Ne biçim bir anneyim

Nurade

Bekliyorduuuu🙄
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
410
455
23
Çok utanıyorum kısaca özet geçeceğim ben küçük yaşta evlilik yaptım ve o evliliğimden bir bebeğim oldu altı aylık hamile iken erken doğum yaptım bebeğim şu an küvözde eşimle çok sıkıntılar yaşadık bir türlü evliliği sürdüremedik üç ay küs bir ay barıştığımız kopuk bir evliliğimiz vardı en son hamileyken bana vurması canıma tak etti ve boşanma davası açtım şu an davalığız erken doğum yaptığım halde hastaneye gelip ne oğlunu gördü ne de sordu sormasın zaten hiç istemiyorum böyle rahat ve iyiyim bir aydır çok zorlu süreçlerden geçiyorum yoğun bakımın önünde çaresizlik içinde bekliyorum doktorlar hep olumsuz konuşuyor bebeğin yaşamaz diyor bi kaç gün önce bebek yoğun bakımının içinde bayıldım kimse destek olmuyor tekim yalnız başıma gidiyorum inanır mısınız o hastane önlüğünü bile tek başıma bağlıyorum yoğun bakımın önünü çiftlerle dolu ama ben hep tekim bir samimi arkadaşım vardı o da bu süreçlerde telefonunu bir kaç kere açamadığım için küstü babam annem çalışıyor kısacası bir aydır kendimi berbat hissediyorum asıl meseleye gelecek olursak hastanede ki hemşir benimle sürekli ilgileniyor yani bilmiyorum benim yaşlarımda biri sürekli benimle konuşuyor destek olmaya çalışıyor telkin ediyor beni ben başta anlamamıştım tek gidip geliyorum diye bana yardımcı olmak istiyor sanıyordum ama bugün benden numaramı istedi benim iletişim bilgilerim var sizde dedim ama o şahsım için istiyorum dedi ben şaşırınca da toparladı bebek hakkında konuşuruz diye toparladı bende numaramı verdim ama o kadar pişman oldum ki benim bebeğim yoğun bakımda can çekişirken ben ne işlerle uğraşıyorum yazıyor bana kendimi tutamıyorum cevap veriyorum iyi geliyor ben çok utanıyorum yeni doğum yaptım boşanmadım hala eski eşim bende sıfır duygusal anlamda çoktan bitmişti zaten yıllar sonra ilk defa kalbim attı ama kendimi feci derecede suçlu hissediyorum ağlıyorum şimdi bunları yazarken annelik bu kadar kutsal bir şey iken ben ayaklar altına mı aldım ben ne düşünüyorum durduk yerde aklıma geliyor bebeğim aklıma geleceğine ben çok pişmanım

Çok zor günler geçirmişsiniz ve hala zorluklar devam ediyormuş. İnsan bu tip durumlarda destek görmek ister ve siz de bu desteği gördüğünüz birinden etkilenebilirsiniz bu çok normal. Kendinizi ve anneliğinizi bu kadar dibe sokmayın kötü bir anne değilsiniz. Allah tez vakitte bebeğinize şifa versin inşallah🙏🏻

Yeni doğum yapmış ve evli bir kadın ile görüşme peşine düşmüş bir adamın iyi niyetli olduğunu sanmıyorum, uzak durun amacı başkadır.
Önceliğiniz şu anda bebeğiniz olsun ve boşanın. Yaşınız küçükmüş yeniden yanlış seçimler yapmamak için bir süre erkeklerden uzak durun.
İlerde seveceğiniz ve gerçekten size değer veren biri mutlaka olacaktır yeterki seçimlerinizi iyi yapın ve acele etmeyin

Çok zor günler geçirmişsiniz ve hala zorluklar devam ediyormuş. İnsan bu tip durumlarda destek görmek ister ve siz de bu desteği gördüğünüz birinden etkilenebilirsiniz bu çok normal. Kendinizi ve anneliğinizi bu kadar dibe sokmayın kötü bir anne değilsiniz. Allah tez vakitte bebeğinize şifa versin inşallah🙏🏻
Çok teşekkür ederim iyi niyetiniz için Allah razı olsun

Kötü anne diyemem kimseye ama harbiden yani bu durumda nasil akliniza bu tur seyler geliyor? Nasil vakit buluyorsunuz, nasil moral buluyorsunuz?
Boyle Kötü bir evlilik yasamis ve bebemle yalniz kalmisken, her sey henuz cok yeniyken boyle bir şeyde midem bulanirdi sanirim...

