nurovic diyet yolculuğu

Bende oğlum da 30 kilo aldım 🙈 kızımda 5 kilo almıstım sadece ama doğumdan sonra emzirme az sürüp cok yiyip sıfır hareketle 115 e cıkmıstım kendı kendıme 9 ayda 55 kilo verdim cok sukur birdaha öyle kılo almadım en yuksek 74 oldum oda cok kısa süre cok sukur ki 74 e de 1 sene sporu bırakıp tatlı yiyerek geldim 65 ten 74 e cıkmıstım 🙈 oğlumda kilom hızlı gitti emzirme oldu ıcın halada emziriyorum buarada 3 buçuk yasında 😂 ben spor olarak hep agırlık leslie kardiyo ip atlama tarzı yapmıştım suandada o sekılde devam ediyorum ama çalışmadım ıcın vakit ayırabiliyorum sende kendine göre düzen oturtmussun çalışmana rağmen harikasın 💐🤗 ozaman sadece karın ekleyerek yola devam edebilirsin inşallah burda birlikte hedefledimiz kılo ve vücuda kavuşuruz 🙏🥰
inşallah motivason olması açısından sürekli buralardayım insanların deneyimlerini okuyorum. 58 de 54 e düşmek gerçekten çok çok zor. o kadar çok kalori açığı oluşturmanız gerekirki. çok az yiyorum 200-300 gr verebilmek için

24. Gün

Öğlen (13.30)

Salata
5 er adet fındık,fıstık,badem

Ara öğün (16.00)

1 adet salatalık
2 adet erik
3 adet zeytinyağlı yaprak sarması
1 porsiyon salata

Akşam (19.45)

200 gr yoğurt
26 gr yulaf ezmesi
2 adet ceviz
Yarım muz

Eklentiler

• IMG-20240507-WA0003.jpg
    IMG-20240507-WA0003.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 9
inşallah motivason olması açısından sürekli buralardayım insanların deneyimlerini okuyorum. 58 de 54 e düşmek gerçekten çok çok zor. o kadar çok kalori açığı oluşturmanız gerekirki. çok az yiyorum 200-300 gr verebilmek için
Evet sürekli araştırıyorum bende en güzeli yeni bilgiler edinmek bizi geliştiriyor 🥰
Evet kılo ne kadar azsa vermesi okadar zor benım yaptıgım spora göre aldığım kalori az mesela 2200 diyor almam gereken ben Max 1500 alıyorum orada iyi bir acık var sporu nekadar cok yapar kalori yakarsak okadar fazla yeriz ama bunuda göz önünde bulundur tamamen aç kalmana gerek yok sende spor yapıyorsun cok az kalori ile beslenirsen bu sefer verdiğin kilo biraz fazla yediğinde geri gelecek kalıcı olması için zamana yay metabolızma hızını yüksek tut az yeme saglıklı seçimler yap ☺

Sabah sporu:
12 dakika karın egzersizi

Öglen sporu:
15 dakika (5 kilo)dambıl ile tüm vücut egzersizi + 18 dakika kardiyo+tüm vücut egzersizi+ 11 dakika agırlıklı leslie (3 kilo)

Akşam sporu:
20 dakika ağırlıklı (5 kılo) tüm vücut egzersizi
10 dakika ağırlıklı (3kilo) leslie
11 dakika normal leslie

Menüm fotoğraflarda bu sekılde tutmaya karar verdim daha net oluyor ☺
Akşam sporunu kardeşimle yapıcaz oyuzden biraz agır tuttum yorucu olacak :KK70:

Eklentiler

• IMG_20240507_141845.jpg
    IMG_20240507_141845.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 7
  • IMG_20240507_141828.jpg
    IMG_20240507_141828.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_20240507_141805.jpg
    IMG_20240507_141805.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_20240507_141738.jpg
    IMG_20240507_141738.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 6
Kızlar gece gece alışveriş merakı geldi ya bişi fark ettim kılo verdikçe kıyafet alasım gelmeye basladı sizde de aynı durum varmı 😅

Kızlar gece gece alışveriş merakı geldi ya bişi fark ettim kılo verdikçe kıyafet alasım gelmeye basladı sizde de aynı durum varmı 😅

Ben de alışveriş yapıyorum iki haftadır 🤣
Bende tam tersi 54 olmadan yeni alışveriş yapmıyorum mevcutlar 36-38 beden zaten oluyor. 54 olur ve korumaya başlarsam ona göre yaparım hele bi haziranı göreyim

2. gün
sabah malesef erken yemeğe başladım. arkadaşım bahçesinden erik getirmiş dayanamadım.
sabah 09:00
hindibağ kahve
7-8 adet yeşil erik

saat 11:00
1 avuç leblebi

öğle 12:00
1 tabak zeytinyağlı pırasa yemeği (dünden kalmıştı)
1 dilim kepek ekmeği
1 ayran

ara 14:00
şekersiz türk kahvesi
1 tane bayram çikolatası ufak
3-5 adet yeşil erik

ara 17:00
2 adet karabuğday patlağı glutensiz vegan

akşam yemek yemedim.

öğle aramda 1 saat tempolu yürüyüş yaptım. akşam evde 30 dk eliptik yaptım.

geçmiş olsun. vücutta d vitamini eksikliği de kilo vermeyi zorlaştırıyor diye duymuştum.
evet bende onu gordum. Hormon testi falan da yaptırdım da onları hiç anlayamadım. Trioidlerim normal cıkmıs selenyum diye bir sey var o henüz çıkmadı ama troidle alakaymış. Şekerimi biraz kontrol edeceğim ara ara insallah tatlıdandır

evet bende onu gordum. Hormon testi falan da yaptırdım da onları hiç anlayamadım. Trioidlerim normal cıkmıs selenyum diye bir sey var o henüz çıkmadı ama troidle alakaymış. Şekerimi biraz kontrol edeceğim ara ara insallah tatlıdandır
inşallah
Ben de hergun tartiliyorum ama pazarları baz alıyorum tabloya işlemek için.
bende çarşamba sahalarını baz alıyorum. bi çarşamba günü başladığım için. ama sizinle pazar günümü paylaşırım:KK5:

9 gundur dıyetteyım yürüyorum su ıcıyorum son iki gündür reglim ve tartılıyorum aynı kılodayım sinirlerim bozuluyor artık ya 6 dan sonra bişey ytemıyorum 16 saat ac kalıyorum ama yok gıtmıyor bu sekılde olan var mı ya

9 gundur dıyetteyım yürüyorum su ıcıyorum son iki gündür reglim ve tartılıyorum aynı kılodayım sinirlerim bozuluyor artık ya 6 dan sonra bişey ytemıyorum 16 saat ac kalıyorum ama yok gıtmıyor bu sekılde olan var mı ya
Geçen hafta bana oldu. Hatta 200 gr almış olarak kapattım haftayi. Ara sıra oluyor pes etmeden yola devam.

X