Fal Sepeti Deneyimleri

şimdi baktım daha önce bana baktığı fala da , kardeşimle ilgili söyledikleri çıkmış valla. çok yakında aileden birine kısmet var sizde çok seviceksiniz falan demiş, kardeşim evleniyor yakında ve kıza bende bayılıyorum :)
Kafam karıştı şimdi Bade mi Buğra mı ?

kimin falı bu... valla artık demekki aynı falları atıp duruyor
baskın karakter olucak erkek arkadaşınız, kaybetme korkusu olucak bunları herkese demişki bunlar önemli şeyler

şimdi baktım daha önce bana baktığı fala da , kardeşimle ilgili söyledikleri çıkmış valla. çok yakında aileden birine kısmet var sizde çok seviceksiniz falan demiş, kardeşim evleniyor yakında ve kıza bende bayılıyorum :)
Kafam karıştı şimdi Bade mi Buğra mı ?
Söyledikleri çıkan falcının adı ne ? :KK73: Bade ve Buğra arasında neden ikilemde kaldınız ?

kimin falı bu... valla artık demekki aynı falları atıp duruyor
baskın karakter olucak erkek arkadaşınız, kaybetme korkusu olucak bunları herkese demişki bunlar önemli şeyler
Buğra baktığında söylemişti bunları, ben sorumda pek kendimle ilgili değil de ailemle lgili sormuşum ozaman, oda kardeşimden falan bahsetmiş. şimdi gönderirsem direk kendimi sorucam ama

detaylı anlatım için teşekkürler. bende değişik siteler denedim, fal sepeti nde de kime baktırsam diye düşünüyordum. Ortalaması 5.0 olan Bade Doğan diye bir falcı var herkes çok beğenmiş gibi onu deniyeceğim sanırım.

ben heralde bir tek onu denemedim diğer 15 tl bakanlar güzeldi yanii

Arkadaşlar Taksim’de Asmin Cafe’ye gidiyorum birkaç haftadır. Son olarak geçen hafta Utku’ya baktırdım, yorumlarımla anlatıyorum.

Asmin Cafe-Utku :KK200::nazar:
Sen çok duygusalsın, zor seven, zor vazgeçensin dedi, burda haklı. Eğitim anlamında yurtdışı gözüküyor dedi ama bu olması zor bir şey. İnsanların hayrını alacak, iletişimle ilgili bir iş yapacaksın dedi, okuduğun bölüm iletişimle ilgili. Kilo alıp veriyorsun sık sık dedi, bildi. Elin çok açık senin dedi, bildi. Arkadaşlarından çok kazık yiyorsun, eleme yapacaksın dedi, kazık yediğim doğru. Dedikodular var bol bol dedi, bunu da bildi. A-E-M-T harflerinden oluşan bir kişiyle tanışacaksın dedi, ama bu işe yaramaz bunu boşver dedi.
Nişanlın temiz kalpli, çevresi varoş ve piskopat birisi dedi, söyledikleri doğru. Sana karşı zaafı var, parasal sıkıntıları var dedi, bildi. Seni ileride eşi olarak düşünüyor dedi. Kötü alışkanlıkları var dedi, bildi. Senin sayende değişecek ve şu anda seni takip ediyor dedi. Seninle Ağustos’un ilk haftasının sonuna kadar iletişime geçecek dedi ve nişanlım bu hafta yanıma geleceğini söyledi barıştığımızda yani. Büyük ihtimal önümüzdeki hafta arayacak seni dedi ve aradı. Şu an nişanlımla ayrı yerlerdeyiz, 2-3 vakite kadar dönecek temelli dedi, bakalım en beklediğim konu bu çıkacak mı, ama çok beğendim kendisini. Ve sana çok bağlı nişanlın dedi. Mahkemesi hayırla sonuçlanacak nişanlının dedi, ruh ikizisiniz bu yüzden o dediğim dedik sen dediğim dedik anlaşamıyorsunuz dedi. İhanet var mı diye sorduğumda asla yok, seni düşünüyor hep dedi.