Bir de hemen buluyorsunuz yani, mugenin dedigi gibi geldim gidiyorum hic bana denk gelmedi ya 😂
Arayan buluyor sanirim, aramayin bence.
Hayatinizi duzeltmeye bakin, erkeksiz!

Son düzenleme:
Su an bosluktasin bir destegin yok ve sen o kisinin destegiyle iyi hissediyorsun bir nebze de olsa
O kisi senin bosanmak uzere oldugunu biliyor mu peki? Hakkinda hicbir bilgisi yokken numarani istediyse de uzak durmani oneririm, suistimal mi ediliyorsun yoksa safça bir destek olma durumu mu bunu ayirt edebilirsin
Ne konusuyorsunuz mesela? Laylaylom konularsa kendini suclu hissetmen normal. Ona "destegin icin tesekkurler şu surecte pek sohbet muhabbet havamda degilim" diyebilirsin. Dikkatli ol. Allah yavruna şifa versin

Yeni doğum yapmış ve evli bir kadın ile görüşme peşine düşmüş bir adamın iyi niyetli olduğunu sanmıyorum, uzak durun amacı başkadır.
Önceliğiniz şu anda bebeğiniz olsun ve boşanın. Yaşınız küçükmüş yeniden yanlış seçimler yapmamak için bir süre erkeklerden uzak durun.
İlerde seveceğiniz ve gerçekten size değer veren biri mutlaka olacaktır yeterki seçimlerinizi iyi yapın ve acele etmeyin

Su an bosluktasin bir destegin yok ve sen o kisinin destegiyle iyi hissediyorsun bir nebze de olsa
O kisi senin bosanmak uzere oldugunu biliyor mu peki? Hakkinda hicbir bilgisi yokken numarani istediyse de uzak durmani oneririm, suistimal mi ediliyorsun yoksa safça bir destek olma durumu mu bunu ayirt edebilirsin
Ne konusuyorsunuz mesela? Laylaylom konularsa kendini suclu hissetmen normal. Ona "destegin icin tesekkurler şu surecte pek sohbet muhabbet havamda degilim" diyebilirsin. Dikkatli ol. Allah yavruna şifa versin
Bebekle ilgili konuşuyoruz özel hayatımla ilgili bir şey sormuyor zaten ters biseyini görmedim mesafeliyiz

Esiniz nerede vs demedi mi hic?
O sormadı ama geçen ben çok kötü olunca eşin nerde çağıralım dedi hemşire bende yok ayrıyız dedim orda mıydı ben bunu söylediğimde bilmiyorum benim zaten konuşmak gibi bir niyetim yok ben hayatımda kimseyi istemiyorum ama bu süreçte o kadar yalnız hissediyorum ki yoldan geçen birine bile derdimi anlatıp ağalaysım geliyor yani bilmiyorum bazen kendimi köpek yavrusu gibi sanıyorum herkes başımı okşasın istiyorum

Eşinizden bir darbe yemişsiniz yavrunuz hayata tutunmaya çalışıyor yalnızsınız ama emin olun bir yanlış daha yaparsanız iyice dibe düşersiniz sizin caresizliginizden yararlanmaya çalıştığı çok belli sakın inanmayın dediklerine sizden faydalanmaya çalışacak akıllı olun lütfen..Allah sizi iyi insanlarla karşılaştırsın.

