Aşılama Morfoloji 2 olup aşılama ile hamile kalanlar varmı

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Fatmustafavc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2021
3
1
35
Lütfen yardımcı olur musunuz dr tüp bebek öneriyor biz aşılama ile şansımızı denemek istiyoruz eşinin morfoloji si 2 olup aşılama yöntemiyle hamile kalanlar var mı

Bizim ilk başta iki idi morfoloji ama bazı kürler ve yiyecekler yedirdim com şükür altı oldu Ve ilk aşılama da ikiz bebeğim oldu ama ne yazıkki 20 gün önce oğlum sancım başladı ve doğum oldu biri sekiz gün yaşadı biri dört saat kaybettim yavrularımı verecek olan Allah sakın ümitsiz olma

Bizim ilk başta iki idi morfoloji ama bazı kürler ve yiyecekler yedirdim com şükür altı oldu Ve ilk aşılama da ikiz bebeğim oldu ama ne yazıkki 20 gün önce oğlum sancım başladı ve doğum oldu biri sekiz gün yaşadı biri dört saat kaybettim yavrularımı verecek olan Allah sakın ümitsiz olma
Başınız sağ olsun 😞 Allah sabırlar versin rabbim tez zamanda yine nasip etsin sanada banada cümle isteyenlerede 🤲

Lütfen yardımcı olur musunuz dr tüp bebek öneriyor biz aşılama ile şansımızı denemek istiyoruz eşinin morfoloji si 2 olup aşılama yöntemiyle hamile kalanlar var mı
Merhaba bizim morfoloji %2 çıkmıştı geçen yıl Aralık ayında yaptığımızda ama iki defa hamile kaldım o morfolojiyle yumurta takibi ve çatlatma iğnesiyle düşükle sonuçlandı ikisidi ne yazikki 5-6 haftalıkken şimdi bu ay aşılama denedik sonuç bekliyorum bakalım ne olacak

Merhaba bizim morfoloji %2 çıkmıştı geçen yıl Aralık ayında yaptığımızda ama iki defa hamile kaldım o morfolojiyle yumurta takibi ve çatlatma iğnesiyle düşükle sonuçlandı ikisidi ne yazikki 5-6 haftalıkken şimdi bu ay aşılama denedik sonuç bekliyorum bakalım ne olacak
%2 morfoloji ile normal yolla mi kaldınız

Geçmiş olsun başınız sağ olsun inşallah yenisi hayırlı olsun

Evde kendiniz mi yaptınız

Evde testler ile mi yaptınız
Yok canım doktor kontrolünde yumurta geliştirici iğneler kullandım yeterli büyüklüğe gelince çatlatma iğnesi yapmistim sonra da 14 gün sonra kanda pozitif görmüştüm bi iki haftaya kadar da düşüyordu keseyi görüyorduk sonra kanamam başlıyordu maalesef ☹️

Yok canım doktor kontrolünde yumurta geliştirici iğneler kullandım yeterli büyüklüğe gelince çatlatma iğnesi yapmistim sonra da 14 gün sonra kanda pozitif görmüştüm bi iki haftaya kadar da düşüyordu keseyi görüyorduk sonra kanamam başlıyordu maalesef ☹️
Sebep ne peki klomen tarzı bir şey oldu o zaman

Ben de 25 gün önce beş aylık doğum yaptım ikizlerimi kaybettim biri bir hafta yaşadı biri dört saat aniden açılmam ve sancım oldu🥺🤲

Ben de 25 gün önce beş aylık doğum yaptım ikizlerimi kaybettim biri bir hafta yaşadı biri dört saat aniden açılmam ve sancım oldu🥺🤲
Rabbim sabır versin canım çok zor gerçekten hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah hepimize hayırlısiyla hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah 🤲😍😘

Sebep ne peki klomen tarzı bir şey oldu o zaman
Aynen klomen gibi ama iğne benim kullandiklarim tam olarak sebep şudur diyemedi doktor genetik testi yaptık temiz çıktı çok şükür. Bide tedaviye başlamadan önce rahim filmi çekmiştim hafif sağa dönük demişti gebeliğe engel değil demişti bu şekilde deneyelim bakalım olmazsa düzeltiriz demişti histereskopiyle evet gebe kaldım ama düşük oldu düşük olunca da histereskopi oldum işte onu da düzelttik bakalım hayırlısı artık Allah tan

Başınız sağolsun.Rabbim kimseyi evladıyla imtihan etmesin.Allahtan sabırla bekleyelim ne eylerse güzel eyler

İnşaAllah pozitif sonuç çıkar, bizim dr tüp bebek öneriyor bize eşimin sperm hareketi sıfır olduğu için 😔 önümüzdeki ay tüp bebek tedavisine basliycaz

X