Ovülasyon testi tekrar pozitif hamile olabilir miyim

emelaynur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2024
15
4
30
Merhaba sat 7 nisan 20 Nisan'da ovülasyon testi koyuydu 19 nisanı 20 nisanı 22 nisanı değerlendirdik bugün elimde ovülasyon testi vardı yaptım tekrar iki çizgide çok koyu tekrar mı yumurta çatlıyor yoksa hamile olabilir miyim

Merhaba sat 7 nisan 20 Nisan'da ovülasyon testi koyuydu 19 nisanı 20 nisanı 22 nisanı değerlendirdik bugün elimde ovülasyon testi vardı yaptım tekrar iki çizgide çok koyu tekrar mı yumurta çatlıyor yoksa hamile olabilir miyim
Gebelik olabilir canım bi gebelik testi yap

Tebrik ederim canım . Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🧿🌸
Hoş geldin fasülye :)
Teşekkür ederim amin inş sağlıklıca doğar ☺ 2023 haziran ayında 5 aylık bebeğimi kalp anomalisi yüzünden düşük yaptım zor bir süreçti ☹️ Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲

Çok geçmiş olsun canım , Allah bir daha yaşatmasın kimseye inşallah , zordur tabi olmaz mı ☹️ Allah bebeğini sana bağışlasın
Teşekkür ederim amin inş sağlıklıca doğar ☺ 2023 haziran ayında 5 aylık bebeğimi kalp anomalisi yüzünden düşük yaptım zor bir süreçti ☹️ Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲

Benimde sürekli böyle pozitif çıkıyor

Eklentiler

• IMG_5908.jpeg
    IMG_5908.jpeg
    80,8 KB · Görüntüleme: 97
  • IMG_5909.jpeg
    IMG_5909.jpeg
    73,6 KB · Görüntüleme: 95
Benim 3. Hamileliğim her üçünde de grip tarzı olurum bana özel mi bilmiyorum ☺ adet olacakmış gibi ağrı, en önemli belirti göğüs hassasiyeti bir de rüyamda enginar dolması görmüştüm çok aşermiştim hemen yedim o da belirti mi bilmiyorum iştah artışı birde ☺

Neden hamilelik düşünmüyor musunuz sürekli gittiğiniz doktorunuz varsa bir muayene olun bnce
Düşünüyorum çokta istiyoruz ama bu durum etkiledi beni sürekli pozitif çıkması çünkü kimsede görmedim böylesini. Adetin ilk günü gel demişti en son doktor hormon testi yapacaktı

Düşünüyorum çokta istiyoruz ama bu durum etkiledi beni sürekli pozitif çıkması çünkü kimsede görmedim böylesini. Adetin ilk günü gel demişti en son doktor hormon testi yapacaktı
Benimde geçen sene 5 aylık hamileyken kalp anomalisi yüzünden düşük yaptım adetim düzenli değildi 2 aya bir adet görüyordum Allah ım nasip etti tekrar sizde dua edin gerekli testleri yaptırın stres yapmayın inş sizde hamile kalırsınız 🤲

Benimde geçen sene 5 aylık hamileyken kalp anomalisi yüzünden düşük yaptım adetim düzenli değildi 2 aya bir adet görüyordum Allah ım nasip etti tekrar sizde dua edin gerekli testleri yaptırın stres yapmayın inş sizde hamile kalırsınız 🤲
Ay ne güzel rabbim sağlık versin. Ben bugün tekrar ovulasyon testini yaptım sonunda silik çıktı herhalde çatlamıştır artık değerlendirdik inşallah iyi haberler alırım. Başka şeylerden korkmuştum gebelik değil de hormonlarda sıkıntı var diye neyse ki silik çıktı

Ay ne güzel rabbim sağlık versin. Ben bugün tekrar ovulasyon testini yaptım sonunda silik çıktı herhalde çatlamıştır artık değerlendirdik inşallah iyi haberler alırım. Başka şeylerden korkmuştum gebelik değil de hormonlarda sıkıntı var diye neyse ki silik çıktı
İnşallah Rabbim sağlıklıca versin tüm bebek isteyenlere 🤲

Kızlar adete 4 gün kaldı ovulasyon testi yaptım bu şekilde çıktı gebelik olabilir mi? Yumurtlamadan 13 gün geçti

Eklentiler

• IMG_0332.jpeg
    IMG_0332.jpeg
    248,6 KB · Görüntüleme: 70
X