Asmin Cafe-Emre
Söylenenlere göre dedikleri harfiyen çıkan kişi. Bir tavsiye üzerine gittim, tavsiye eden kişi falcının üzerine fincan atmış sonra gidip falcıdan özür dilemiş dediklerinin hepsi çıkınca. Ama benim çoğu şeyimi sanki bilemedi :KK43: Çok lüks bir yerde oturacakmışız, deniz kenarında, bize miras çıkacakmış. Nişanlım benimle iletişime geçmek isteyecekmiş 10 gün içinde, aynı Utku’nun dediği gibi 2-3 vakite kadar dönecekmiş temelli. Bu arada beni başka beğenen varmış, o kişiyle evlenecekmişim hem de yalıda. Bana altın kemer, 10 bin tlye yüzük ve 100 bin tlye takı alacakmış. Benim ailem şimdiki nişanlımı değil bu kişiyi isteyecekmiş. Sen nişanlını boşver, aslında lafta nişanlılık dedi, yüzüğümü görmeden çok ucuz yüzük almış sana dedi, altın ucuz sayılmaz ama diğer kişiye göre demek istedi sanırım :KK70:Bu çocuk da beni ailesiyle tanıştıracakmış , 5 gün veya 5 hafta içinde benimle iletişime geçecekmiş. Bu kişi Kenan ya da Murat adı dedi, unutmayalım bunları çıkar falan :-)

Asmin Cafe-Can
Çok zaman önce baktırdığım için unuttum ama küs olduğumuzda nişanlımla gitmiştim ve barışacağımız gün için 4 ya da 14 gün arasında iletişime geçecek seninle dedi ve 4. günde bana mesaj atmıştı nişanlım. Çok kanım ısındı bu falcıya, elektriğimiz tutmuştu, aklımda hep gitmek var tekrar ama başka falcılar da denemek istemiştim. Aklımda kalan olarak çok takıntılı olduğum için sordum nişanlımdan yana ihanet var mı diye asla yok, çocuk bu konuda sana doğrularu söylüyor başka konularda olmasa da ona inan bu konuda kesinlikle doğru dedi.
bunların çoğunu bende demiştim sana :)

merhaba Erden hanima baktirdim su meshur bodrumlu, tatmin olamadim nasihat tarzinda biraz ohhh yada wouuw dedigim cok sey olmadi
unlulerin falcisi diye kendini tanitan Asli Yildiza su fali baktirdim ismi malum degil olanlar gelio bana transdayken sor dedi ama berbat bi faldi kac kardes oldumdan baskasini bilemedi
Yigit / arkadaslar ani cok iyi bildi ama gelecege dair tek bisi cikmadi aksine tersi oldu
Bakirkoy sutlu kahvedeki neslihan/ ani cok iyi bilio sok ediyo size ama 2 kes sans verip baktirdim bir yil arayla ikiside cikmadi
halkalidaki nermin/ kesinlikle kesinlikle barisicaksiniz darken adam baskasiyla cikmaya basladi ve digger kiside seni aricak darken o adamda baskasiyla sozlendi dusunun artik blokladim nermiini
matrak café Funda/ dediklerinin 5 de biri tutuyo 3 kez baktirdim uzun aralik falci bulamadigimdan
kurtulus arap melahat/ o da sadece an da iyi gelecekle ilgili sallio
medium sibel diye kendini adlandiran fal sitesinde calisan ezik insan/ bi seey bildigi yok salliyo
arkadaslar samimi soyluyorum fala yatirdigim paralarla ben bi araba alirdim o derece yazik valla
hayir kurumuna bagislasam sevaba gecerdim
ama bu bi utku ve vazgecemiyorum ve hala daha dedikleri bir bir cikan bi falci bulsam yine aricam

bade201919, Dün 11:34 Şikayet

Merhabalar, bu sitede birkaç kişiye fal baktırmıştım geçen yıl, uzun vadeli şeyler söylemişlerdi. Hepsini detaylı olarak analiz edip yazacağım buraya ve önümüzdeki günlerde tekrar baktıracağım. Bu aralar ihtiyacım var.

