nurovic diyet yolculuğu

Maşallah. Benim de oğlan 4 kız 7 yaşında
Oy maşallah sende buyutmussun 🥰💐
Hastaneden geldim çocukları da götürdüm işleri bitirdim şükür spora baslıcam az sonra regl için sitres ve kilo verdiğim için olduğunu söyledi hıc bır sıkıntı yok dedi hatta sökülmeye başlamışım ama yinede söktürücü yazdı kullandım sımdı 🤭 içim rahatladı bir kaç gün davul gibi gezerim artık :KK70:

Oy maşallah sende buyutmussun 🥰💐
Hastaneden geldim çocukları da götürdüm işleri bitirdim şükür spora baslıcam az sonra regl için sitres ve kilo verdiğim için olduğunu söyledi hıc bır sıkıntı yok dedi hatta sökülmeye başlamışım ama yinede söktürücü yazdı kullandım sımdı 🤭 içim rahatladı bir kaç gün davul gibi gezerim artık :KK70:
Haberler güzel. Hadi sevindim adına.

selam nurovıc listenizi takipteyim boyumuz ve hedef kilomuz hemen hemen aynı. bende diyetteyim.
boy 1.57
kilo 58.5
hedef 53-54 gibi

bende günde 2 öğün yada tek öğün şeklinde besleniyorum. hergün yürüyüş yada eliptik yapıyorum. inşallah mayız sonu hedefime ulaşmak istiyorum

selam nurovıc listenizi takipteyim boyumuz ve hedef kilomuz hemen hemen aynı. bende diyetteyim.
boy 1.57
kilo 58.5
hedef 53-54 gibi

bende günde 2 öğün yada tek öğün şeklinde besleniyorum. hergün yürüyüş yada eliptik yapıyorum. inşallah mayız sonu hedefime ulaşmak istiyorum
Hoşgeldin canım.
Boy evet de kilomuz farklı maşallah senin hedefine çok az kalmis. Ben de bı 55 lere geleyim çok mutlu olacağım 💪🏻

Tobloya ekliyorum..🌸

Hoşgeldin canım.
Boy evet de kilomuz farklı maşallah senin hedefine çok az kalmis. Ben de bı 55 lere geleyim çok mutlu olacağım 💪🏻

Tobloya ekliyorum..🌸
tabi ekleyebilirsin benim bi konum var bu topikte orayada günlüğümü yazıyorum ama motivasyon amaçlı sizinle de ilerlemek isterim. ben ramazan öncesi 62 kilolardaydım ramazanda tek öğün beslenerek 59.5 ile bayrama girdim. sonra 1-2 kilo aldım bayramda şimdi tekrar başladım 25 nisanda 60.2 ile. bu sefer hedefe ulaşmadan bırakmak istemiyorum inşallah

tabi ekleyebilirsin benim bi konum var bu topikte orayada günlüğümü yazıyorum ama motivasyon amaçlı sizinle de ilerlemek isterim. ben ramazan öncesi 62 kilolardaydım ramazanda tek öğün beslenerek 59.5 ile bayrama girdim. sonra 1-2 kilo aldım bayramda şimdi tekrar başladım 25 nisanda 60.2 ile. bu sefer hedefe ulaşmadan bırakmak istemiyorum inşallah
Tabiki her zaman. Ben de buraya yazıyorum işte gün gün yediklerimi felan. Birbirimize iyi geliyoruz. Hani yanlız olmaktan çok daha motivasyonu yüksek oluyor.

boy 1.57
kilo 58.5
hedef 53-54 gibi

Selam hoşgeldin ✋💐

23. Gün

Öğlen (13.30)

1 yumurtadan peynirli omlet
5 adet zeytin
Yarım domates
Yarım salatalık
Yarım çarliston biber
1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi
30 gr tam buğday ekmeği

Ara öğün
4 adet erik

Akşam (19.00)

Kabak mücver yağsız
1 çorba kaşığı süzme yoğurt
4 adet zeytinyağlı yaprak sarması

Eklentiler

• IMG-20240506-WA0004.jpg
    IMG-20240506-WA0004.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 4
15.gün
Kahvaltı
2 yumurta ve 2 tane de yumurta beyazından sahanda yumurta
2 dilim tam buğday ekmeği
Bir kaç çatal peynir ve az yagli çeçil peyniri

Ara ögün
Ballı yoğurtlu muzlu ve dısı şekersiz çikolata kaplı ev yapımı dondurma

Spor
37 dakika tüm vucut+kardiyo
21 dakika leslie

Akşam
1 büyük kase tavuklu yoğurtlu bol yesillikli salata
1 bardak şekersiz limonata

Ara ögün
Kahveli Proteinli süt 200ml
1 paket piko (18g)

Spor
28 dakika kardiyo+8 dakika selülit savar videosu+5 dakika leslie+6 dakika karın egzersizi

Gün içinde yeşil çay kayısı çayı ve sade soda

Toplam alınan kalori
500+156+410+94+85=1245
Sabah karın çalışamadım için öğlen ve akşam sporuna ekledim :)

15.gün
Kahvaltı
2 yumurta ve 2 tane de yumurta beyazından sahanda yumurta
2 dilim tam buğday ekmeği
Bir kaç çatal peynir ve az yagli çeçil peyniri

Ara ögün
Ballı yoğurtlu muzlu ve dısı şekersiz çikolata kaplı ev yapımı dondurma

Spor
37 dakika tüm vucut+kardiyo
21 dakika leslie

Akşam
1 büyük kase tavuklu yoğurtlu bol yesillikli salata
1 bardak şekersiz limonata

Ara ögün
Kahveli Proteinli süt 200ml
1 paket piko (18g)

Spor
28 dakika kardiyo+8 dakika selülit savar videosu+5 dakika leslie+6 dakika karın egzersizi

Gün içinde yeşil çay kayısı çayı ve sade soda

Toplam alınan kalori
500+156+410+94+85=1245
Sabah karın çalışamadım için öğlen ve akşam sporuna ekledim :)
Kız bu piko bildiğimiz piko dimiiiiiii

Al benden de o kadar. Piko başka bir lezzet oldu benim için de. Haftada bir yesem mi bende ki dedirttin menü paylasimindaaaa :kızgın:
Ye canım şeker oranı az 1 paket 85 kalori oturduğun yerden yakarsın cok sıkma kendını bır ıkı çikolata yemekle kılo almayız korkma :KK70: haftada 2 3 gün ye bak hatta ben cok kiloluydum eskıden o dönem kısa vadeli diyetisyene gitmiştim ramazandı doktor bana hergün iftar sonrası 1 adet magnum mini yazmıştı okadar kılom olmasına rağmen sen kendine sınır koyarsan herşeyden kısarsan bu sefer hedefe ulaştığında farklı yediğin herşey sana kılo yapacak vücudunu dengede tutarak ilerle ömürlük olsun ☺

X