Fal Sepeti Deneyimleri

Bende dün sezgi ye baktirdim.Anda ve geçmişte iyi gibiydi.Yakin bir tarih verdi ihtimal dahilinde baktıran lar varmi yakın tarih mi verdi genelde ???

Kızlar selam
Fal sepetinde çok fazla kişiye fal baktırdım hepsi fos yazmıştım ama bir kişinin şu kadar gün sonra olacak dediği şey, o kadar gün sonra ansızın oldu Valla tesadüf mü bilmiyorum şuan o yorumcunun çevrimiçi olmasını bekliyorum sabahtan beri Katina baktırmıştım yine katina baktıracağım Ama bir daha baktırayım tekrar tutarsa ismini o zaman yazayım

Kızlar dediğim yorumcuyu nihayet çevrimiçi yakaladım bana yine çok kısa bir vade verdi şu iki üç gün içinde dediği olursa adını size vereceğim her ne kadar olmasına ihtimal pek vermesem de..

Ya sen cidden iyi degilsin. Bir sal bizi ya. Biktik senden de yaptigin reklamlardan da.
Asıl reklamcı sizsiniz kusura bakmada yukardan dolandırıldığını anlattım sevinen bir avuç zavallı var gelmiş bana iyi değilsin diyo ben kimsenin mutsuzluğu ile dalga geçmem evet benim psikolojim bozuk ama o beğenenler ve böyle yazanlar sizin kalbiniz kötü! yaz bana mesajla sana baktirdigim falları atayım allaha havale ediyorum seni burda yazmak herkesin hakkı gelip benim dolandirilmama sevinen sürekli engelledim ama yine çıkıyor bu ya diyen kalbi kötüler bana yazıyo yazma cevap verme sana bişi diyen mi oldu!

Melisa Donukuk dan yorum alanlar bana bir ulaşabilir mi 🤔
Ben
Elena Günceyi görünce ben de yorum yapmak istedim, ben 2 kere baktırdım kendisine. İlkinde anlıkta bildiği şeyler olmuştu ama çok ikilemli konuştuğu için (uzun saçlı biri olduğunuzu görüyorum, değilim diyorsanız çok düşünceli olduğunuz kafanıza birşeyler taktığınız için öyle çıkmışsınız gibi) çok da ciddiye alamadım.
2. Kez de geçen ağustos ayında baktırmışım, o zamanlar baktırdığım kişiyle görüşmüyorduk. İletişim için “L” harfli bi ayda olacak, Eylül ya da Aralık ayı demiş, biz kasımda görüşmüştük. Zamansal olarak sapma olabilir tabii, faldır neticede. İletişim kurduğunda “benden ciddiyet bekleme ama hayatımdan da çıkma çünkü bana iyi geliyorsun” diyecek demiş. Adamla bi süre iletişimimiz oldu, sonrasında bana ciddiyet bekleme dedi doğru ama görüşmeyelim çünkü bundan zarar göreceğiz dedi öylece de bitti zaten. Aynı falda 6 ay içinde biriyle tanışacaksın demiş, ismindeki bazı harfleri vermiş, burcunu söylemiş güzel bir ilişki yaşayacaksın demiş. Öyle biriyle tanışmadım.
Kendini kandırılmış kullanılmış hissediyorsun, bir daha kimseye güvenemeyeceğini düşünüyorsun, üzgünsün vs gibi yorumlarını da bilmiş gibi kabul edemiyorum tabii. Bunlar işler yolunda gitmeyince çoğumuzun hissettiği duygular zaten.
yani adamin sana söyliceklerini elena sana öncedenmi dedi?

X