Rinoplasti burun estetiği için en iyi doktoru bulmak istiyorum.

bana yardımcı olmustu ameliyat gününü değişmede vs bende mesut beyin kendi cebi var ameliyat sonrası hastalarına veriyor ben her sorum oldugunda ulastım cevap verdi
Bana çok ilgisiz geldi, özellikle de Tural beyin asistaniyla görüştükten sonra. Bilmiyorum kafam iyiceee allak bullak oldu. Bakayım bir de Ahmet islamla görüşüp mayıs sonuna kadar olucam artık. Tabi ameliyat günü var midir boşta onu da bilmiyorum, hayal kuruyorum kendimce 🤭🤣

Bana çok ilgisiz geldi, özellikle de Tural beyin asistaniyla görüştükten sonra. Bilmiyorum kafam iyiceee allak bullak oldu. Bakayım bir de Ahmet islamla görüşüp mayıs sonuna kadar olucam artık. Tabi ameliyat günü var midir boşta onu da bilmiyorum, hayal kuruyorum kendimce 🤭🤣
nasıl davrandı çok merak ettim istediğiniz günü mü veremedi hayırlısı olsun Tural bey de cok ıyı bır doktor
Ahmet İslam genelde yakına gün veriyor ben de gorusmustum hemen verebılıyordu

nasıl davrandı çok merak ettim istediğiniz günü mü veremedi hayırlısı olsun Tural bey de cok ıyı bır doktor
Ahmet İslam genelde yakına gün veriyor ben de gorusmustum hemen verebılıyordu
İstediğim özel bir gün de olmadı aslında, randevu almak için aradığımı söylediğimde direkt olarak ücretlere dair fikriniz var mı falan dedi. Evet Tural hoca iyi, ilk ameliyat ücreti de Mesut hocayla ayni ama daha düz burunlar yapıyor sanki o, mesut hocanın burunlar daha kadınsı ve kibar geliyor bana.

İstediğim özel bir gün de olmadı aslında, randevu almak için aradığımı söylediğimde direkt olarak ücretlere dair fikriniz var mı falan dedi. Evet Tural hoca iyi, ilk ameliyat ücreti de Mesut hocayla ayni ama daha düz burunlar yapıyor sanki o, mesut hocanın burunlar daha kadınsı ve kibar geliyor bana.
Allah Allah böyle davranmamıstı bana acaba hani ücretleri bilip ona göre gelin mi demek istiyor sonucta bütçesi hazır olan olmayan var ben fotoğraf atıp fıyat bılgısı almıstım mesut hocadan sonra muayeneye gittim

Allah Allah böyle davranmamıstı bana acaba hani ücretleri bilip ona göre gelin mi demek istiyor sonucta bütçesi hazır olan olmayan var ben fotoğraf atıp fıyat bılgısı almıstım mesut hocadan sonra muayeneye gittim
Iyi de fotoğrafa göre fiyat vermek ne kadar sağlıklı :) Bana fotoğrafa bakarak fiyat veren her doktor başlangıç fiyatı verdi. Ama yüzyüze incelese eminim bir 10.000 tl yüksek söyler, deri acayip ince çünkü bu yüzden riskli. Bir de ben iki hafta önce falan zaten arayıp başlangıç fiyatını öğrenmiştim ama o zaman da fotoğraf atın size özel fiyat verelim vs demedi. Belki de ben çok yoğun dönemlerine denk geldim bilemiyorum

Iyi de fotoğrafa göre fiyat vermek ne kadar sağlıklı :) Bana fotoğrafa bakarak fiyat veren her doktor başlangıç fiyatı verdi. Ama yüzyüze incelese eminim bir 10.000 tl yüksek söyler, deri acayip ince çünkü bu yüzden riskli. Bir de ben iki hafta önce falan zaten arayıp başlangıç fiyatını öğrenmiştim ama o zaman da fotoğraf atın size özel fiyat verelim vs demedi. Belki de ben çok yoğun dönemlerine denk geldim bilemiyorum
aa anladım bana foto ile ne fiyat verdilerse o sekılde oldum sans işte bol sans diliyorum size

Mesut bey in asistanı ile ilgili yorumlar da beni korkutuyor ben de psikoloji değil de ağrı acı kan nefes alamamak çok korkuyorum ama burnumu sevmiyorum ucu çok düşük özgüvenimi etkiliyor

