Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Selam kızlar bende sizle dertleşmek istedim
Bende temmuzda 2 yıllık evli olucam. Kaç aydır uğraşıyoruz ama nasip olmadı bir türlü
3 kere çatlatma iğnesi kullandım hormon ilaçları filan rahim filmi çekildi ama oda çok şükür temiz çıktı eşimde ben iki kere farklı doktorlara gittik açıklanamayan kısırlık dediler.
İki aydır laboquıck kasetlerden deniyorum pik günleeri değerlendiriyorum ama 😔 23.04 da pikti 08.05 Çarşamba günü regli gözüküyor ağrımda var az az neden demek istemiyorum Rabbim bilir ama hiç bir şey olmadan olmaması beni düşündürüyor🤲🏻😓Rabbim herekeze hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin

Merak ettiğim şey kaset testi yaptın mı peki canım ya böyle canım falan yazıyorum ama ben kızıma hamileyken de kadınlar kulübündeydim burada sanki siz biz de yazınca Bir acayip geliyor 🙊 samimi gelmiyor . Bak kızımda yaptığım testi yukluyorum arada 4 gün var
Bu testi reglinden kaç gün önce ya da kaç gün sonra yapmıştın kuzum

Erken çıkmış benim testim 3 gün geçti
Canım benm kızım 5 günde yerlesmiş. İlişki gününü bılıyorum 18 nisan ilişkiydi ertesi gün yumurtlama sızım oldu gögus ucumda hıssederm bde akıntı vs 23unde yaptm testı batmalar olunca. Yanı tamamen bebekle alakalı nezaman yerleştiğini Rabbim bilir takdir edersin ki

Arkadaşlar merhaba Bu sabah test yapayım dedim 6 gün kala yaptığım saatler sonra çıkan siliktest,, şimdi 20 dakikada çıktı bu arada benim aldığım bebe time'da 5-20dk. Bekleyın dıyor onu soyleym 10dk degl. Adete daha 2 gün var hatta programıma göre cuma günü de adet olabilirim normalde bir gün bile şaşırmaz. Burada bir arkadaşın günler önce çok sonradan gün gün daha kısa sürede silikleştiğini adeti geçince de kırmızıya döndüğünü okumuştum acaba benim de mi öyle bir şey olacak

Eklentiler

• IMG_20240507_140517.jpg
    IMG_20240507_140517.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_20240507_140427.jpg
    IMG_20240507_140427.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 36
Arkadaşlar merhaba Bu sabah test yapayım dedim 6 gün kala yaptığım saatler sonra çıkan siliktest,, şimdi 20 dakikada çıktı bu arada benim aldığım bebe time'da 5-20dk. Bekleyın dıyor onu soyleym 10dk degl. Adete daha 2 gün var hatta programıma göre cuma günü de adet olabilirim normalde bir gün bile şaşırmaz. Burada bir arkadaşın günler önce çok sonradan gün gün daha kısa sürede silikleştiğini adeti geçince de kırmızıya döndüğünü okumuştum acaba benim de mi öyle bir şey olacak
Kuzum bence sen kan ver. Varsa çıkar 🥰

Ya ben çok acele etmek istemiyorum kan vermek için adetim gecikirse veririm diyorum ama bu test niye böyle acaba yarın arkadaşıma yaptıracağım onda da böyle olacak mı bakalım. Sen görebldin dmı cızgiyi
Başka marka ile tekrar dene. Ben iki tane bebe time almıştım ikiside çizgiler çok dipte çıktı. Bozuk gibi. Bazısı idrarı tam almadı

Ya ben çok acele etmek istemiyorum kan vermek için adetim gecikirse veririm diyorum ama bu test niye böyle acaba yarın arkadaşıma yaptıracağım onda da böyle olacak mı bakalım. Sen görebldin dmı cızgiyi
Çizgi görünüyor ama kuruma çizgisi de olabilir. Markası ne testin?

Bence siz prodoctor erken gebelik testi alın onunla yapın çıkar hemen . Bu markayı hiç bilmiyorum 🌸ama bana pozitif gibi geldi hadi hayırlısı inşallah vardır 🌹🥰

X