nurovic diyet yolculuğu

Yok cars gününü paylaşın ben tabloya işlerim o günü.
O zaman bu sabah tartıldım paylaşayım 57.6 kg geldim. -600 gr 1 haftada. az gibi ama bu rakamı görmek beni mutlu etti. inşallah haftaya hedefim 56 yı görmek
Bugün 25. Günüm ve 5 kilo gitmiş. 1. Hedefime 4 kilo kaldı🔥
oooo çok çok iyi 5 günde 1 kilo vermişsiniz hep maşşallah diyorum.
9 gundur dıyetteyım yürüyorum su ıcıyorum son iki gündür reglim ve tartılıyorum aynı kılodayım sinirlerim bozuluyor artık ya 6 dan sonra bişey ytemıyorum 16 saat ac kalıyorum ama yok gıtmıyor bu sekılde olan var mı ya
regl olduğunuz için ödemli olabilirsiniz. ben genelde regl günlerimde hiç tartılmıyorum ama diyetime devam ediyorum. regl bittikten 1-2 gün sonra tartılıyorum. bence moralinizi bozmayın devam edin siz. bide regl bitince tartılırsınız.
21-22 yıllarındaki diyet yolculugumdaki tartı günlerine baktım, 23 de diyet yapmamistim 😁
En son Kasım 22 de 50 yi görmüşüm ah ah yeniden o günleri ancak Ağustos da göreceğim inşallah
ah ne güzel bir rakam 50. ben en son 17 yıl önce bekarken görmüştüm herhalde. çünkü evlendikten sonra hep 58-60 :-)

Hemen tarif veriyorsuuuunnnnnnn.
Benim dümdüz olmaz ama az bı gitsin yaw :KK70:
sabah öğle akşam 7 hurma + 1 kase yoğurt yiyoruz.
hurmaları akşamdan suya koyarsanız fazla şekeri gider daha etkili olur.
gün içinde bol su bukadar
beni o kadar tok tutuyorki hiç acıkmıyorum ve tatlı isteğimi tamamen kesiyor. ama 1 haftadan fazla yapmayın diyorlar. ben ara ara 2-3 gün yapıyorum.

sabah öğle akşam 7 hurma + 1 kase yoğurt yiyoruz.
hurmaları akşamdan suya koyarsanız fazla şekeri gider daha etkili olur.
gün içinde bol su bukadar
beni o kadar tok tutuyorki hiç acıkmıyorum ve tatlı isteğimi tamamen kesiyor. ama 1 haftadan fazla yapmayın diyorlar. ben ara ara 2-3 gün yapıyorum.
Tamamdır. Google dan arattım buldum. Çok tşk ederim 🌸 sayende yeni bir şey öğrendim. Hemde tatlıli matlili bayıldım.

Ben de alışveriş yapıyorum iki haftadır 🤣
Haha yanlız olmamak güzel henüz yapmadım ama yapıcam yakındır 😂
Bende tam tersi 54 olmadan yeni alışveriş yapmıyorum mevcutlar 36-38 beden zaten oluyor. 54 olur ve korumaya başlarsam ona göre yaparım hele bi haziranı göreyim
Bende şuan 36 38 beden giyiyorum genel olarak 38 hedefim 60 olduğu için o kıloda yine aynı beden giyicem 36 o yüzden şimdi alabilirim 😂

Dün alamadım sonucları işten dolayı yetişemedim ama d vit dusuk gorunuyor. Troidlerde sorun yok gibi. Şekerim biraz yuksek çıkmış ama gece tatlı yemiştim ondan sanırım
Oh iyi ozaman şükür.D vitamini genel olarak herkesde düşük cıkıo galiba bende gidicem haftaya randevu alıp kan verıyım şuan multi vitamin kullanıyorum kafama göre almıştım

Toplamda 3 kase yoğurt ve 21 hurma dimi günde.
evet doğrudur
Tamamdır. Google dan arattım buldum. Çok tşk ederim 🌸 sayende yeni bir şey öğrendim. Hemde tatlıli matlili bayıldım.
çok sevindim yardımcı olabildiğim için inşallah güzel sonuçlar alırsın. bende çok seviyorum.
prensesss016 prensesss016 cnm hurma siparişi vericem. Pazartesi baslicam ki tam 1 hafta yapabileyim. Haftaya bakalım tartıya nasıl yansicak. Benle beraber yapacak yok mu ki :)
ben varım o zaman pazartesi ve salı günü seninle 2 gün yapabilirim. çarşamba günü oğlumun okulunda piknik etkinliği var oraya gideceğim o yüzden yapamam. olsun 2 gün bile bana çok iyi geliyor. çarşamba sabahı tartıma da çok güzel bi rakam yansır böylelikle

Oh iyi ozaman şükür.D vitamini genel olarak herkesde düşük cıkıo galiba bende gidicem haftaya randevu alıp kan verıyım şuan multi vitamin kullanıyorum kafama göre almıştım
Ay ben bi de deli gibi güneşlenip her hafta somon vs. dikkat eden biriyim ona rağmen d vitaminim cok dusukmus. Folik asit aynı sekilde ve d vit. engel oluyormus kilo vermeye. Mutlaka yaptırmak lazım bu tahlilleri. Hele de boyle diyet yaparken belki de bosa efor sarf ediyoruz degerlerimizde problem var

Hurma diyeti canım pazartesi başlayıp pazar biturcem bakam.
evet hurma detoksu istersen sende katılabilirsin ben 2 gün yapacağım.
Ya aslında yapardım ama içeriği nasıl cok az yemek gerekiyorsa yapamam hem emziriyorum hala hemde cok spor yapıyorum az yersem bitkin düşerim kas kaybederim benim amacım kılo vermekten cok aslında aynı zamanda kas kütlesi arttırmak oldu ıcın tam olarak nasıl bir detoks

X