İnşallah bebeğinizle hastaneden sapa sağlam bir şekilde çıkarsınız ve yeni ve güzel bir hayata başlarsınız

Eşinizden bir darbe yemişsiniz yavrunuz hayata tutunmaya çalışıyor yalnızsınız ama emin olun bir yanlış daha yaparsanız iyice dibe düşersiniz sizin caresizliginizden yararlanmaya çalıştığı çok belli sakın inanmayın dediklerine sizden faydalanmaya çalışacak akıllı olun lütfen..Allah sizi iyi insanlarla karşılaştırsın.

İnşallah bebeğinizle hastaneden sapa sağlam bir şekilde çıkarsınız ve yeni ve güzel bir hayata başlarsınız
Allah razı olsun çok teşekkür ederim çok doğru söylüyorsunuz tüm konuşmayı keseceğim başka hemşireden bilgi alacağım bebeğim için en doğrusu bu

Kötü anne diyemem kimseye ama harbiden yani bu durumda nasil akliniza bu tur seyler geliyor? Nasil vakit buluyorsunuz, nasil moral buluyorsunuz?
Boyle Kötü bir evlilik yasamis ve bebemle yalniz kalmisken, her sey henuz cok yeniyken boyle bir şeyde midem bulanirdi sanirim...

Bir de hemen buluyorsunuz yani, mugenin dedigi gibi geldim gidiyorum hic bana denk gelmedi ya 😂
Arayan buluyor sanirim, aramayin bence.
Hayatinizi duzeltmeye bakin, erkeksiz!
Canım müge cuk oturtuyor lafı 😍

Çok utanıyorum kısaca özet geçeceğim ben küçük yaşta evlilik yaptım ve o evliliğimden bir bebeğim oldu altı aylık hamile iken erken doğum yaptım bebeğim şu an küvözde eşimle çok sıkıntılar yaşadık bir türlü evliliği sürdüremedik üç ay küs bir ay barıştığımız kopuk bir evliliğimiz vardı en son hamileyken bana vurması canıma tak etti ve boşanma davası açtım şu an davalığız erken doğum yaptığım halde hastaneye gelip ne oğlunu gördü ne de sordu sormasın zaten hiç istemiyorum böyle rahat ve iyiyim bir aydır çok zorlu süreçlerden geçiyorum yoğun bakımın önünde çaresizlik içinde bekliyorum doktorlar hep olumsuz konuşuyor bebeğin yaşamaz diyor bi kaç gün önce bebek yoğun bakımının içinde bayıldım kimse destek olmuyor tekim yalnız başıma gidiyorum inanır mısınız o hastane önlüğünü bile tek başıma bağlıyorum yoğun bakımın önünü çiftlerle dolu ama ben hep tekim bir samimi arkadaşım vardı o da bu süreçlerde telefonunu bir kaç kere açamadığım için küstü babam annem çalışıyor kısacası bir aydır kendimi berbat hissediyorum asıl meseleye gelecek olursak hastanede ki hemşir benimle sürekli ilgileniyor yani bilmiyorum benim yaşlarımda biri sürekli benimle konuşuyor destek olmaya çalışıyor telkin ediyor beni ben başta anlamamıştım tek gidip geliyorum diye bana yardımcı olmak istiyor sanıyordum ama bugün benden numaramı istedi benim iletişim bilgilerim var sizde dedim ama o şahsım için istiyorum dedi ben şaşırınca da toparladı bebek hakkında konuşuruz diye toparladı bende numaramı verdim ama o kadar pişman oldum ki benim bebeğim yoğun bakımda can çekişirken ben ne işlerle uğraşıyorum yazıyor bana kendimi tutamıyorum cevap veriyorum iyi geliyor ben çok utanıyorum yeni doğum yaptım boşanmadım hala eski eşim bende sıfır duygusal anlamda çoktan bitmişti zaten yıllar sonra ilk defa kalbim attı ama kendimi feci derecede suçlu hissediyorum ağlıyorum şimdi bunları yazarken annelik bu kadar kutsal bir şey iken ben ayaklar altına mı aldım ben ne düşünüyorum durduk yerde aklıma geliyor bebeğim aklıma geleceğine ben çok pişmanım
Bebişe üzüldüm Rabbim hakkında hayırlı ise şifa versin...

