Fal Sepeti Deneyimleri

geceninkralicesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2017
3.130
3.057
☕ Fal baktıracak arkadaşlara nacizane önerilerim;

- Çok sık fal baktırmayın. Çünkü enerjiler karışabiliyor ya da olması gerekenler gecikebiliyor.
- Ne yazık ki fal bir enerji meselesi, enerjinizin uyduğu yorumcuyu bulana kadar maddi ve manevi zarara uğrayabilirsiniz.
- Genelde ilk baktırdığınız fallar daha doğru çıkar. Bu yüzden aynı yorumcuya sık sık fal göndermeyin.
- Fala odaklı yaşamayın, oluruna bırakın. Ayda birkaç kez baktırdığınız fal çıkmış mı diye dinleyin.

📝 Özetle benim deneyimlerim;

💎 Beğendiklerim 💎

Utku İnanç: Öncelikle belirtmeliyim ki çok tatlı birisi. Sadece tatlı değil odaklanarak fal bakan hissiyatlı bir yorumcu. Kendisine iki kere fal yolladım, ilk falında vade vermedi ama söyledikleri olmuştu. Nokta atışları fazlasıyla var. İlk falında söylediklerinin %90’ı olmuştu. Fal baktırdıkça özensizleşti.

Nas Kendinehas: Söylediklerinin %80’i olmuştu. Kendisi çok sık çevrimiçi olmuyor, abartılan yorumculardan çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Gerçekçi, dürüst, pembe tablo çizmeyen ve nokta atışları yapan bir yorumcu. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Çiğdem Atlı: Söylediklerinin %60’ı olmuştu. Nokta atışları var. İş hakkında söyledikleri olmamıştı, aşk konularında daha başarılı. Kahve falı da yollasanız tüm sorularınıza tarot kartlı destekle yanıt bulursunuz, sorularınız cevapsız kalmaz. Son falı fiyaskoydu.

Mısırlı Talia: Geçmiş, an ve yakın gelecek için çok iyi hisleri olan fakat 2 aydan sonra olacak dediği şeyler çıkmayan bir yorumcu. Nokta atışları var. Kişilik analizinde ve detaylar konusunda çok iyi. Tüm sorularınıza yanıt alırsınız.

Zülal Şen: En sevdiğim yorumculardan birisi. İlk falında söylediklerinin %90’ı olmuştu. Bilemediği tek şey yola gideceksin demişti, söylediği gibi yola gitmedim. Kişilik analizinde çok iyi. Geçmiş, an ve yakın gelecekte de başarılı. İlk falında boş yere vade vermemişti ve olaylar söylediği gibi ilerlemişti. Yakın zamanda tekrar fal gönderdim, ikinci falı için verdiği bütün vadeler patladı. Söylediği şeyler olmadı. Bir kez deneyebilirsiniz. Son falları iyice özensizleşti ve iyice kısaldı.

Neva Demir: Diğer yorumculara göre en düşük ücretli fal bakan nadir yorumculardan birisi. İlk falında vade vermemişti fakat olaylar söylediği gibi ilerlemişti. Beğendiğim tespitleri vardı. Aşk konularında denenebilir. Ben kendisine iki kez fal göndermiştim.

Melisa Donukuk: Hem sizi hem de sorduğunuz kişiyi doğru bir şekilde tarif eder, kişilik analizinde çok başarılıdır. Genel olarak kendisinin yorumlarını beğenirim hatta arkadaşlarımı da yolladığım olmuştu. Özellikle ilk falı çok güzeldi.

Fulya Nas: Buluşma zamanını ve olayların gidişatını bilmişti. Fakat Mısırlı Talia gibi 2 aydan sonra olacak dediği şeyler olmadı. Bunun üzerine kendisine aylar sonra ikinci falımı yolladım. Sorduğum konularda tıkanıklık yaşandığı için verdiği vadelerde olayların gerçekleşmediği söyledi. Ayrıca kendinden emin bir şekilde ilk falında olduğu gibi vade verdi. İkinci falında söylediklerinin hiçbiri çıkmadı, tamamen sallamasyon bir faldı.

Rosetta Stone: Güzel analizlerde bulunmuştu. Fakat birkaç ay sonrası için söyledikleri olmadı. Sadece ufak tefek olacak dediği şeyler oldu. Sorduğunuz kişinin sizi nasıl gördüğü konusunda güzel yorum yapar. Sonuç olarak deneseniz de olur denemeseniz de, arada kaldım. Ayrıca çok olumlu konuşuyor.

