Aşılama Morfoloji 2 olup aşılama ile hamile kalanlar varmı

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Benim eşiminde morfolojisi %2 doktor bize doğal yolla da hamile kalabilirsin dedi ama 1 buçuk senedir olmadı bende aşılama istedim 1. Aşılama tutmadı 2. Aşılamanın 11. Günü pazartesi kan testi yaptırıcam inşallah güzel sonuçlar alırım

Bizim ilk başta iki idi morfoloji ama bazı kürler ve yiyecekler yedirdim com şükür altı oldu Ve ilk aşılama da ikiz bebeğim oldu ama ne yazıkki 20 gün önce oğlum sancım başladı ve doğum oldu biri sekiz gün yaşadı biri dört saat kaybettim yavrularımı verecek olan Allah sakın ümitsiz olma
Başınız sağolsun kaç haftalıktılar 😞 bende bundan korkuyorum. Aşılama da ikiz çok duyuyorum. İkiz çok hassas oluyor kuzum. Rabbim güzel duygular yaşatsın yine sana 🙏

Lütfen yardımcı olur musunuz dr tüp bebek öneriyor biz aşılama ile şansımızı denemek istiyoruz eşinin morfoloji si 2 olup aşılama yöntemiyle hamile kalanlar var mı
Merhaba esimin morfoloji degeri 1 iken normal yolla hamile kaldim. Bebegim dogdu cok sukur. Moralinizi yuksek tutun, hicbirsey imkansiz degil.Yeter ki Rabbim nasip etsin.

Merhaba esimin morfoloji degeri 1 iken normal yolla hamile kaldim. Bebegim dogdu cok sukur. Moralinizi yuksek tutun, hicbirsey imkansiz degil.Yeter ki Rabbim nasip etsin.
İnşallah banada nasip olur eşimin morfolji 1cikti hız 50.sayi baya iyiydi .kimyalsal gibi HCG değerim 900den sonra düştü kanaamm oldu ben hep bu morfoloji bağladım rabbim nasip etcekse olur gerçekten ..

X