimdi sanki kafamda hep bı yarında halıları yikatayim filan diye düşünür oldum. Hayatım boyunca hep çalıştım ilk defa 6 aydır filan evdeyim çalışmıyorum sizce bunun etkisi var mı?
Bende hamileyim bended evöyle bişey başladı özellikle eve eşimin akrbalrı gleip gidşnce oturdukları yerleri dezenfekta felan ediyorum pislenmiş gibi geliyor

X