Klomen yumurta takibi çatlatma iğnesi

Bir kere çağırdı 24 Mart yani çağırdığı tarih ztn ilaç bitti ertesi hafta cuma yani ilaç bitti 3 gün sonra kontrole gittim tamam dedi git gün aşırı ilişkiye gir ve ayaklarn havada bir müddet bekle dedi tamam dedim hepsini yaptım 11 gün varken bu anlattıklarım başladı sanki çok afedersin altını islatirsin gibi sivi geldi birde akıntı bugün 8 gün var sancım pek yok sadece halsiz uykulu ve mide skntisi yaşıyorum mide kısmı çok nadir oluyor bide göğüs uclarima dokunamiyorum acıyor ztn yumurtlama gunnlerimin başladığı tarihti 24 mart
Hayırlısı olsun hakkınızda 😍 ben de 24’ünde çatlatma iğnesi oldum. Belirti olarak böbrek ve regl ağrısı karışımı ağrı yaşıyorum bir de memelerim çok dolgun dolgun

Hayırlısı olsun hakkınızda 😍 ben de 24’ünde çatlatma iğnesi oldum. Belirti olarak böbrek ve regl ağrısı karışımı ağrı yaşıyorum bir de memelerim çok dolgun dolgun
Kız benimde öyle göğüslerim de aşırı hassasiyet var insan sabırsızlanıyor daha 8 gün var ne yapacam meraktan ölürüm herhal🤣💜

Kız benimde öyle göğüslerim de aşırı hassasiyet var insan sabırsızlanıyor daha 8 gün var ne yapacam meraktan ölürüm herhal🤣💜
Benim testler şimdilik bu şekilde iğne etkisi de olabilir hala bilemiyorum 😬 doktor Cuma günü kan testi vermemi istedi belki yarın da verebilirim

Eklentiler

• B1B326F0-1473-471D-BEC1-A72594BEABC1.png
    B1B326F0-1473-471D-BEC1-A72594BEABC1.png
    551,6 KB · Görüntüleme: 114
Yarın gidip vericem sanırım 🫢 öğlen de test yaptım yine aynı koyulukta çıktı
Hadi be inşallah ya umut oluyor böyle haberler insana sevinç veriyor ins güzel haberlerle gelirsin yarın 💜 valla benim kasik batmam ve göğüs ucu hassasiyetim beni yedi bugün 7 gün var daha meraktan ölecem

Hadi be inşallah ya umut oluyor böyle haberler insana sevinç veriyor ins güzel haberlerle gelirsin yarın 💜 valla benim kasik batmam ve göğüs ucu hassasiyetim beni yedi bugün 7 gün var daha meraktan ölecem
Çok teşekkür ederim inşallah 🙏🏻 😍 az kalmış seninde ha gayret 🫢 beklemek çok yoruyor ama anneliğin büyük kısmı beklemek zaten

Tamm yapıp paylaşıcam sabah sende haber ver bak bekliyorum 💜
Sabah böyle bir şey oldu iğnenin artık 13. Günü 🥴🫢 gidip kan testi verdim 16.00 gibi çıkar dediler beklemedeyim yani. Senden hayır haber 😍

Eklentiler

• 771616D4-D6DF-421A-9EFF-048C5C4EB607.jpeg
    771616D4-D6DF-421A-9EFF-048C5C4EB607.jpeg
    66,9 KB · Görüntüleme: 104
X