Gaz belası!!!

evil 10 o dediğin keten tohumu yanılmıyosam çünkü ben de onu yoğurtla kullanıyorum bağırsaklara çok faydası oluyor gercekten

arkadaşlar gaz probleminiz varsa birde kimyon ve anasonu deneyin derim

Çörekotu yağı 1 çay kaşığı, annem bebekliğimizden beri bizimle bu şekilde başettiğinden bahsediyor. Bana iyi geliyor, deneyin kızlar. Çok pahalı da değil.

Masaj aletiniz varsa, karnınıza masaj kemerini geçirin ve titremeye başlayın. Yoksa bol su ve spor!

Bu gaz olayı benimde başıma çok geliyor,TALCİD çiğneme tableti kullanıyorum ve iyi geliyor,tavsiye ederim.....

offf bu gaz bende de var kizlar yaa. cok ayip bisey ama var yani. insaniz napalim. ben mide sikayetleriyle doktora gitmistim. doktor bakti muaynanesinde sasirdi adam gulme geldi vallahi cok gaziniz var gercekten demekle yetindi. bi ilac verdi ama adini unuttum. yesil biseydi. iyi geldi. simdi yediklerime dikkat ediyorum. hazmetmesi kolay seyler yiyorum.

arkadaslar kekik cayı eğer hamile değilseniz sıcak bir dus ve GAVİSKON surup bir hafta düzenli kullanın hic bir seyiniz kalmaz

ya bu gaz şikayeti bende de sorun oluyo ne yazıkki.. iyi kötü idare ediyorum bi şekilde ama en çok korktuğum şey evlendiğimde uyku sırasında kaçar ve kocam duyarsa :eek:
utancımdan yerin dibine girerim gibi geliyo:KK43:
boşar mı beni acaba fisfisfis :teytey:

en guzel yontem nane cayi birde nane iceren emilen yuvarlak pastil gibi seyler...
superr etki gosteriyor...
:KK42:

merhaba arkadaşlar yazının tamamını okuyamadım bu arada belki şikayetiniz ortadan kalkmıştır(umarım).ama hala bu durumdan rahatsız arkadaşlar için söylüyorum bu gaz şikayeti sancısı midedeki bir virüsten de kaynaklanıyor olabilir.helikobakter pylori isimli bir vürüs neden olabiliyor.kan tahliliyle anlaşılıyor.şikayeti olanlar bu testi yaptırabilirler...ben yaptırdım pozitif çıktı tedaviye başladım şu an eskisine göre çok çok iyiyim...

Gazı ortadan kaldırmanın bir yöntemi var mı bilmiyorum ama geçen gün Cüvcüv arkadaşımız Faranjit için Günlük Sakızı nı tavsiye etmişti. Ben faranjit için kullandım ağızda emerek eritiyosunuz ama kullandıktan sonra anladım ki benim kendimde göbek sandığım tepecik tamamen gazmış. Bir insanda bu kadar gaz olabiliyorsa 70 milyon doğal gaz üretim tesisimiz var demektir:roflol: Ne Rusya ya ne de İran a muhtaç değiliz inanın
Her insanda aynı etkiyi yapar mı bilemem ama benim bağırsaklarımı müthiş çalıştırdı.a.s

Merhaba arkadasım
benimde karnım dağ gibi oluyor hem kabızlık hem gaz var birde bende çok ilginç bir gün dümdüz olan karın yarın kalktığımda şişmiş oluyor :KK43: bu günlük sakızı nedir hiç duymadım nereden alıyorsunuz bende denesem

Merhaba. O gaz sancısını çeken bilir ancak. Çalışıyorum ve bazen o kadar zor anlarım oluyor ki . Bu forumda mı başka bir yerde mi okudum tam hatırlamıyorum ama benim gibi çalışan ve gaz problemi olanlar için sabah kahvaltı etmeden önce bir bardak suyun içine iki damla limon atıp suyun tamamını için. O gaz nereye gidiyor bilmiyorum ama o gün bir daha hiç sıkıntı çekmiyorsunuz. Tabi ki doğru olan bir doktora gidip sorunun neyden kaynaklandığını öğrenmek. Ama limonlu su gerçekten o kadar rahatlatıyor ki. Bir defa deneyin göreceksiniz.

Bende bi haftadr aynı durum söz konusu ya bu gün farkettim ki yemeği biraz fazla kacrdim mi direkt gaz oluyo davul gibi sisiyorun :KK43: ve bi de havalar soğudu ayaklarını sıcak tut o da yapıyor bende.

dönem dönem artan gazlarım var. doktor bir keresinde actiflora al dedi, iyi geldi aslında ama. kalıcı bir çok değil işte.

X