Kızlar yardımcı olur musunuz

Partenrim ile ilişki deyken bazı pozisyonları doğru düzgün yapamıyorum esnek olmadığım için domalmak ya belimi bükemiyorum kucakta da nasıl zıplanır bir türlü beceremedim nasıl yapabilirim tavsiye olan var mı ve lütfen burası her konuda konuşulabilen bir platform sanıyordum insan gibi bir şey danışıyorum dalga geçmek amacıyla cevap vermenin anlamı yok
O kadar kadın doğumda çalıştım her defasinda duydugum soruların Bi üstü gelmez diyorum daha ne sorabilirsin ki derken böyle konuyla karşılaştım yani şimdi bacimsu sana nasil anlatsak da olmaz bu isin egitimi de verilmiyo ki verilsin haydar dümen de sizlere ömür rahmetli yaşasaydı kesin biseyler karalardi bu konuda yani demem o ki tıp çaresiz bacimsu kocan beyle oturup farkli pozisyon deneyen ayıplı filmlerden izleyin amma sakın sakatlanmayin şahsen bununla ilgili vay anasını Bi vaka gelmişti hastaneye evlerden uzak 😳

Küçük değişikliklerle anlatsan ne iyi olurdu 😄 haydi annnlaaat aaaaanlat Pandora27 Pandora27
Birinde kadin adami kistirmis ayiramadan getirdiler bi sedyede iki kisi biri erkek biri disi yan yana değiller üstelik kilitlenmisler sıcak su dokseler acilirlar belki amma hastaneye gelmeyi tercih etmişler anadan üryan ambulansla 🙈 oburunde de günahları boyunlarına hangi pozisyonu deniyorlar bilinmez adamın en gerekli yeri kırılmıştı alçıya alındı en kıymetlisi hayır nasıl alındı diye sormayın almışlar 😳

Birinde kadin adami kistirmis ayiramadan getirdiler bi sedyede iki kisi biri erkek biri disi yan yana değiller üstelik kilitlenmisler sıcak su dokseler acilirlar belki amma hastaneye gelmeyi tercih etmişler anadan üryan ambulansla 🙈 oburunde de günahları boyunlarına hangi pozisyonu deniyorlar bilinmez adamın en gerekli yeri kırılmıştı alçıya alındı en kıymetlisi hayır nasıl alındı diye sormayın almışlar 😳
Gülmemeliyim, gülmemeliyim,…

X