Garip bir boşanma hikayesi aptal kafam

binsumina

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2024
15
-36
30
Arkadaşlar merhabâ, ismim binsu herkese kucak dolusu sevgiler. 23 yaşında 3 yıllık evli 2 çocuk annesiyim, Eşim 34 yaşında aklı başında, oturaklı çalışkan biri şükürler olsun hiçbir eksiğim yok. Lakin 2. Çocuktan sonra evliliğin bana göre olmadığını anladım. Kayın validem görümcem sağolsunlar sürekli yardımcı olmaya çalışıyorlar lakin ben yapamıyorum. Boşanmak istediğimi eşime söyleyince küplere bindi. Madem yapamayacaktın başta evlemeyecek yola çıkmayacaktik diye kükremeye başladı. Dediğim gibi Kasım ayında ortada hiçbir sebep yokken anlaşmalı boşandık. Kız babasından oğlan bende kaldı. Her ay oğlumuzun nafakasını gönderiyor. Lakin okadar pişmanımki okadar pişmanımki anlatamam. Doğduğum evdeki duvarlar üstüme üstüme gelmeye başladı. Herkes farklı gözle bakıyor. İkna etmeye çalışıyorum olmuyor. Ne yapacağımı şaşırdım.

Başta hatayı 20yaşında evlenerek yapmışsınız. Yetmemiş 2çocuk yapmışsınız, oda yetmemiş olacak ki 2çocukla iyi olduğunu düşündüğünüz eşinizi boşamışsınız hiç bir sebep yokken. 3yaşında çocuğunuzu babaya bırakmanızdan hiç bahsetmiyorum bile…

Şimdi size burda kimse kıyamam yaaaa falan demicek. Hazırlıklı olun.

Arkadaşlar merhabâ, ismim binsu herkese kucak dolusu sevgiler. 23 yaşında 3 yıllık evli 2 çocuk annesiyim, Eşim 34 yaşında aklı başında, oturaklı çalışkan biri şükürler olsun hiçbir eksiğim yok. Lakin 2. Çocuktan sonra evliliğin bana göre olmadığını anladım. Kayın validem görümcem sağolsunlar sürekli yardımcı olmaya çalışıyorlar lakin ben yapamıyorum. Boşanmak istediğimi eşime söyleyince küplere bindi. Madem yapamayacaktın başta evlemeyecek yola çıkmayacaktik diye kükremeye başladı. Dediğim gibi Kasım ayında ortada hiçbir sebep yokken anlaşmalı boşandık. Kız babasından oğlan bende kaldı. Her ay oğlumuzun nafakasını gönderiyor. Lakin okadar pişmanımki okadar pişmanımki anlatamam. Doğduğum evdeki duvarlar üstüme üstüme gelmeye başladı. Herkes farklı gözle bakıyor. İkna etmeye çalışıyorum olmuyor. Ne yapacağımı şaşırdım.
3 yıllık evlilikte; çocuklarınızın biri taş çatlasın 2 yaş ( + bir kaç ay ) , diğeri de 1 yaş (+ bir kaç ay ) olabilir. 2 yaşında bebeğin velayetini hangi mahkeme babaya verdi ve çocukları birbirinden ayırdı ?

Cocuklari neden ayirdiniz?

3 yıllık evlilikte; çocuklarınızın biri taş çatlasın 2 yaş ( + bir kaç ay ) , diğeri de 1 yaş (+ bir kaç ay ) olabilir. 2 yaşında bebeğin velayetini hangi mahkeme babaya verdi ve çocukları birbirinden ayırdı ?
Bana da bir fake havası verdi. Kucak dolusu sevgiler göndermesi falan... askddlflflflg

Heh Şermin reis çözdü işte olayı,konuda mantık hatası var Binsu hanım🧐.

E kendinden 11 yas küçük, 20 yaşında kızla evlenip peşpeşe iki çocuk yaparken seni göremedi mi, ne kadar genç ne kadar deneyimsiz olduğunu farkedemedi mi?
Kendi gençliğini kendin harcamissin ama sen de suçlusun senin gibi genç bir kadına nikah kıyıp hazır olmadan senden iki çocuk yapan eş de suçlu. Olan iki masum sabiye olmus:KK43:

Olay nerde geçiyor ? Hangi mahkeme 2 yaşında, kendi kişisel temizliğini ve bakımını yapamayacak bir kız çocuğunun velayetini babaya verdi ve 2 kardeşi ayırdı ?
Bence kendi rizasiyla vermis babaya

Yani ben burda çocukları için eşlerine katlanan mutsuz olan çok kadının hikayesini okudum onların yaptığı da bir yerde doğru değil ama siz resmen ortada bir sebep yokken boşanmış ve iki kardeşi birbirinden ayirmissiniz. Çocuklar daha küçük ve en çok size ihtiyaclari varken biri sizden ayrı. Nasıl bir akıl tutulması yaşadınız anlamadım gerçekten. Ne oldu da evliliğin size göre olmadığını anladınız? Şimdi ne oluyor da barışmak istiyorsunuz? Bence sizin boşandıktan sonra hayalini kurduğunuz bir hayat vardı ve şimdi o hayatı yaşayamiyorsunuz ve o yüzden barışmak, eski düzene dönmek istiyorsunuz. Ama herşey sizin bıraktığınız gibi kalmıyor, kimsenin hayatı da oyuncak değil ki istediğiniz gibi oynayasiniz. Bence psikolojik destek alın hem kendiniz hem de çocuklarınız için. En azından ne yapmak istediğinizi anlarsınız.

Heh Şermin reis çözdü işte olayı,konuda mantık hatası var Binsu hanım🧐.
2020 Haziran ayında evlendim. 19.03.2021 yılında kızım doğdu. Kızım doğduktan 2 yıl sonra Oğlum oldu. Anlaşmalı boşandık. Babası oğlanı bana kızıda kendine aldı. Anne sevgisinden mahrum kalmaması için. Lakin 2 çocuğun velayeti babada. Yalan atmıyorum. Kimlikleri v.s atabilirim. Konuyu açmamın sebebi belki birileri yardımcı olur akıl verir niyetiyle açtım. Linç yiyeceğimi bilmiyordum.

X