Hamilelik belirtisi olabilir mi ? Kasıklarda dokununca acıyor

cicekbocek09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2024
75
24
28
Kızlar merhaba
22-23 nisan ovülasyon testim pozitif çiktı ve 22sini değerlendirdik. Mevcut reglimin de 6 mayıs tarihinde başlaması gerekiyor. Ancak üç gündür falan regl olacakmış gibi kasıklarımda ağrı ve kramp var. Bu gün ise yumurtalıklarım dokunduğumda acıyor. Bastırmadan normal dokunmamla. Sizce neden olabilir ? Gebelik testi için erken olduğu için onu da yapmadım henüz.

gebelik olsa rahimde ağrı olurdu. yumurtalıklarda ağrı varsa kist oluşmuş olabilir. ama yine de regl gününüze kadar bekleyin. olmazsanız test yapın, olursanız da kontrole gidin. yumurtalıklar temiz mi kist var mı kontrol edilsin

Ekte resim olarak bıraktım tam olarak nereye denk geldiğini kırmızı olarak işaretlediğim yere geliyor. Sağ taraf dokununca acıyor. Kramp girince soldan giriyor

Eklentiler

• IMG_3991.jpeg
    IMG_3991.jpeg
    25,8 KB · Görüntüleme: 70
Ekte resim olarak bıraktım tam olarak nereye denk geldiğini kırmızı olarak işaretlediğim yere geliyor. Sağ taraf dokununca acıyor. Kramp girince soldan giriyor
kız orası yumurtalık mı. yumurtalıklara dokununca ağrıyor dedün 😂 ne biliyim ben 😂 gebelik olabilir. regliniz düzenliyse bu günlerde tutunmaya başlar gebelik varsa. o da ağrı yapabilir. ama dediğim gibi en kesin sonuc regl gecikmesinde olur

Vallaha sizinle ayni durumdayim. 7 Mayıs'ta adet olmam gerekiyor iki gün şiddetli agri oldu sanki icerden çimdikliyolar gibi normde olmazdi. Kan verdim 2.00 çıktı. Demin evde test yaptim negatif cikti kasıklarımda sızlama devam ediyo akıntım hic yok. Belirsizlik ve sabretmek cok zor ayin 7sinde belli olcak adetime göre. İnsallah olmustur. Ayni belirtileri yaşıyoruz sonucu paylasin okur mu🤲🤲😍😍🌹🌹

Vallaha sizinle ayni durumdayim. 7 Mayıs'ta adet olmam gerekiyor iki gün şiddetli agri oldu sanki icerden çimdikliyolar gibi normde olmazdi. Kan verdim 2.00 çıktı. Demin evde test yaptim negatif cikti kasıklarımda sızlama devam ediyo akıntım hic yok. Belirsizlik ve sabretmek cok zor ayin 7sinde belli olcak adetime göre. İnsallah olmustur. Ayni belirtileri yaşıyoruz sonucu paylasin okur mu🤲🤲😍😍🌹🌹
Mutlaka paylaşıcam haber halinde kalalım. İnşallah olmuştur bu sefer😍 ben de test yaptım negatifti sonuç ama erken olduğu için de takılmadjm

Mutlaka paylaşıcam haber halinde kalalım. İnşallah olmuştur bu sefer😍 ben de test yaptım negatifti sonuç ama erken olduğu için de takılmadjm
Ben eczaneyi zengin ettim🤣🤣 biliyorum aslinda bütün süreci ama cok istiyorum ya sabredemiyorum ya hastaneye kan vermeye gidiyorum yada kaset test alıyorum. Sağlıklı olani adet gecince yapilmasi ama ben sabırsızim habire test aliyorum cok isteyince ne kadar dogru olani bilirsek bilelim o testi yapiyoruz.Sizinlede adet gunlerimiz ayni gibi hayırlısıyla insallah birimiz mutlu haberi alalim🤲🤲🤲🤲🌹🌹🌹

Ben eczaneyi zengin ettim🤣🤣 biliyorum aslinda bütün süreci ama cok istiyorum ya sabredemiyorum ya hastaneye kan vermeye gidiyorum yada kaset test alıyorum. Sağlıklı olani adet gecince yapilmasi ama ben sabırsızim habire test aliyorum cok isteyince ne kadar dogru olani bilirsek bilelim o testi yapiyoruz.Sizinlede adet gunlerimiz ayni gibi hayırlısıyla insallah birimiz mutlu haberi alalim🤲🤲🤲🤲🌹🌹🌹
İnsan duramıyor ki akıl sürekli orda olunca insan haliyle test yapmaktan alamıyorum kendini. Giden tek para olsun bize haftya güzel haberler gelsin de 😍

