iNGiLTERE Paylasim Alani(Tanisma)

merhaba ben burcu şuan makine mühendisliği son sınıf öğrencisiyim yurt dışında dil eğitimi almak istiyordum ama maddi yetersizliklerden dolayı bunu gerçekleştiremiyorum aupair ingiltereye çocuk bakmaya gidip aynızamanda dil kursuna gidebileceğin birşeymiş ama ben tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmiyoorum yani bana kalırsa ordaki işyerleriyle yazışıp kendiişmi kendim bulup gitsem daha ii olmaz mı? birde bunu nsl gerçekleştireceğim açıkçası kafam çok karışık bana yardımcı olabilirsen seinirim teşekkürler!

aslinda benim bi teklifim var belkide vardir ama gormedim diye ikinci baski yapayim kazen reklamlar alirken iyi guvenilir bi aupair firmasi ilede anlassa burdan istekli arkadaslar yonlendirilmis olurlar
boundry muhendis olarak en az ingilizce sonra imkanin varsa bi dil daha ogrenmeni tavsiye ederim cunki tr de makine muhendisi cok fazla ve is imkanalri cok sinirli ancak dil elemesi ile isyerleri aliyorlar kolay gelsin sana birde mali durumum iyi diil demisin emin ol dil ogrenmenin para ile ilgisi yok bi is bulursun yeterki durumun farkinda olup oturup calis onemli olan emek.
Birde ingiltere vize durumu cok zor eger bi sirket buldum dersen once sor onlarmi sana vize alicak senmi kendi vizeni alican bayagi bi ugrasabilirisn sansin yardim etmezse

ingiltere den pek uyemiz yok ama gecen gun son durak programini izledim ordaki yabancilarin durumuda iyice zorlasmis oturum senede bir inmis ayrica oturum icin ingilizce sart kosuyo bide sinav yapip ingiliz tarihini ordaki sirketleirn isleyisini filan soruyomus sunucu 67 yasinda bi teyzenin yanina gitti kadin benim okumayazmam yokki diyor allah yardimcilari olsun ne denirki yorum yapmak bana dusmez :sm_confused:

besnili bende ingilteredenim londradansin sanirim bana baya uzaksin :) aramiza hosgeldin xx

aaaaaaaa bende ingilteredenim herkese burdan sevgiler saygilar opucukler yoluyorum...

londona cook geldim ama hic sevmiyorum cok kalabalik ya girdinmi insan boguluyo ben fazla sevmiyom ama 1. bolge harika tek orayi seviyorum..oxforda hic geldinizmi????

ufff sorma meltemmcim benim icin oturumda bir problem yokta valla kacaklari teker teker gonderiyolar cunku romanya ve bir ulke daha avrupa birligine girmis o ulkelreden insanlar gelcekmis o nedenle kacak kalmasin diyolar iste bide toplu gonderim yapiyolar mesela swindon diye bir sehirde kahve basip kacaklari alip direk gondermisler....

yaaa oylemi ne guzel cok sevindim besninin insani iyidir...bizdede ingiliz komsu var...

evet ya cok kalabalik...bende londrayi pek sevmiyorum. oxforda hic gelmedim ama duydumki cok guzelmis orasi..

keşke yeniden gidelibisem çok özleidm orayı bi covent garden alışkanlığım vardı pazar kurulurdu, birde empire sineması hastasıydım, kararlıyım önumuzdeki yıl izinimi londonda geçiricem yurt içi kesmiyo, merak ediyorum çok değiştimi noolur foto yollayın kızlar

selam bende ingilterede yasiyorum burda benim en buyuk sorunum cocuklarimizi bu kultur farkliligindan nasil korurum.bilmiyorum sizlerde benim gibimi dusunuyorsunuz.

merhaba arkadaşlar ben de yeni üye oldum umarım güzel vakit geçiririz burada

X