Mesut bey in asistanı ile ilgili yorumlar da beni korkutuyor ben de psikoloji değil de ağrı acı kan nefes alamamak çok korkuyorum ama burnumu sevmiyorum ucu çok düşük özgüvenimi etkiliyor
asistanı çok canayakın değil fakat işini yaptı yani benim için o önemli. ilkte mesaj attım sehır dısındayım dedım fotografıma fıyat bılgısı verıldı sonra muayeneye gittim ameliyat günü aldım sonra erteledim hatta daha erken olsun bosluk veya bi iptal olursa daha erken istiyorum dedim sagolsun 9 mart a çekti. ona ragmen fotograftan verilen ücrette hiçbir oynama yapmadılar. ameliyata bi hafta kala arayıp anlatacaklarını anlattı süreçle alakalı daha sonra pdf gönderdi ameliyat öncesi sonrası öneriler vardı. hatta başta ben de assitanı ile alakalı yakındım eski mesajlarım duruyor :) ama sonra baktım ki kız ameliyat tarihinde epey yardımcı oldu aradı göndereceğini gönderdi işini yaptı tamam dedim yani. bir de hocanın kendisinin numarasının bende olması büyük artı hala da soracağımı soruyorum cevap veriyor sağolsun

Abdülkadir göksel ile görüştüm. İlk burnuma baktı "bu kızın burnu amann neden böyle görünüyor diyecek kadar kötü bir burun göremiyorum o yüzden sana iki seçenek suncam birincisi burun köküne bir dolgu dedi kemer için, ikincisi ameliyat" dedi ben kemerden ziyade küçülme de istediğim için o zaman ameliyat dedi. Burnuma baktı burun etlerin büyümüş bir şeye alerjin var dedi. Ben alerji bulgusu yaşamadıgımı soyledim neye oldugunu da bılmıyorum deviasyondan şişmiş olabilir mi dedim (erhan coskun deviasyondan demişti) burun etini büyütecek sekılde deviasyonun yok 10 kişiden 8 inde olan bir deviasyon seninki dedi. Burun etlerin beyaz renkte alerjik bir durum diyip 2 tane ilaç reçete etti bir süre bunları kullancakmışım. Kendisi fotoğraflardan 3 tane simülasyon yapıyor yan profil çapraz profil ve ön profilden hepsini ayrı ayrı sorup bu seni mutlu eder mi diyor aslında güzel ama diyip daha farklı fikirler verdiğim zaman mutlu olmayacagım sonucu cıkartıp amelıyat etmemelıyım o zaman 1 ay sonra tekrar goruselım hem de bu ılacları kullan dedi. Yan profili doğal yaptıgı ıcın ben dedım kı dogal olsun tamam fakat yüzde 5 10 çok hafif kavis verilmiş hali nasıl olur dedim gösterdi güzel oldugunu soyledım ben bunu yapan bir doktor değilim bence benım yaptıgım daha iyi dedi sen cok dogal yapan bır doktordan sunilik istiyorsun dedi azarlar tarzda değil gayet efendi güler yüzle açıkladı hiçbir lafı beni rahatsız etmedi. Çeneme ve alnıma işlem gerekir mi diye sordum şart değil ama yapılsa daha güzel olur diyip gösterdi. Simülasyonları almak istedim ama psikolojik olarak zararı olabileceğini düşünerek vermedi (en azından öyle söyledi) Başka hiçbir doktor alerji tespitinde bulunmamıştı. Listeme almış olduğum doktorlardan bir tanesi. Sadece bazı burunları aşırı şekilde doğal yapması biraz dusunduruyor çok aşırı doğallık istemiyorum bazı burunların ucunu uzun veya ufak sarkık bırakmış gibime geliyor. Ameliyat oldugunu bellı ettırmeme konusunda çok hassas bir doktor.
Merhaba ne yaptınız acaba neye karar verdiniz

İlk listeye yazmadığım bir isim var fuad sofuoğlu kafamı karıştıran bir isim kendisi çünkü sayfasında çok güzel burunlar var beğenerek gittim fakat internette hakkında hiç yorum yok her neyse görüşmesi ücretsiz yine de gittim ilk kez bir doktor burnumu kamera ile inceledi çubuğu sokup kamera ile baktı ki bence muayene böyle yapılmalıdır ki ameliyat güzel planlansın. Nefeste önemli bir konu. Bu hoşuma gitti. Diğerleri burun içine adam akıllı bakmayıp direkt görsel kısma bodozlama atlıyor. Her neyse ama yine de fazla detaylı incelemediğini söylemek isterim pek bir açıklama yapmadı burunla ilgili orta kalınlıkta derim olduğunu tam istediği gibi olduğunu burnumu çok güzel yapıp simetrik kalabileceğini falan söyledi bunlar çok hoşuma gitti. Ama doğru mudur bilemem. Ama kendisi bana çok enerjisiz ve sıkılmış bir imaj verdi. Yine de olumlu konuşmaları ve sayfasındaki burunlar hatrına birkaç hastasıyla konuştum bir kız hemşire arkadaşına ameliyatını izletmiş hoca dokulara olabildiğince az zarar vererek etmeye cok ugrasmıs ve kızın burnu müthişti. Bir tanesinin burnu çok kötüymüş güzel toparlamış ama bir tarafında kanadı çökmüş. Bir tanesininin burun ucu uzun ve kalkık kötüydü. Biraz düşündürücü bir doktor oldu benim için tecrübelerimi aktarmak istedim.

