iNGiLTERE Paylasim Alani(Tanisma)

Merhabalar,

Ben de İngiltere'de 1 sene yaşadım dil eğitimi için. Birmingham yakınlarında Worcester isimli şirin bir şehirdeydim. Çok güzel arkadaşlıklar edindim.. Hatta bir çift geçen sene düğünüme bile geldi... İnşallah Ekim gibi bu sefer eşimle tekrar gidip iade-i ziyaret yapacaz. Haliyle, şimdi de onlar bizi bekliyor. Ordayken öyle çok sevmiyordum hep biran önce dönmek istiyordum ama döndükten sonra da çok özledim.

Londra, Oxford, Birmingham epey bi gezdim... Hatta Türkiye'ye dönmeden dedim bi daha zor bulurum bu fırsatı bi İspanya, bi de Portekiz yaptım, oralı arkadaşlarımla... Yani çok güzel 1 yıl geçirdim.

Sevgiler,

kızlar bende arada bır ıngıltere gelip otel kalıyorum 1 ay cok sıkılıyorum orada eger yakınsak ingiltere bır arkadasımız olursa cok sevınırımmm newcastle geliyoruz insallah bana yakın arkdas vardır cok mutlu olurum valla ama arada bır gelıyorum eşim getirdikce

ingiltereden katılan arkadaşlara bir şeyler sormak istiyorum.. benim en çok merak ettiğim ülke orası.. hatta orada yaşamak bile istiyorum..a.s tabii burdan konuşması kolay :çok üzgünüm: siz de ülkenizi çok özlüyorsunuzdur eminim :a015: orada yaşam nasıl? türklere nasıl davranıyorlar? bunlara cevap verirseniz sevinirim.. şimdiden teşekkürler yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

Ya Berfu Ben Ingiltere Hayatta Görmek Isticeğim Tek Yer Diyebilirim Gerçekten çok şanslisinisss:):) Keşke Bende Orda Olsam Neyse Yokluğumu Aratmassiniz Artik:)..

Ya Berfu Ben Ingiltere Hayatta Görmek Isticeğim Tek Yer Diyebilirim Gerçekten çok şanslisinisss:):) Keşke Bende Orda Olsam Neyse Yokluğumu Aratmassiniz Artik:)..

ben ingiltere oxfordda yasiyorum ama eger butun firatla eline gecerse gorursen yaparsan basarirsan hic bi degeri kalmiyo ben ingiltere yi fazla sevmiyorum turkiyeyi cok ozledim!!

Merhaba arkadaslar... Ben Ingiltere'de 1 sene yasadim. 2003-2004 yillari arasinda au-pairlik yaptim. Ilk baslarda hic sevmiyordum, donecegim gunun hayalini kuruyordum. Ama simdi oyle ozluyorum ki... Kismetse bayramda ordayim tekrar... bu kez esimle.. vize sonucunu bekliyoruz, insallah bir aksilik cikmaz... Dugunumuze gelen Ingiliz arkadaslarim vardi, onlari ziyaret edecegiz... Insallah verirler vizeyi... Bunlarin sagi solu pek belli olmuyor...

merhaba arkadaslar bende londradan yaa aranizda londradan olan yok sanirim :uhm: neyse bende 2 senedir burdayim au pair olarak gelmistim ama suanda evliyim esim ingiliz .. londra guzelde hayat monoton yaa ..turkiyeyi ozledimmmm

ingiltereden katılan arkadaşlara bir şeyler sormak istiyorum.. benim en çok merak ettiğim ülke orası.. hatta orada yaşamak bile istiyorum..a.s tabii burdan konuşması kolay :çok üzgünüm: siz de ülkenizi çok özlüyorsunuzdur eminim :a015: orada yaşam nasıl? türklere nasıl davranıyorlar? bunlara cevap verirseniz sevinirim.. şimdiden teşekkürler yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben
benimde gitmek istediğim yer ingiltere.şuan aupair programını araştırıyorum olmazsa dil eğitimi için gidicem.au pairlik yapmış kimse yokmu sitede bea

