Fal Sepeti Deneyimleri

detaylı anlatım için teşekkürler. bende değişik siteler denedim, fal sepeti nde de kime baktırsam diye düşünüyordum. Ortalaması 5.0 olan Bade Doğan diye bir falcı var herkes çok beğenmiş gibi onu deniyeceğim sanırım.
BADE DOĞAN BENE ÇIKMADI.ÇOK BOŞ ŞEYLER SÖYLEDİ.ÇOK KÖTÜYDÜ.

Emre Dinç cok degisik. Enerji ile bakıyor. Enerji calismalari da yapiyor. Reiki uzerine. Ekstra ucret istemiyor. Bildigi cok sey var. Degisik bi deneyim. Umarim dogrudur soyledikleri.

Bugra cok iyi gercekten. Nesibe harika. Yorumcu zeus da iyi aslında. Ayisigim i ben denemedim. Iyi mi?

Kızlar merhaba, falsepeti %50 indirim vermiş bana, son dönemde çıktı/ beğendiğim dediğiniz falcı var mı? Buğra ve nesibe dışında - onlara baktırdım..

Kızlar merhaba, falsepeti %50 indirim vermiş bana, son dönemde çıktı/ beğendiğim dediğiniz falcı var mı? Buğra ve nesibe dışında - onlara baktırdım..

Oylum Genç baya içten gibi geldi bana, bide bu yeni katılan var Medyum Silvia , o iyiymiş diye duydum ama ben online yakalayamadım henüz.

Oylum Genç baya içten gibi geldi bana, bide bu yeni katılan var Medyum Silvia , o iyiymiş diye duydum ama ben online yakalayamadım henüz.
Medyum Sılvıa REZALET...Sankı o sıteden aldıgım tum yorumların toplaması gıbı bır fal gondermıs. Bır de kaza gecıreceksn fln demıs ona gonderdgm kahve fotoları 1 hafta oncesınındı ve o 1 hafta ıcınde tam 3 cenaze haberı aldık...Tamam belkı bu kadar kotu haber dan dıye verılmez ama agır 1-2 hastanız var,haberını alacaksınız belkı uzak da olsa oraya zıyarete gıdeceksnz deneblrdı. Allahtan yuzde 50 ındrım ve mevcut kredıyle fal atmstm,para versem uzulrdm....Ayrıca yazılı fal olayı bana hıc samımı gelmıyor,kımbılır kım bakıyor,seslı falda bellı 1 ayrac var ama yazılı fal.....ı-ıh.

Oylum Genc'e gelınce berbat, anda bırkac sey bılıyor, done done aynı seylerı soyluyor,su falı gonderyorsun yanlıs kısı bılgılerıyle dogum tarıhı-ısım vs....Yorum gelınce fark edıp soyledıgnde hıc sorun olmaz dıyor,yenıden dogru bılgılerle yorumlayınca o falı yıne aynı seyleı soyluyor.....Yerınde dursun.

Kizlar 1 ay once fal sepetinde fal baktirmistim.Muallak olan bir durumuma ;

Bugra olumlu dedi yakin tarih verdi
Yorumcu Zeus olumlu dedi yakin tarih verdi.
Alex ve Hale Yildirim olumsuz dediler.

Tellwede de Yule ortaci konusmus olumsuz da olabilir olumlu da diye.
Geysu ani asiri iyi bilmisti ve olumlu demis.

Hepsinin degisik detaylari bilme ozellikleri vardi yalniz Alex o kadar emin ses tonuyla konusmus ki zaten olay olumsuzlasmis beynimde.
Sizlere cikip cikmayan var mi bu falcilardan.
• Bugra-zeus-hale-alex-geysu-yule ????

Kizlar 1 ay once fal sepetinde fal baktirmistim.Muallak olan bir durumuma ;

Bugra olumlu dedi yakin tarih verdi
Yorumcu Zeus olumlu dedi yakin tarih verdi.
Alex ve Hale Yildirim olumsuz dediler.

Tellwede de Yule ortaci konusmus olumsuz da olabilir olumlu da diye.
Geysu ani asiri iyi bilmisti ve olumlu demis.

Hepsinin degisik detaylari bilme ozellikleri vardi yalniz Alex o kadar emin ses tonuyla konusmus ki zaten olay olumsuzlasmis beynimde.
Sizlere cikip cikmayan var mi bu falcilardan.
• Bugra-zeus-hale-alex-geysu-yule ????

Alex'i denemiştim bende bir kaç hafta önce, hiç öyle pembe tablolar çizmiyordu, ne görüyorsa ne hissediyorsa çat çat söylüyordu valla, o yüzden ilk başta moralimi bozan birşeyler söylediysede sonradan çıktı valla 1 tanesi. Sonradan sorduğum soruyada net bir cevap vermişti bekliyorum yıl bitmeden belli olacak o sorununda cevabı.
Demir fena deği bide, oda gününde olunca değişik yorumlar yapıyor, farklı bir bakış açısı iyi oluyor

Medyum Sılvıa REZALET...Sankı o sıteden aldıgım tum yorumların toplaması gıbı bır fal gondermıs. Bır de kaza gecıreceksn fln demıs ona gonderdgm kahve fotoları 1 hafta oncesınındı ve o 1 hafta ıcınde tam 3 cenaze haberı aldık...Tamam belkı bu kadar kotu haber dan dıye verılmez ama agır 1-2 hastanız var,haberını alacaksınız belkı uzak da olsa oraya zıyarete gıdeceksnz deneblrdı. Allahtan yuzde 50 ındrım ve mevcut kredıyle fal atmstm,para versem uzulrdm....Ayrıca yazılı fal olayı bana hıc samımı gelmıyor,kımbılır kım bakıyor,seslı falda bellı 1 ayrac var ama yazılı fal.....ı-ıh.

Oylum Genc'e gelınce berbat, anda bırkac sey bılıyor, done done aynı seylerı soyluyor,su falı gonderyorsun yanlıs kısı bılgılerıyle dogum tarıhı-ısım vs....Yorum gelınce fark edıp soyledıgnde hıc sorun olmaz dıyor,yenıden dogru bılgılerle yorumlayınca o falı yıne aynı seyleı soyluyor.....Yerınde dursun.

Ayışığın online olmuş dün kaçırdım onu:/ 2 arkadaşım çok beğenmişti onu birkaç hafta önce

X