Kore dizisi

Queenmaker izledim, siyaset ile ilgili bir dizi. Tavsiye ederim su gibi aktı gitti hem de şu an seçim gündemi malum gözlerimi 4 açtım izlerken

Descendents of the sun la başlayan Kore dizisi eğlencem tüm hızıyla devam etti bir çok dizi izledim öneriniz var mı arkadaşlar 🥰
Ben bugün One Day Off dizisine başladım. Bölümler kısa ve mini seri. Huzurlu, rahatlatıcı ve pozitif bir dizi. Buna da bir bakabilirsin.

Merhaba kızlar
Eskiden yeppudaa vardı kdramalarimi çeşitli alternatifler ile donmadan izlerdim.
Cok güzeldi.
Simdi The Glory izledim son bölüme geldim ama yeminle site geze geze dona dona bir zevk alamadim.
Bana akıcı izleyeceğim bol alternatif yüklemesi olan ucretsiz bir site önerir misiniz?

Merhaba kızlar
Eskiden yeppudaa vardı kdramalarimi çeşitli alternatifler ile donmadan izlerdim.
Cok güzeldi.
Simdi The Glory izledim son bölüme geldim ama yeminle site geze geze dona dona bir zevk alamadim.
Bana akıcı izleyeceğim bol alternatif yüklemesi olan ucretsiz bir site önerir misiniz?
Netflix harici bu siteyi kullaniyorum

The Glory buraya yüklenmemis olabilir mi? O kadar site cikti bu çıkmadı.
Asyafanatikleri asyadizi dizibox bilmem ne ay atlaya atlaya bir hal oldum ağız tadıyla izleyemedim. Zaten zor vakit buluyorum kızımdan. Sinir oldum.
Tesekkur ederim.

Yeni dizimi burdan seceyim bari.

The Glory buraya yüklenmemis olabilir mi? O kadar site cikti bu çıkmadı.
Asyafanatikleri asyadizi dizibox bilmem ne ay atlaya atlaya bir hal oldum ağız tadıyla izleyemedim. Zaten zor vakit buluyorum kızımdan. Sinir oldum.
Tesekkur ederim.

Yeni dizimi burdan seceyim bari.
Eklenmemiş olabilir canim bi dizi listesinden arat ben netflixten izledim asyafanatikleri de iyiydi aslında çok mu takılıyor? Dizigom a da bir bak

X