Özgür Can: Geçmiş ve anda çok iyidir. Ayrıca yakın gelecek için söylediklerini verdiği vadeleriyle birlikte yaşadım. Kendisi yakın zamanda göremediği bir şey için boş yere vade verip sizi kandırmaz. Kendisine 3 kez fal yollayan biri olarak gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Zaten birkaç tane arkadaşımı yönlendirmiştim, arkadaşlarım da memnun kalmıştı. Uzun vadede söyledikleri çıkmadı. Son fallarında iyice özensizleşti.

Asu Çiftçi: Yorumları fena değildi. Benim ve sorduğum kişinin şimdiki düşüncelerini güzel dile getirmişti. Ufak tefek söylediği birkaç şey olmuştu ama başka konular için 3 yıl sonrasını vade olarak verdi. Ama bir konuda söylediği şey olmadı. Deneseniz de olur, denemeseniz de. Son falı çok özensizdi.

Zeliş Can: Benim hakkımda güzel ve doğru analizleri olmuştu. Söylediği bir şeyi yaşamıştım. Tam olarak tavsiye edebilmem için birkaç ay gerekiyor. İlk falı daha uzundu ve ikinci falında sanki sorular üzerinden de yorum yapıyor gibi geldi bana.

Burcu Karen: Söylediklerinin birkaç tanesini yaşadım. Kesinlikle hissiyatlı bir yorumcu, fal konularında boş birisi değil.

Alex: Namını bilen bilir zaten. Kimi sorarsanız sorun sorduğunuz kişinin duygularını, düşüncelerini bir bir ortaya döker. Olumlu veya olumsuz ne görürse söyler. Gerçekçi ve dürüsttür. En sevdiğim yorumculardandır ve kesinlikle herkese tavsiye ederim.

⛔ Beğenmediklerim ⛔

Bubastis999 (Tellwe): Özensiz, detaysız ve soruma cevap alamadığım bir fal yorumuydu. Kendisine falda karıştırdığı şeyleri söylememe rağmen cevap vermeye tenezzül etmedi. Falı karıştırmasaydı, soruma cevap bile vermese olurdu ama bir falım boşuna heba olmuş oldu. Asla tavsiye etmem.

Liya Costanta: Sorduğum kişi hakkında tek bir yorumda bulunmayıp, tamamen kendi yazdığı hikayeyi bana anlatan hayal üzerine kurulmuş bir fal yorumuydu.

Sahra Yıldız: Olaylar söylediği gibi ilerlemedi. Verdiğim detaylara rağmen yanlış şeyler söyledi. İadesini almıştım.

Ersan Sam: Denenmemesi gereken yorumculardan birisi. Arkadaşlarıma aynı cümleleri biraz değiştirerek yorum yapmış. Zaten yazılı fal bakıyor. Bana söyledikleri ise çok geneldi.

💣 Söylediği 1 şey bile çıkmayan yorumcular;

Liya Costanta
Ayışığın
Çiğdem Atlı
Zülal Şen
Su Mutlu
Falcı Nezo
Özgür Can
Oya Boran
Berke Gürsoy
Nisan Yıldız
Alev Seçkin
Ersan Sam
Senanur Tan
Melek Kara
Buğra
Emre Dinç
Sevgi Derman
Medyum Gizem (Sadece burç yorumları yapıyor)
Anette Claire (Sürekli başka bir fala davet ediyor, kısa bakıyor)
Didar Evren (Sürekli başka bir fala davet ediyor, kısa bakıyor)
Bubastis999 (Tellwe)
Fildor (Tellwe)
eflin4 (Tellwe)
FALCANANAY (Tellwe)
Klothoyagmur (Tellwe)

Not: Diğer baktırdığım yorumcular en azından ufak tefek detayları bilmişti, yukarıda belirttiğim yorumcuların hiçbir dediği çıkmadı.

Son düzenleme:
paylaşımın için teşekkürler kuzucum
en çok hangisini tavsiye edersin, ucretleri ne kadar ve ne falı baktirmistin
Bir şey değil kuzum, fiyatları falcıya göre değişiyor ama ben 40 ₺’den fazla vermek istemiyorum. 25 ₺’ye baktırdığım da oldu 35₺’ye de. Kahve, tarot, katina, horoskop, yıldızname vs. var ama en uygun fiyatlı katine ve kahve falı olduğu için ben hep onlara baktırdım. Yine baktırmak istiyorum, keşke biraz indirim olsa :KK43: Çok sık baktırmak istiyorum, haliyle maddi durumumu etkiliyor fallar çok baktırınca :mad: Geçen yıl kredi kartım olduğu için baktırıyordum, şimdi telefondan ₺ ile yükleme yapmayı deneyeceğim.