Geçen yıl baktırdığım falcılardan bahsedeyim;

Ayışığın: Nişanlımın bu yıl çalışmak için şehir dışından iş teklifi alıp şehir değiştireceğini bildi. Bana uyarıda bulundu nişanlının üzerine gitmemelisin diye, bu durumdan ben bahsettim ama çok üstünde durdu ve belki de dinleseydim bu kadar sık kavga etmezdim nişanlımla. 2019 yılının yaz aylarında evlilik için önemli bir adım görüyorum dedi. İlerde ilk ve ikinci çocukların erkek, sonuncusu kız olacak dedi, sen iki tane istiyorsun fakat nişanlın üç tane istiyor fakat kız olması için üçüncü bebeğiniz olacak dedi. İlki babasına benzeyecek, bu yüzden sen çok yorulacaksın dedi fakat diğerleri sana benzeyecek ama kız olan babacı olacak dedi. Bu sitede genel olarak benim en memnun kaldığım falcı oldu. İleride buraya bakarım bilmiş mi diye :)

Firuzen: Benim için istihareye yatmış ve iki tane kumral kız bebekleri su içinde beni kolayca doğum yaparken görmüş. Yanımda nişanlımda varmış, hep birlikte yüzmüşüz sonra. Birbirinden güzel, tatlı kız bebeklermiş, minicik elleri ve ayakları gözlerinin önünden gitmiyormuş :) Birbirinize şans getiriyorsunuz, ikinizin arası kötüyken ikinizin de işleri ters gidiyor dedi. Ve bir terapi uyguladı. Terapi ise şöyleydi; örneğin bugün yediğim yemek için şükrediyorum, güne bu sabah sağlıkla uyandığım için şükrediyorum, bu kadar hoş biri olduğum için şükrediyorum. Her gece yatmadan önce sesli bir şekilde söyle dedi.

Firuzen 2. Fal: Bu sıkıntı nedir böyle genç yaşında yapma böyle falan dedi, fakat enerjinde yükseliş görüyorum dedi devam et terapilere dedi ve başka bir yöntem daha ekledi. Olmasını istediğin şeyler sanki olmuş gibi dua et dedi, örneğin mutlu bir evliliğim olduğu için şükrediyorum, hamile olduğum için şükrediyorum, arabam olduğu için şükrediyorum tarzında. Yani bu kısımda ne istiyorsanız sanki olmuş gibi dua ediyorsunuz. Ne istersen elde debilecek bir güzelliktesin fakat aklın fikrin bu çocukta dedi, o aralar küstük barışacaksınız dedi ve dediği oldu. Senin masumiyetine bağlanmış dedi, bu da doğru. Bu yaz el ele kısa bir tatil görüyorum dedi ve dediği olmuştu geçen yıl baktırmıştım bu falları, geçen yıl 4 günlüğüne yakın bir yere gitmiştik nişanlımla. Başkaları sizi kıskanıyor dedi, gerçekten çok göze geldik. Bu falında daha çok memnun kaldım sanırım bu kartlarla seçilendi, ilk baktırdığım kahva falıydı.

Sezgi: Nişanlını çok kıskanıyorsun fakat bu normal çünkü çok seviyorsun ve kaybetme korkusu yaşıyorsun dedi. Nişanlın çok fazla baskılara gelemeyen birisi, çok fazla bunaltma çünkü uzaklaştırabilirsin dedi ve dediği oldu. Yaz sonunda iş bulacak dedi nişanlın dedi bu doğru fakat yaz başında da başka bir işte çalışmıştı. Maddi durumunuz orta derecede olacak ama çok mutlu bir yuvaya sahip olacaksınız dedi. Bu falı 2017'nin mart ayında baktırmıştım, evlilik olarak 3 yıl görmüş. 2 tane de çocuk görmüş. 2 çocuğumun arasını da 3 yıl olarak görmüş. Kafana çok şey takıyorsun ve bu da enerjinde düşmene sebepler oluyor dedi, bu dediği de doğru. Kıskanılıyormuşuz, nazara geliyormuşuz. Okulun bittikten 4 vakit sonra güzel bir iş gözüküyormuş bana. Bu arada bu fallarda kartlarla bakılan falmış.