Gel gelelim sana eşinle yaşanan durum hoş değil üzücü, boşanma aşamasında iseniz ne ala...

Hemşir meselesine gelince bir erkek kolay kolay bebeğinin başında böyle per perişan bir anaysa gel flört edelim diye telefon vermez. Sen de yazmamışsın ama muhabbet edip bir şeyler konuşmuş anlatmışsındır. Bu kadar dert tasa içinde iyi başka şeylere odaklanıyorsunuz helal olsun.
Adam sen dulsun veya etrafında da sahip çıkacak insan görmeyip çöpsüz üzüm felsefesi ile yaklaşıp yatağa atma derdinde ise kaç...
Derdine üzülüp bebekle birlikte destek olayım diyip "hoşlandı?" İse bilemem
Hoşlanmak kısmında bu kadar problemi olan kadından niye insan hoşlanır o da ayrı, adamın bir problemi mi vardır nedir ? Yağmurdan kaçarken doluya tutulma adamı araştırmadan ay beni zor günümde istedi diye bunun da ardına düşüp manyak çıkarsa iyice ağzına ettirme. Dikkat et, psikopat çok ülkede ne diyim valla her özelini millete devirip dökme kimseye de güvenme millet çıkar derdinde

Şu aşamada kimseye güvenme. Yaşın küçük destek arıyorsun ama hemşir masum gelmedi bana.
Sen evladınla ilgilen, zor günler geçecek inşallah 🙏
Erken bir evlilikle zaten hata yapmışsın. Adım atmadan çok kez düşün artık.

Bebekle ilgili bilgi veriyorsa belki sadece yardımcı olmak istemiştir. Hani kimse yok yanınızda,üzülüyorsunuz diyerek insani duygularla yaklaşmış olabilir. Ha baktınız farklı konuşmalar geçiyor aranızda o zaman set çekersiniz. Mesafenizi koruyun siz yine de.
Bebeğiniz toparlasın,eşle ilgili sorunlar çözülsün sonra zaten hayatınıza birileri girecek illaki. Şu an zamanı değil sadece.
Acil şifalar diliyorum bebeğinize

Bebek için konuşabilirsiniz ancak şu aşamada flörtte etmeyin bir zahmet. Ne olursa olsun herşeyin bir zamanı var ya

Yaşadığın şeyler kolay değil,yalnızlık bir yandan,boşanma işleri bir yandan,bebeğinin durumu bir yandan hepsi üst üste gelmiş. O yüzden senle ilgilenecek birinin olmasına ihtiyaç duyman anormal gelmedi bana. Evet annesin ama insansın neticede. Süper güçlerin yok.

Bu kişinin ilgisini karşı cinsten gelen bir ilgi gibi değilde tamamen arkadaşca,sadece dertleştiğin biri olarak yorumluyorsan sorun yok ama duygusal bir şeye dönecekse sorun olabilir. Çünkü şu an çok zor bir dönemden geçiyorsun bu dönemde alacağın duygusal karar pek sağlıklı olmayabilir. Karşındaki insanı doğru analiz edemeyebilir,niyetinin ne olduğunu doğru bir şekilde göremeyebilirsin.

Allah yardımcın olsun. Bebeğinle sana sağlıklı,mutlu bir hayat dilerim.

Adamın niyeti kötü, baktın yalnızsın yanaşayım demiş.

Perperişan bir halde yeni doğum yapmış bebeği tehlikede, kocası ortada olmayan kadına aşık olacak değil. Gözünüzü açın.

Hastanede böyle bulduğuyla çapkınlık yapan sağlıkçılar çok.

Amacı da flört zaten kendim için istiyorum numaranı demiş.

Aşk olaylarını rafa kaldırsan iyi olur bak küçük yaşta neler başına gelmiş.

Bebeğinle ilgilen ondan sonra kendini toplarla. İş bul.

Hep diyorum önce İş sonra Eş.

X