Selam arkadasim..ben ilgilterede dogdum ve buyudum..iyi guzel ulke genelde turklere karsi cogu kisi iyi davraniyorlar ama bazilari da yabancilari iyi karsilamiyor..is imkanlari cok verdikleri para da iyi para..isler genelde 8 saat gunde oluyor ama tabiki ise gore degisen birsey bu.. baska sorularin varsa sorabilirsin seve seve yardimci olurm.

benimde gitmek istediğim yer ingiltere.şuan aupair programını araştırıyorum olmazsa dil eğitimi için gidicem.au pairlik yapmış kimse yokmu sitede bea

selam ben au pairlik yapmadim ama benim cok tanidigim var au pair olarak.seni korkatmiyayim ama hepside cok pisman zaten geri donduler geneli. birincisi .aile iyi olmasi cok onemli birnevi kumar gibi bisi oluyo..

benim bir yakin arkadasim geldi 2 ay once kizi 3.gun kapi disari ettiler .nedenide kiz cop atmaya cikmis evdede kimse yokmus cop bidonu burada dis kapinin orada olur kiz cikinca kapi ruzgardan ortulmus.kiz 4 saat kapida beklemis aileyi.kadinda gelmis kiza kizmis ben sana evimi guvenemem diye hemen git.kiza zaman bile vermemis 1 hafta icinde cik diye felan.ben olmasam kiz disarda kalacakti.
tabikide herkez bole olacak diye bir kaide yok.ama genelde zor sartlar altinda kaliyolar. sana derimki au pair olacam diyosan illaki aileni iyi sec.onceden herseyi konus.ve ajansla geleceksen buraya ajansinla iyice konus eger zor durumda kalacaksan ingilterede kalabilecegin yerleri varmiymis?

umarim yardimci olmusumdur

Arkadaslar ingilterenin nereden oldugnu yazin bakalim..merak ettim..tahminim cogu kisi londra taraflardandir.. ama bakalim cevaplar gelsin bir

Ya arkadaşlar bence hiç orda yaşamaya özenmeyin, bence hiç de yaşanılası bir yer değil. Ben tam bir yıl kaldım, oradaki insanlardan hele ki Türklerden nefret ediyorum. Hişntliler zenciler ıraklılar ingilizler Allahım ne keşmekeş...

İnanın Ülkemiz çok güzel, geleneklerimiz,göreneklerimiz... İnsanın insana duyduguğu sıcaklık Türkiye'deki Türklerden başkasında yok.

Kendinizi şanslı sayın dünyanın en güzel ülkesinin bir parçasısınız. O yaşamaya can attığınız ülkede kimse kendınden baskası ıcın ağlamıyor...

Ya arkadaşlar bence hiç orda yaşamaya özenmeyin, bence hiç de yaşanılası bir yer değil. Ben tam bir yıl kaldım, oradaki insanlardan hele ki Türklerden nefret ediyorum. Hişntliler zenciler ıraklılar ingilizler Allahım ne keşmekeş...

İnanın Ülkemiz çok güzel, geleneklerimiz,göreneklerimiz... İnsanın insana duyduguğu sıcaklık Türkiye'deki Türklerden başkasında yok.

Kendinizi şanslı sayın dünyanın en güzel ülkesinin bir parçasısınız. O yaşamaya can attığınız ülkede kimse kendınden baskası ıcın ağlamıyor...

selam,bence hicde oyle dedigin gibi kotu yer degil .ama senin kaldigin bolge kotu yermis sanirim.her ulkenin kotu ve iyi yeri olur.turkiyedede var . ben tabiki turkiye kotu demiyorum.ulkemi cok seviyorum .ama ingilterede cok guzel.oyle olmasa dunyanin en guclu ulkeleri arasinda yer gelmezdi,turist acisindanda cok iyi bir ulke.

X