Ceren Aydın: Kahve falı baktırmışım, önce onu söyleyeyim. Nişanlının sinirinin geçmesini beklemen gerekiyor demiş fakat hep ben olay sıcakken adımlar attım, küs olduğumu süre ve kavgalarımız arttı, keşke dinleseymişim :KK43: Genel olarak falcılar anlamış. Söylenmeyi bırak, her şeyin zamanla doğru bir şekilde ilerleyeceğini anla dedi. Duygusal anlamda sağlığına dikkat etmen oldukça önemli dedi. Birbiriyle çelişen kararların var dedi, bu yüzden karar vermekten kaçınıyorsun dedi. Doğru şeyleri biliyorsun fakat uygulayamıyorsun dedi. Okul hakkında 1 sene içinde özellikle hazirandan sonra sorunlarının biteceğini görüyorum dedi, gerçekten de bu haziranda okulum bitti. Eylül ayında evlilik tarihinizi alacağınızı görüyorum dedi, evlilik tarihi için Ekim'de adım attık ama istediklerimiz olmadı, hala evlenemedik. Nisan sonunda işe girecek dedi, Mayıs'ın ortasında işe girdi. Hemen hemen tarihler tuttu sayılabilir. Fakat yerini iş yerinde sağlamlaştıracak dedi, bu olmadı çünkü işten çıktı. 2017'nin Eylül ayında nişan, 2018'in Haziran ayında düğününüz olacak dedi fakat bu dediklerinin hiçbiri olmadı :KK43: Evlendikten 1,5 yıl sonra oğlunuz olacak, bu çocuktan 2 yıl sonra doğacak kızınız olacağını görüyorum dedi. Bu falcının konuşma tarzı, kibarlığı, cana yakınlığı çok güzel fakat dedikleri maalesef çıkmadı :KK43:

Merhaba, ben de son zamanlarda falsepetine sardim. Yorumcularin cogunu denedim. Tek seferde hepsine baktirmadim tabii ki. Biraz uzun bir sureç. Bazi fallari kredi birikimi ve bedava fal hakkindan kazandim. Ben de birkac yorum yapmak istiyorum.

Bu fal işi biraz da enerji meselesi tabii ki. Kimsenin gelecegi net gördügüne inanmiyorum. 6. Hissi kuvvetli olanlar, gecmis ve su anki durumu bilebilir, kisilik analizi yapabilir ve gelecegi de buna göre yorumlayabilir sadece. Bu da degisebilir tabii ki. O yuzden tarihlere cok da takilmamak lazim sanirim. Benim dusuncem bu sekilde. Sevgilimden ayrildiktan sonra, simdiki hislerini vs yorumlamalari icin falsepetinde bayagi dolandim(bu fal isi de biz kadinlarin bug i olmali:))) isin ilginc tarafi, butun favorilerimin verdigi vade 3 asagi 5 yukari ayni, olabilecekler konusunda soyledikleri hemen hemen ayniydi. Vadeye daha var maalesef, cikarsa soylerim.

Buğra: en cok begendigim, en cok enerji aldigim kisi. Birkac favorim var ama Bugra en favorim:) su anki ruh hali, gecmis olaylar vs analizi cok iyi. Karakter ozelliklerini de bildigi icin durumu guzel analiz edip sana tavsiyelerde bulunuyor. Bunu su sekilde yaparsan, soyle davranirsan bu is olabilir vs seklinde. 2 kere baktirdim ikisi de tutarliydi. Ustelik cok beyefendi. Uzun uzun yorumluyor, tum sorularini cevapliyor. Biraz uzun surebilir dönüsü ama beklemeye deger. Biraz hizli ve karisik anlattigini dusunebilirsiniz basta ama aslinda cok acik ve net. Bikac kez dinleyin ses kaydini gerekirse. Dediklerinin ciktigini yazmis cogu kisi yorumlarda. Tavsiye ederim.

