iNGiLTERE Paylasim Alani(Tanisma)

slm besnili sohbette hiç karsılasmadım seninle ben türkiye ankaradan bolselam sana

benimde gitmek istediğim yer ingiltere.şuan aupair programını araştırıyorum olmazsa dil eğitimi için gidicem.au pairlik yapmış kimse yokmu sitede bea

Sevgili Selma,
Mesajını şimdi gördüm. Ben 2003-2004 yılları arasında au-pairlik yaptım. Sormak istediğin birşey varsa yardımcı olmaya çalışırım.
Sevgiler,

merhaba melda rose ben cheltenham da yasiyorum londra ya 2 saatlik uzaklikta. Daha once londra nin watforda yasiyordum esimin isi nedeniyle buraya tasindik. cok guzel burasi. sen londra nin merkezindemisin? Ne kadar oldu bu ulkede?

merhaba melda rose ben cheltenham da yasiyorum londra ya 2 saatlik uzaklikta. Daha once londra nin watforda yasiyordum esimin isi nedeniyle buraya tasindik. cok guzel burasi. sen londra nin merkezindemisin? Ne kadar oldu bu ulkede?

merhaba ,ben 2 senedir burdayim.bende evliyim ingiliz biriyle.bectonda yasiyorum east londonda.ben londranin disinda hicbiyerde yapamiyorum nedese,londrayi cok seviyorum.sen nekadardir burdasin? cocuk felan varmi?

merhaba ,ben 2 senedir burdayim.bende evliyim ingiliz biriyle.bectonda yasiyorum east londonda.ben londranin disinda hicbiyerde yapamiyorum nedese,londrayi cok seviyorum.sen nekadardir burdasin? cocuk felan varmi?

Bende londra yi cook seviyorum. Such a beautiful and exciting city. i do come and see it time to time. I love coming there. anyway. 8 yildir bu ulkedeyim. 4 yil watford da kaldim sonra buraya tasindik. Evet bir kizim var 4 yasina girdi. ismi isabelle. 7 yildir evliyim. benimde esim ingiliz. yarismacilara basarilar dilerim. bu bir yarismada kendini tanitmak gibi oldu.:roflol: :dance:
peki sen canim calisiyormusun? Okuyormusun?

Bende londra yi cook seviyorum. Such a beautiful and exciting city. i do come and see it time to time. I love coming there. anyway. 8 yildir bu ulkedeyim. 4 yil watford da kaldim sonra buraya tasindik. Evet bir kizim var 4 yasina girdi. ismi isabelle. 7 yildir evliyim. benimde esim ingiliz. yarismacilara basarilar dilerim. bu bir yarismada kendini tanitmak gibi oldu.:roflol: :dance:
peki sen canim calisiyormusun? Okuyormusun?

:roflol: evet cidden ayni yarismalardaki gibi oldu..

ben 6 aydir evliyim:asigim:. cocuk felan yok simdilik.zatenh yasim daha erken 21 yasindayim.ben suan calismiyorum.koleje gidiyorum kolej bitince universiteye girecem hemsirelik icin.
sen okul felan okuyomusun yoksa bitirdinmi ? suanda calisiyomusun yada cocukla ilgileniyosun sanirim. cok soru sordum sanki :uhm: :içelim:

:roflol: evet cidden ayni yarismalardaki gibi oldu..

ben 6 aydir evliyim:asigim:. cocuk felan yok simdilik.zatenh yasim daha erken 21 yasindayim.ben suan calismiyorum.koleje gidiyorum kolej bitince universiteye girecem hemsirelik icin.
sen okul felan okuyomusun yoksa bitirdinmi ? suanda calisiyomusun yada cocukla ilgileniyosun sanirim. cok soru sordum sanki :uhm: :içelim:

canim cokda gencsin ve yeni evlisin. mutluluklar diliyorum. ben de koleji yeni bitirdim 2 sene guzellik uzmanligi okudum. simdi kendim icin calisiyorum. Turkiyenin neresindensin? ben izmirdenim. eger yolunuz buraya duserse beklerim.:kahve: gercekten guzel burasi.

canim cokda gencsin ve yeni evlisin. mutluluklar diliyorum. ben de koleji yeni bitirdim 2 sene guzellik uzmanligi okudum. simdi kendim icin calisiyorum. Turkiyenin neresindensin? ben izmirdenim. eger yolunuz buraya duserse beklerim.:kahve: gercekten guzel burasi.

saol canim iyi dileklerin icin.. guzellik uzmanligi super bir meslek vede bu ulkede cok iyi dusunmussun. senin oralara yolum duserse ugrarim mutlaka .ben mersindenim turkiyeye gidecem bu ayin 14 dunde 1 ay kalip donecem.suan hazirlik icerisindeyim cokta heycanliyim cok ozledim turkiyeyi :sm_cool:

bu ara sanirim yanlis ek kayit yapmisim.
evet istanbulda tatilimi geciriyorum fakat almanyada yasiyorum!.

merhabalar,bende tesadüfen bu siteyi buldum.yeni üyeyim..ingilterede yasıyorum.

boyle bir sitede sizlerle bulusup tanısmak hosuma gidecek...ben newcastle da oturuyorum.

slm bende ingiltere de yasiyorum.iki sene olucak.ama alisamiyorum.turkiye yi cok ozluyorum.burda evliyim suan.esimle problemim yok ama sevemedim burayi alisamadim.yardim lutfeeeeeeeennnnnnnnnn

..................................................

Merhaba
Ben 8 senedir Ingiltere'de yasiyorum. Buraya alismam cok zor oldu ama simdi cok memnunum. Ben Hertfordshire'da yasiyorum, sizler nerede yasiyorsunuz?
Jonja, bu senin karakterine de bagli biraz. Ben aileme cok duskun oldugum icin ilk baslarda cok zorlandim. Eger kendi ayaklarinin uzerinde durabilen, yalnizliktan cok etkilenmeyen biriysen ben gel derim. Ama dedigim gibi zor bir evreden geceeksin. Ayrica, ekonomik olarak Ingiltere TRden daha iyi olsa da, burada da hayat zorlasmaya basladi. Yani cok buyuk hayaller kurma, maddi olarak. Gerci isini de bilmiyorum, cok iyi de kazanabilirsin.

kızlar Londra Heathrow havaalanından Exetere nasıl gidebilirim? yardımcı olabilir misiniz?

X