Tebrik ederim sizinle konuşmuştuk süreci. Her şeyin içinize sinmesine mutlu oldum. Mesut Kaya çok iyi bir doktor bence de.

Ben de Serdar Başer'e olmuştum. Sizinle aynı psikolojik evrelerden geçtim desem yeridir. İlk 5 gün burnum çok büyük diye korkmuştum. Meğer tampondanmış. Sonra tampon çıkınca ben de memnun oldum gayet burnumdan. İnsanların kendini hemen üzmemesi bu konuda önemli. Gün geçtikçe daha da güzel olacak inanın. Benim hala şişlikler inmeye devam ediyor. Burun ucum kalın derili olduğu için orada şimdi şişliklerim var hala. Ama her gören burnumu çok beğeniyor. Bu da beni mutlu ediyor :)

Bu arada serdar bey ve mesut bey aynı teknikleri kullandığı için söylüyorum. İlk başta burun ucu çok sert olacak. Endişelenmeyin. 3 aya oynamaya başlıyor. Eskisi kadar oynak değil ama olmaması daha iyi bence. O zaman burun ucumuz düşerdi zaten. Ama gayet sağa sola alta ve üste oynuyor. 3 4 aydan sonra oynamaya başladı sanırım.

Yeni burnunuz ile mutluluklar :)
Serdar beyin fiyatı nedir acaba :)

ARKADAŞLAR AMELİYATIMI 9 MARTTA OLDUM BİTTİ. MAALESEF MESUT KAYA GİBİ BİR DOKTORU SEÇEREK HATA YAPTIM. ÖNCELİKLE SİZE YAZACAĞIM ŞEYLER BİRİLERİ OKUSUN DERS ALSIN. NOLUR NOLUR NOLUR AMELİYAT OLMAYIN KEMERİN NE KADAR KARAKTERİSTİK VE BANA YAKISTIGINI O GÜLERKEN GENISLEYEN BURNUMUN GUZELLIGINI FARKETTİM CANIM ÇOK ACIYOR. BURUN KANATLARIMI COK DARALTMIS ONDEN IGRENC OLDU YANDAN KEMERİ ALMAK MARİFET Mİ? Kİ KEMERLİ HALİM ÇOK DAHA GÜZELMİŞ. BEN 5 YILDIR HATTA BELKİ DAHA FAZLA ZAMAN BU İŞİ İSTEDİM. ARAŞTIRDIM BAKIN KAÇ DOKTORLA GÖRÜŞTÜM EN SON İKİ DOKTOR ARASINDA KALINCA BAYA DÜŞÜNÜP TARZINI BEĞENDİĞİM VE HASTA MEMNUNİYETİ GÖRDÜĞÜM (YORUMLAR YALAN DEĞİLSE) DOKTORU TERCİH ETTİM. HİÇ KORKMADIM ÇÜNKÜ ÇOK KİŞİ OLUYOR VE MEMNUN. KENDİSİNE REVİZYONLUK HASTANIZ OLDU MU ÇÖKME ASİMETRİ GİBİ ŞEYLER YAŞAR MIYIM DİYE DE DETAYLI SORDUM. ŞİMDİYE DEK KENDİ HATASINDAN BİR ŞEY YAŞANMAMIŞ GÜYA. BANA BİR SİMÜLASYON YAPMIŞTI ZATEN SİMÜLASYONU GARANTİ EDEMEYİZ DEDİ TAMAM DEDİM. ÖN PROFİL İÇİN DE DELİKLERİN BÜYÜK DEDİ BEN DE ÇOK DARALMASIN DEDİM. (BURUN DELİKLERİMİN BÜYÜK OLDUĞUNU BARIŞ ÇAKIR VE ABDÜLKADİR GÖKSELDE SÖYLEMİŞTİ ONDAN İŞLEM YAPILMASINA İKNAYDIM) HER NEYSE. AMELİYATTAN ÇIKTIGIM ANDAN BERİ PİŞMANIM O DİKİŞLERİ GÖRMEK ZATEN KORKUNÇ BURUN KANAT VE DELİKLERİNİN KÖTÜ OLDUĞU BELLİYDİ KENDİMİ TESELLİ ETMEYE ÇALIŞTIM. AMAN DAHA ATEL VAR DİKİŞ VAR DİYE. BİR DE BURUN KANADIMDA ÇOKTA ÖNEMSİZ ŞİŞLİK GİBİ BİR ŞEY VARDI DOKTORA SORDUM DAHA O AN BELLİ ETTİ KENDİNİ "AA O NEDEN OLMUŞ YA ALLAH ALLAH" DEDİ. O AN ZATEN ŞOKA UĞRADIM YAPTIGIN SEYIN SONUCUNDA NE OLACAGINI NASIL BİLEMEZ??!! EN SON HEMŞİRESİ SEDA HEMŞİRE GELDİ BİZ ORAYA İĞNELER YAPTIK GEÇER DEDİ. SAKİN OLMAYA ÇALIŞTIM. TAMPONLARIMI ALDIRMAYA GİTTİĞİM GÜN MUTSUZ OLDUĞUMU SÖYLEDİM. ŞUAN BÖYLE SÖYLEMEN UMRUMDA DEĞİL BİZ AMELİYATI 1 AY 2 AY DEĞİL SENELERCE MUTLU OLUN DİYE YAPIYORUZ DEDİ. O LAFI BENİ ÇOK KIRDI OLUMLU DÜŞÜNMEK İSTEDİM DAHA SONRA ALÇIYI ÇIKARTMAYA GİTTİM ALÇI ÇIKTIĞINDA BURNUM GAYET DOĞAL VE İYİYDİ AMA KANAT VE DELİK KISIMLARINI YİNE BEGENMEDIM YİNE DE O GÖRÜNTÜ RAHATLATMIŞTI ONDAN OLUMLU KONUŞTUM.

