Fal Sepeti Deneyimleri

Ben

yani adamin sana söyliceklerini elena sana öncedenmi dedi?
Tam olarak öyle değil, Elenaya göre evlenmeye yanaşmayıp yine de hayatımda kal diyecekti ama o hiç görüşmesek daha iyi zarar göreceğiz çünkü ben evlilikten korkuyorum dedi. Boşanmış bir insan çünkü yeniden aynı yola girmek istemiyormuş falan falan…

Tam olarak öyle değil, Elenaya göre evlenmeye yanaşmayıp yine de hayatımda kal diyecekti ama o hiç görüşmesek daha iyi zarar göreceğiz çünkü ben evlilikten korkuyorum dedi. Boşanmış bir insan çünkü yeniden aynı yola girmek istemiyormuş falan
Tam olarak öyle değil, Elenaya göre evlenmeye yanaşmayıp yine de hayatımda kal diyecekti ama o hiç görüşmesek daha iyi zarar göreceğiz çünkü ben evlilikten korkuyorum dedi. Boşanmış bir insan çünkü yeniden aynı yola girmek istemiyormuş falan falan…
ha

Kızlar e posta yoluyla astrocenter Alyaya fal göndermiştim o da iptal etmiş telefonla bakarsak daha iyi olur demiş ama para hesabımdan çekilmişti müşteri hizmetleri de mail atın dedi, başına böyle bi şey gelen var mı 15 euro çekmiş kartımdan

Kızlar e posta yoluyla astrocenter Alyaya fal göndermiştim o da iptal etmiş telefonla bakarsak daha iyi olur demiş ama para hesabımdan çekilmişti müşteri hizmetleri de mail atın dedi, başına böyle bi şey gelen var mı 15 euro çekmiş kartımdan
Musteri hizmetleri cok kotu o sitede. bence alyaya soyleyin iade etsin. baska bi falciyla basima geldi musteri hizmetleri mirin kirin etti kadin kendi iade etti sistemden. 15 Euroya 10dklik konusma paketi de var orda ondan alin derim. oteki turlu nrdeyse iki katina geliyo. ben de yeni fark ettm :KK70:

Telwe’de Ronan, Yakomoz, Hisli
Fal sepetinde Şule Naz, Elena Günce, Berivan Barçın
Bir Yolun Var’da Aylin-Fama-Sema üçlüsü üçüncü kişiyi bilmiş
Onun dışında Melisa, Zeus, Nesibe, Işılay, Cesur, Gökçe Aksoy, Zeyno Peri, hepsi faso fiso arkadaşlar
Karakteri ve perde arkasını birebir analiz eden Ronan ve Elena olmuş, ilk dinlediğimde inanmak istemesem de
Sen ücüncü kisinin oldugunu biliyormuydun yoksa faldan sornami ögrendin?

X