Nesibe: ses tonu, konusma tarzi cok guzel. Hemen her seyi bildi durumla ve karakterlerle ilgili. Benim hic bahsetmedigim detaylar dahil. Dediklerinin ciktigini cok kisi yazmis. Bekliyorum. Hayirlisiyla olsun insallah. Nesibe yi de tavsiye ederim. Digerlerine gore biraz pahali ama fal konusuna cok merakliysaniz deger diye dusunuyorum. Biraz uzun surebilir dönüsü

Melisa Donukuk: hisleri kuvvetli. Yasadigin seyi senle beraber yasiyor. Sinirleniyor veya mutlu oluyor. Ses tonundan anlayabiliyorsun. Tamamen soruna odakli yorum yapiyor. Deneyebilirsiniz. Soyledikleri hep tutarliydi. Cok tatli birisi.

Emre Dinç: enerji ile bakim yapiyor. Enerji durumuna gore yorum yapiyor. Onun icin yapilan yorumlar da hep olumlu ve ciktigini soyluyorlar. Verdigi tarihlere cok takilmayin ancak gercekten enerjiden anliyorsa bayagi iyi oldugunu soyleyebilirim. Sosyal medya hesabindan da inceleyebilirsiniz. Kisa surede donuyor.

Alex : en begendigim yorumculardan oldu. Gercekten iyisiyle kotusuyle tum analizi cok iyi, soyledikleri cok tutarli, cok dogru. Tavsiye ederim kesinlikle. Ustelik konusma sekli cok hoş, yazimlari bayagi duzgun. Ben cok begendim. Biraz uzun surebilir. Cok online olmuyor.

Hale Yıldırım: ayni sekilde gecmis, su anki durum, karakter analizleri cok cok iyi. Yine ses tonu ve anlatış sekli cok guzel. Olumlu bir sey gorse bile, olumsuz olabilecek taraflarini da siralayip fikir veriyor. Yine tavsiye ederim. Dönüş suresi ortalama

Yorumcu Zeus: kesinlikle cok spesifik detaylar biliyor. Pozitif bakis acisi var. Anlatis tarzini biraz abartili buldum sadece. ses tonu ve konusmasi birazcik itici geldi bana ama tavsiye edebilecegim yorumculardan kesinlikle.

Samira Gunal: iyi diyebilirim. Analizleri cok iyi ve bildigi seyler cok oldu.

Bade Doğan: bunu sormussunuz diye bu gruba ekledim. 2 hafta arayla baktirdim. Ikisi komple zıt yorumlardi. Bir seyler degismis olabilir tabii ki ama bu kadar kisa surede, bu kadar zıt seyler soylemesi cok inandirici gelmedi bana. Zaten yazdiklari da cok spesifik olmayan ortalama seylerdi.

Bunların dısında pozitif yorum yapan ama ortalama buldugum ve cok etkilenmediklerim: Sevgi Derman, Zeliş Can, Ayperi, Fatmagul(falaaddine gondersem benzer yorum alirdim. O tarz bi yazımı var Fatmagül ün) , Oylum Genç(siradan bi arkadasiniza baktirmissiniz gibi, fincandaki sekilleri yorumluyor. Kaplumbaga, bulut, deve falan gibi), Senanur, Aref(buna cok karar veremedim. Iyi gibi aslinda ama etkilenmedim yine de), Derin Hisler. Yine en iyileri Sevgi Derman ve Aref olabilir. Sevgi Derman kahvede daha basarili.