Paylaşımın için teşekkürler bebiş❤️ güvenilir site mi? çünkü coğu site parayı alıp falı geciktiiriyor..
Rica ederim bebeğim ❤️ Ben gördüğün gibi birkaç kez baktırdım, en fazla 2-3 gün içinde falıma geri dönüş yaptılar ve soru sorma hakkı veriyorlar fal bittiği zaman. Sorularıma da cevap verdiler her zaman, doğruya doğru. Ben yine baktırmak istiyorum. Fakat falcını iyi seçmelisin, tek dikkat etmen gereken konu bu bence.

detaylı anlatım için teşekkürler. bende değişik siteler denedim, fal sepeti nde de kime baktırsam diye düşünüyordum. Ortalaması 5.0 olan Bade Doğan diye bir falcı var herkes çok beğenmiş gibi onu deniyeceğim sanırım.

detaylı anlatım için teşekkürler. bende değişik siteler denedim, fal sepeti nde de kime baktırsam diye düşünüyordum. Ortalaması 5.0 olan Bade Doğan diye bir falcı var herkes çok beğenmiş gibi onu deniyeceğim sanırım.
Rica ederim, geçen yıl baktırmıştım. Hesabıma mobil ödemeyle ₺ yükleyemediğim için bakamadım daha. Acaba dediğiniz Bade Doğan’a mı baktırsam yoksa daha önce baktırıp dediklerinin çoğu çıkan Ayışığın’a mı ? Siz de baktırırsanız burada paylaşır mısınız ?

Rica ederim, geçen yıl baktırmıştım. Hesabıma mobil ödemeyle ₺ yükleyemediğim için bakamadım daha. Acaba dediğiniz Bade Doğan’a mı baktırsam yoksa daha önce baktırıp dediklerinin çoğu çıkan Ayışığın’a mı ? Siz de baktırırsanız burada paylaşır mısınız ?
Bade yi bekledim ama çevrimiçi olmadı bende Senanur a Tarot gönderdim o sırada, baya bombaydı, şaşırttı valla beni. Nişanlımın işle ilgili bir takım sorunları vardı, onlarla ilgili hiçbirşey söylememiştim resmen o bana anlattı olayları, şok oldum. Yakın zamanla ilgilide birşeyler söyledi merakla bekliyorum bakalım çıkıcakmı diye

Bade yi bekledim ama çevrimiçi olmadı bende Senanur a Tarot gönderdim o sırada, baya bombaydı, şaşırttı valla beni. Nişanlımın işle ilgili bir takım sorunları vardı, onlarla ilgili hiçbirşey söylememiştim resmen o bana anlattı olayları, şok oldum. Yakın zamanla ilgilide birşeyler söyledi merakla bekliyorum bakalım çıkıcakmı diye
Çıkarsa yazar mısın, bende baktırayım :KK36:
Bu aralar çok ihtiyacım var :KK43:

Bade yi deneyebildniz mi ? Puanları ve yorumları baya iyi gözüküyor, gerçekten okadar iyi mi merak ettim ?

bugra herkese hemen hemen aynı şeyleri soylemiş
ben Buğra yı daha önce denemiştim, fena değil gibiydi. Biraz uzun sürmüştü falı yorumlaması ama yinede beğenmiştim. Gerçi sonra birdaha baktırmadım. Nesibe iyi aslında ama oda çok uzun sürede bakıyor artık, beklemek istemiyorum okadar.

bugra herkese hemen hemen aynı şeyleri soylemiş

ben Buğra yı daha önce denemiştim, fena değil gibiydi. Biraz uzun sürmüştü falı yorumlaması ama yinede beğenmiştim. Gerçi sonra birdaha baktırmadım. Nesibe iyi aslında ama oda çok uzun sürede bakıyor artık, beklemek istemiyorum okadar.
Gelecekle ilgili dedikleri çıkan mesela arayacak, adım atacak vs. diyipte çıkan kim var ? Hangisine baktırmalıyım ?

Gelecekle ilgili dedikleri çıkan mesela arayacak, adım atacak vs. diyipte çıkan kim var ? Hangisine baktırmalıyım ?
şimdi baktım daha önce bana baktığı fala da , kardeşimle ilgili söyledikleri çıkmış valla. çok yakında aileden birine kısmet var sizde çok seviceksiniz falan demiş, kardeşim evleniyor yakında ve kıza bende bayılıyorum :)
Kafam karıştı şimdi Bade mi Buğra mı ?

X