Oğlumu okuldan almalı mıyım?

Anladığım kadarıyla trambolin sünger kısımları eğer öyleyse uyguna yediği bulunacak bir parça
Bence de çocukla değil sizinle ilgili davranış biçimi içten içe size kinlenmis bunun sebebi sizi kendinden bazı konularda üstün görmesi olabilir
Halk tabiri ile cekememezlik
He ben yanılıyorsam yedek kısmı zor bulunan pahalı bir oyuncak işte kar zarar dengesinde böyle davranmis olabilir ki oda çok yanlış
Kişi sanırım eğitimci değil sadece işletmeci yani çocuk ve insan psikolojisinden anlamayan bir davranış sergilemiş ve maddi çıkarlarına göre hareket etmiş

Bunu özellikle yapmadım.
Annelik ile öğretmenlik kimliğini ayırmak için okulda sadece anne oldum.
Hatta kendisinden çocuk gelişimine dair defalarca öneri aldım.
Evet işte işin sırrı burada , sizin eğitimci olmanız belki daha iyi bir eğitiminiz
Konu çocuk ve davranışları değil, öyle bir mekan bu sorunla sık sık karşılaşıyordur zaten

Böyle okudum 😳 yazılanları. Hayatta götürmezdim bir daha. 2.5 yaşımdaki çocuk ne bekliyor ki. Kırabilir de bilerek de yapabilir. Diğer veliler peki bişey demedi mi? Ben o grupta olsam illaki bir şey yazardım yapılanlara karşı

Böyle okudum 😳 yazılanları. Hayatta götürmezdim bir daha. 2.5 yaşımdaki çocuk ne bekliyor ki. Kırabilir de bilerek de yapabilir. Diğer veliler peki bişey demedi mi? Ben o grupta olsam illaki bir şey yazardım yapılanlara karşı
Demediler. Çok baskın birisi. Çekinmişlerdir

X