Bunlarin disinda 3 tane hic begenmedigim yorumcu var. Dennis, Yağmur Sothis ve Firuzen. Bu kadar falcıdan, sadece Dennis ve Yağmur Sothis olumsuz olacagina dair yorum yapti ama begenmeme nedenim bu degil. Simdi diger fal bakanlar da bir takım olumsuzluklari gorduler ama Dennis sadece olumsuz konustu. O kadar olumsuz konustu ki, icim daraldi. Bir de ses tonu, konusma tarzi itici, lakayt. Yani firsatim olsa da dinletsem, ne demek istedigimi anlarsiniz. Sizden bir halt olmaz falan da dese tam olurdu. Hic puanlama ya da yorum yapmadim kendisine ama dusunduklerimi yazdim soru kismina. Normalde puani yuksek ama belki enerji tutmadi, belki kotu gunundeydi bilemem.
Yağmur Sothis; su anki durumu ve hisleri anlatmadi. Karsi tarafin dusuncelerine hic girmiyor, günahmis, saygisizlikmis falan. Arkada yoga muzigi caliyor. Tamamen gelecekle ilgili konusuyor. Bana su anki durumu anlatmadan gelecegi soylemesi sacma bence. Ayrica, yorumlarda dediklerinin ciktigina dair hicbi sey gormedim. Sadece muzigin ve ses tonunun ne kadar huzurlu oldugunu yazmislar. Pahali da ustelik. Fal sonunda da, enerji listeme seni de ekliyebilirim, pozitif enerji yolluyorum vs diye ekliyor. O yuzden begenildigini dusunuyorum Ben sahsen begenmedim. Firuzen, dilekleri gerceklestiriyorum enerji yolluyorum vs diye herkese ayni tavsiyeleri veriyor. Ben de biliyorum sukretmenin onemini. Gerek yok boyle seylere. Istihareye yatiyormus falan diye baktirmistim da, coookk uzun surede donuyor zaten. Bir de hicbir detay yoktu falinda. Cok bostu. Hicbir sey hissetmedim(olumluydu da halbuki) o yuzden begendigimi ve tavsiye ettigimi soyleyemem. Bu ucunun fiyatlari da yuksek.

Benim fallarimin vadesine daha var. Uzun vade verdiler cunku:) o yuzden cikti diyebilecegim bir sey yok ama begendiklerimi, tavsiye ettiklerimi yazdim. Bugra ya bayiliyorum.

detaylı anlatım için teşekkürler. bende değişik siteler denedim, fal sepeti nde de kime baktırsam diye düşünüyordum. Ortalaması 5.0 olan Bade Doğan diye bir falcı var herkes çok beğenmiş gibi onu deniyeceğim sanırım.

Bade Dogan yeni oldugu icin cok puanlama yapilmamis. O yuzden 5 diye basliyor puanlar. Su an 4.8 mesela.

Merhaba, ben de son zamanlarda falsepetine sardim. Yorumcularin cogunu denedim. Tek seferde hepsine baktirmadim tabii ki. Biraz uzun bir sureç. Bazi fallari kredi birikimi ve bedava fal hakkindan kazandim. Ben de birkac yorum yapmak istiyorum.

Bu fal işi biraz da enerji meselesi tabii ki. Kimsenin gelecegi net gördügüne inanmiyorum. 6. Hissi kuvvetli olanlar, gecmis ve su anki durumu bilebilir, kisilik analizi yapabilir ve gelecegi de buna göre yorumlayabilir sadece. Bu da degisebilir tabii ki. O yuzden tarihlere cok da takilmamak lazim sanirim. Benim dusuncem bu sekilde. Sevgilimden ayrildiktan sonra, simdiki hislerini vs yorumlamalari icin falsepetinde bayagi dolandim(bu fal isi de biz kadinlarin bug i olmali:))) isin ilginc tarafi, butun favorilerimin verdigi vade 3 asagi 5 yukari ayni, olabilecekler konusunda soyledikleri hemen hemen ayniydi. Vadeye daha var maalesef, cikarsa soylerim.

Buğra: en cok begendigim, en cok enerji aldigim kisi. Birkac favorim var ama Bugra en favorim:) su anki ruh hali, gecmis olaylar vs analizi cok iyi. Karakter ozelliklerini de bildigi icin durumu guzel analiz edip sana tavsiyelerde bulunuyor. Bunu su sekilde yaparsan, soyle davranirsan bu is olabilir vs seklinde. 2 kere baktirdim ikisi de tutarliydi. Ustelik cok beyefendi. Uzun uzun yorumluyor, tum sorularini cevapliyor. Biraz uzun surebilir dönüsü ama beklemeye deger. Biraz hizli ve karisik anlattigini dusunebilirsiniz basta ama aslinda cok acik ve net. Bikac kez dinleyin ses kaydini gerekirse. Dediklerinin ciktigini yazmis cogu kisi yorumlarda. Tavsiye ederim.