ARKADAŞLAR AMELİYATIMI 9 MARTTA OLDUM BİTTİ. MAALESEF MESUT KAYA GİBİ BİR DOKTORU SEÇEREK HATA YAPTIM. ÖNCELİKLE SİZE YAZACAĞIM ŞEYLER BİRİLERİ OKUSUN DERS ALSIN. NOLUR NOLUR NOLUR AMELİYAT OLMAYIN KEMERİN NE KADAR KARAKTERİSTİK VE BANA YAKISTIGINI O GÜLERKEN GENISLEYEN BURNUMUN GUZELLIGINI FARKETTİM CANIM ÇOK ACIYOR. BURUN KANATLARIMI COK DARALTMIS ONDEN IGRENC OLDU YANDAN KEMERİ ALMAK MARİFET Mİ? Kİ KEMERLİ HALİM ÇOK DAHA GÜZELMİŞ. BEN 5 YILDIR HATTA BELKİ DAHA FAZLA ZAMAN BU İŞİ İSTEDİM. ARAŞTIRDIM BAKIN KAÇ DOKTORLA GÖRÜŞTÜM EN SON İKİ DOKTOR ARASINDA KALINCA BAYA DÜŞÜNÜP TARZINI BEĞENDİĞİM VE HASTA MEMNUNİYETİ GÖRDÜĞÜM (YORUMLAR YALAN DEĞİLSE) DOKTORU TERCİH ETTİM. HİÇ KORKMADIM ÇÜNKÜ ÇOK KİŞİ OLUYOR VE MEMNUN. KENDİSİNE REVİZYONLUK HASTANIZ OLDU MU ÇÖKME ASİMETRİ GİBİ ŞEYLER YAŞAR MIYIM DİYE DE DETAYLI SORDUM. ŞİMDİYE DEK KENDİ HATASINDAN BİR ŞEY YAŞANMAMIŞ GÜYA. BANA BİR SİMÜLASYON YAPMIŞTI ZATEN SİMÜLASYONU GARANTİ EDEMEYİZ DEDİ TAMAM DEDİM. ÖN PROFİL İÇİN DE DELİKLERİN BÜYÜK DEDİ BEN DE ÇOK DARALMASIN DEDİM. (BURUN DELİKLERİMİN BÜYÜK OLDUĞUNU BARIŞ ÇAKIR VE ABDÜLKADİR GÖKSELDE SÖYLEMİŞTİ ONDAN İŞLEM YAPILMASINA İKNAYDIM) HER NEYSE. AMELİYATTAN ÇIKTIGIM ANDAN BERİ PİŞMANIM O DİKİŞLERİ GÖRMEK ZATEN KORKUNÇ BURUN KANAT VE DELİKLERİNİN KÖTÜ OLDUĞU BELLİYDİ KENDİMİ TESELLİ ETMEYE ÇALIŞTIM. AMAN DAHA ATEL VAR DİKİŞ VAR DİYE. BİR DE BURUN KANADIMDA ÇOKTA ÖNEMSİZ ŞİŞLİK GİBİ BİR ŞEY VARDI DOKTORA SORDUM DAHA O AN BELLİ ETTİ KENDİNİ "AA O NEDEN OLMUŞ YA ALLAH ALLAH" DEDİ. O AN ZATEN ŞOKA UĞRADIM YAPTIGIN SEYIN SONUCUNDA NE OLACAGINI NASIL BİLEMEZ??!! EN SON HEMŞİRESİ SEDA HEMŞİRE GELDİ BİZ ORAYA İĞNELER YAPTIK GEÇER DEDİ. SAKİN OLMAYA ÇALIŞTIM. TAMPONLARIMI ALDIRMAYA GİTTİĞİM GÜN MUTSUZ OLDUĞUMU SÖYLEDİM. ŞUAN BÖYLE SÖYLEMEN UMRUMDA DEĞİL BİZ AMELİYATI 1 AY 2 AY DEĞİL SENELERCE MUTLU OLUN DİYE YAPIYORUZ DEDİ. O LAFI BENİ ÇOK KIRDI OLUMLU DÜŞÜNMEK İSTEDİM DAHA SONRA ALÇIYI ÇIKARTMAYA GİTTİM ALÇI ÇIKTIĞINDA BURNUM GAYET DOĞAL VE İYİYDİ AMA KANAT VE DELİK KISIMLARINI YİNE BEGENMEDIM YİNE DE O GÖRÜNTÜ RAHATLATMIŞTI ONDAN OLUMLU KONUŞTUM.
Umarım durum düzelir. Çok üzüldüm.

