Fal Sepeti Deneyimleri

valla bu online fallar falan hikaye kızlar daha önce de yazdım bu fal sepetinde epey fazla kişiye fal baktırdım hepsi fos çıktı asıl eline kahve fincanını alıp bu işten anlayan biri olacak geçen tesadüfen beni hiç tanımayan birine kahve falı baktırdım kitap gibi okudu

valla bu online fallar falan hikaye kızlar daha önce de yazdım bu fal sepetinde epey fazla kişiye fal baktırdım hepsi fos çıktı asıl eline kahve fincanını alıp bu işten anlayan biri olacak geçen tesadüfen beni hiç tanımayan birine kahve falı baktırdım kitap gibi okudu
Ya sence fosmu hepsi elenayi bide denemek istiyorum

bizi de okusun kitap gibi 😄

bizi de okusun kitap gibi 😄

Valla kadın benim misafirliğe gittiğim evde o da misafirdi hiç tanışmıyoruz önceden gerçi çok olumsuz konuştu ama zaten hayatım şuan baştan aşağı olumsuz hatta sonunda benim baya bi gerildiğimi gördü ablacım fala inanma falsız kalma gaybı yalnızca Allah bilir diye beni bi de teselli etti 🙂

X