Nesibe: ses tonu, konusma tarzi cok guzel. Hemen her seyi bildi durumla ve karakterlerle ilgili. Benim hic bahsetmedigim detaylar dahil. Dediklerinin ciktigini cok kisi yazmis. Bekliyorum. Hayirlisiyla olsun insallah. Nesibe yi de tavsiye ederim. Digerlerine gore biraz pahali ama fal konusuna cok merakliysaniz deger diye dusunuyorum. Biraz uzun surebilir dönüsü

Melisa Donukuk: hisleri kuvvetli. Yasadigin seyi senle beraber yasiyor. Sinirleniyor veya mutlu oluyor. Ses tonundan anlayabiliyorsun. Tamamen soruna odakli yorum yapiyor. Deneyebilirsiniz. Soyledikleri hep tutarliydi. Cok tatli birisi.

Emre Dinç: enerji ile bakim yapiyor. Enerji durumuna gore yorum yapiyor. Onun icin yapilan yorumlar da hep olumlu ve ciktigini soyluyorlar. Verdigi tarihlere cok takilmayin ancak gercekten enerjiden anliyorsa bayagi iyi oldugunu soyleyebilirim. Sosyal medya hesabindan da inceleyebilirsiniz. Kisa surede donuyor.

Alex : en begendigim yorumculardan oldu. Gercekten iyisiyle kotusuyle tum analizi cok iyi, soyledikleri cok tutarli, cok dogru. Tavsiye ederim kesinlikle. Ustelik konusma sekli cok hoş, yazimlari bayagi duzgun. Ben cok begendim. Biraz uzun surebilir. Cok online olmuyor.

Hale Yıldırım: ayni sekilde gecmis, su anki durum, karakter analizleri cok cok iyi. Yine ses tonu ve anlatış sekli cok guzel. Olumlu bir sey gorse bile, olumsuz olabilecek taraflarini da siralayip fikir veriyor. Yine tavsiye ederim. Dönüş suresi ortalama

Yorumcu Zeus: kesinlikle cok spesifik detaylar biliyor. Pozitif bakis acisi var. Anlatis tarzini biraz abartili buldum sadece. ses tonu ve konusmasi birazcik itici geldi bana ama tavsiye edebilecegim yorumculardan kesinlikle.

Bade Doğan: bunu sormussunuz diye bu gruba ekledim. 2 hafta arayla baktirdim. Ikisi komple zıt yorumlardi. Bir seyler degismis olabilir tabii ki ama bu kadar kisa surede, bu kadar zıt seyler soylemesi cok inandirici gelmedi bana. Zaten yazdiklari da cok spesifik olmayan ortalama seylerdi.

Bunların dısında pozitif yorum yapan ama ortalama buldugum ve cok etkilenmediklerim: Sevgi Derman, Zeliş Can, Ayperi, Fatmagul(falaaddine gondersem benzer yorum alirdim. O tarz bi yazımı var Fatmagül ün) , Oylum Genç(siradan bi arkadasiniza baktirmissiniz gibi, fincandaki sekilleri yorumluyor. Kaplumbaga, bulut, deve falan gibi), Senanur, Aref(buna cok karar veremedim. Iyi gibi aslinda ama etkilenmedim yine de), Derin Hisler. Yine en iyileri Sevgi Derman ve Aref olabilir. Sevgi Derman kahvede daha basarili.