İnsan duramıyor ki akıl sürekli orda olunca insan haliyle test yapmaktan alamıyorum kendini. Giden tek para olsun bize haftya güzel haberler gelsin de 😍
Kendimi merak ediyorum,ediyorum sizide merakima ekledim nasilsiniz ağrılarınız devam mi? Benim kasık ağrım devam biri hâlâ cimdikliyo sanki ve hic akinti yok ki adete yakin baya baya akinti olurdu bu sefer yok memelerde gayet normal. Bi çılgınlık yapıp sonucu bildigim halde yine test mi yapsam ki 😅😅😅😅

merak ediyorum,ediyorum sizide merakima ekledim nasilsiniz ağrılarınız devam mi? Benim kasık ağrım devam biri hâlâ cimdikliyo sanki ve hic akinti yok ki adete yakin baya baya akinti olurdu bu sefer yok memelerde gayet normal. Bi çılgınlık yapıp sonucu bildigim halde yine test mi yapsam ki 😅😅😅😅
Benim belirtilerde küçük bi hata olmuş🙈 sağ taraftakı acımın yüzeysel olduğumu farkettim sonradan. Ama sol taraf içeriden kramp gibi ağrı gibi devam. Benim de ne göğüs hassasiyeti ne başka birşey hiç belirtim yok maalesef. Akıntı da yok😂 bence iki gün daha beklemeliyiz test için😂 beni de şeytan dürtüyor ama almayacağım😂

Benim belirtilerde küçük bi hata olmuş🙈 sağ taraftakı acımın yüzeysel olduğumu farkettim sonradan. Ama sol taraf içeriden kramp gibi ağrı gibi devam. Benim de ne göğüs hassasiyeti ne başka birşey hiç belirtim yok maalesef. Akıntı da yok😂 bence iki gün daha beklemeliyiz test için😂 beni de şeytan dürtüyor ama almayacağım😂
Tamam ben yapayim sonuc ikimizin olsun 🤣🤣adet gecmedikce asla kesin sonuç alamayacagimi biliyorum ama aklimi buna ikna edemiyorum 😅

Tamam ben yapayim sonuc ikimizin olsun 🤣🤣adet gecmedikce asla kesin sonuç alamayacagimi biliyorum ama aklimi buna ikna edemiyorum 😅
Geçen bi video izledim kız diyor ki üçüncü haftamda öğrendim. Nasıl olabilir ya dedim ona cesaret iki gün önce test yaptım negatif😂 inş pozitifle gelirsinnnn

Cok amin 🤲 ben yine bugün beş test daha alayim adete kadar yapayim adet olursam olmamıştır zaten nasıl zekiyim ama🤣🤣🤣bunlari okuyan insanlara garip gelebilir bu tutumum ama bekce çoğumuz böyleyiz ben aşırı sabirsiz biriyim hatta bir test yapmayla iyi dayaniyorum eşim gunde iki uc tane test yaparsin diye bekliyodum dedi🤣🤣 Sabırsızlıkta üst seviyeyim

Cok amin 🤲 ben yine bugün beş test daha alayim adete kadar yapayim adet olursam olmamıştır zaten nasıl zekiyim ama🤣🤣🤣bunlari okuyan insanlara garip gelebilir bu tutumum ama bekce çoğumuz böyleyiz ben aşırı sabirsiz biriyim hatta bir test yapmayla iyi dayaniyorum eşim gunde iki uc tane test yaparsin diye bekliyodum dedi🤣🤣 Sabırsızlıkta üst seviyeyim
Kendimi sabırsız bilirdim sizinki benden daha fazla😂 ben de trenyoldan 5 li test alacaktım salı günü dedüm heveslenmeyeyim hiç akışa bırakayım. Ama sanırım yarın test alıp cumartesi deneyecceğim😂 hem son birlikteliğin üstünden 11 gün geçmiş olacak😂 eşimle ayrı şehirlerdeyiz maalesef

Kendimi sabırsız bilirdim sizinki benden daha fazla😂 ben de trenyoldan 5 li test alacaktım salı günü dedüm heveslenmeyeyim hiç akışa bırakayım. Ama sanırım yarın test alıp cumartesi deneyecceğim😂 hem son birlikteliğin üstünden 11 gün geçmiş olacak😂 eşimle ayrı şehirlerdeyiz maale

Kendimi sabırsız bilirdim sizinki benden daha fazla😂 ben de trenyoldan 5 li test alacaktım salı günü dedüm heveslenmeyeyim hiç akışa bırakayım. Ama sanırım yarın test alıp cumartesi deneyecceğim😂 hem son birlikteliğin üstünden 11 gün geçmiş olacak😂 eşimle ayrı şehirlerdeyiz maalesef
Kapı gibi kısır raporum var. Benim aslinda bu konudaki hikayem cok uzun. Ondan bu sabirlisizlik. Şükür şimdi iki kizim var cok zor sartlarda buyuttum emziremedim hamilelik ne bilmedim sevincim hep icimde kaldi. Simdi durumlar degisti kendi evime çıktım karisan yok laf soyleyen yok sanki ilk cocuk olcakmis gibi bekliyoruz esimle ikimizdende heveslerimiz bi guzel alindiki o yuzden cok istiyoruz. 🤲🤲🤲❤️

X