Bunlarin disinda 3 tane hic begenmedigim yorumcu var. Dennis, Yağmur Sothis ve Firuzen. Bu kadar falcıdan, sadece Dennis ve Yağmur Sothis olumsuz olacagina dair yorum yapti ama begenmeme nedenim bu degil. Simdi diger fal bakanlar da bir takım olumsuzluklari gorduler ama Dennis sadece olumsuz konustu. O kadar olumsuz konustu ki, icim daraldi. Bir de ses tonu, konusma tarzi itici, lakayt. Yani firsatim olsa da dinletsem, ne demek istedigimi anlarsiniz. Sizden bir halt olmaz falan da dese tam olurdu. Hic puanlama ya da yorum yapmadim kendisine ama dusunduklerimi yazdim soru kismina. Normalde puani yuksek ama belki enerji tutmadi, belki kotu gunundeydi bilemem.
Yağmur Sothis; su anki durumu ve hisleri anlatmadi. Karsi tarafin dusuncelerine hic girmiyor, günahmis, saygisizlikmis falan. Arkada yoga muzigi caliyor. Tamamen gelecekle ilgili konusuyor. Bana su anki durumu anlatmadan gelecegi soylemesi sacma bence. Ayrica, yorumlarda dediklerinin ciktigina dair hicbi sey gormedim. Sadece muzigin ve ses tonunun ne kadar huzurlu oldugunu yazmislar. Pahali da ustelik. Fal sonunda da, enerji listeme seni de ekliyebilirim, pozitif enerji yolluyorum vs diye ekliyor. O yuzden begenildigini dusunuyorum Ben sahsen begenmedim. Firuzen, dilekleri gerceklestiriyorum enerji yolluyorum vs diye herkese ayni tavsiyeleri veriyor. Ben de biliyorum sukretmenin onemini. Gerek yok boyle seylere. Istihareye yatiyormus falan diye baktirmistim da, coookk uzun surede donuyor zaten. Bir de hicbir detay yoktu falinda. Cok bostu. Hicbir sey hissetmedim(olumluydu da halbuki) o yuzden begendigimi ve tavsiye ettigimi soyleyemem. Bu ucunun fiyatlari da yuksek.

Benim fallarimin vadesine daha var. Uzun vade verdiler cunku:) o yuzden cikti diyebilecegim bir sey yok ama begendiklerimi, tavsiye ettiklerimi yazdim. Bugra ya bayiliyorum.
Çok teşekkür ederim bizi bilgilendirdiğiniz için. Gelecek hakkında söyledikleri çıkan hangisi oldu ? Bunun hakkında da bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Çok teşekkür ederim bizi bilgilendirdiğiniz için. Gelecek hakkında söyledikleri çıkan hangisi oldu ? Bunun hakkında da bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Dedigim gibi, vadesi henuz gelmedi:KK43: net bi sey diyemem ama benim favori olarak belirlerdiklerime yorum yapanlarin cogu soylediklerinin ciktigini belirtmis. Ben de o yuzden denedim bunlari ve memnun kaldim. Umarim cikar en kisa zamanda soyledikleri:)

Bende fal sepetinde zaman zaman baktirdim dennis e 2 farkli konuda danismistim 1.baktiginda baya bildi ve yakin gelecegi tutturdu.2.de olmadi alakasizdi .ama kesinlikle bos oldugunu sanmiyorum hisiyatli .
Nesibe bugra cok begendim.
Yagmur sothis falci degil bence o..
Alex hisleri var bana olumsuz bakan tek kisi ins.dedigi olmaz :)

Süper olmuş bu analiz valla , dönüp dönüp bakıcam gibi bu yazıya :)
İzmirli katina yı denediniz mi ? Ben baktırdım ama hep olumsuz şeyler söyledi bana , inşallah yanılıyordur

Süper olmuş bu analiz valla , dönüp dönüp bakıcam gibi bu yazıya :)
İzmirli katina yı denediniz mi ? Ben baktırdım ama hep olumsuz şeyler söyledi bana , inşallah yanılıyordur
İzmirli Katina değilde , Emre Dinç enteresan bir kişilik , 2 arkadaşım baktırdı, 1'i acayip sevdi yok artık falan diyor. Diğeri sıradan buldu. Emre Dinç in söylediklerinden kesin tutan var mı hiç aramızda ?

ayısıgı diye biri vardı ablamla ıkımız baktırmıstık cok iyiydi bir daha bulamadım sitede nerede bilen varmı :KK43:

X