Ben de kendisini iyi görüp önermişti hatta size. İş yerimde ona olup memnun olan ve bu forumdan da onu olup memnun olan insanlar vardı...

DAHA SONRASINDA BANDAJ YAPILDI 1 HAFTA SONRA KENDİM BANDAJLARI ÇIKARTTIM. ÇOK ŞİŞTİ HİÇ ALDANMADIM ONA. GÜN GEÇİP ŞİŞLİKLER İNDİKÇE YAPAY KÜÇÜK GARİP BİR ŞEYE DÖNÜŞÜYOR. BURUN DELİKLERİM UFACIK OLDU. BURUN KANAT CİLDİM KALIN OLDUĞUNDAN İYİCE DELİKLERİ KAPATMIŞ. KANATLARDA ÖDEM OLACAĞINI DA HİÇ SANMIYORUM. DÜN 1. AY MUAYENESİNE GİTTİM. SORUNLARI ANLATTIM BURUN KANATLARIMIN ÇOK KUCUK OLDUGUNU BANA AMA COK BUYUKMUS DELİKLERİN DEDİ VE BURUN CİLDİMİN KALIN OLDUGU ICIN OYLE DURDUGUNU SÖYLEDİ. BURUN KANATLARIMIN ALT KISIM BAGLANTISI YOK ALIP YAPIŞTIRILMIŞ GİBİ DURUYOR DEDİM E KESİ ATTIK NORMAL DİYOR. BU KADAR ÇİRKİN Bİ GÖRÜNTÜDENSE BURUN DELİKLERİM OLDUĞU GİBİ KALMALIYDI. VEYA BİR CERRAH OLARAK BANA AMELİYAT ÖNCESİ BU KANAT REZEKSİYONU İLE ALAKALI CİLT YAPIMIN SORUN OLACAĞINI ANLATABİLİRDİ. BİRKAÇ KİŞİ DAHA BU KANAT VE DELİKLERE GARİP DEDİ. GÜLERKEN DE BURNUM APTAL GİBİ DAR KALIYOR MANDALLANMIŞ GİBİ DURUYOR ÇOK ENTERESAN. AMELİYAT ÖNCESİ İLK GÖRÜŞMEDE BANA AAA HARİKA GÜZEL OLABİLECEK BİR BURUN GELDİ BAZI BURUNLARI İNSANIN YAPASI GELMİYOR SİZİNKİ GÜZEL DEMİŞTİ. OYSA YANLIŞ BİR CÜMLEYMİŞ KEŞKE ANLASAYDIM. 1. AY GÖRÜŞMESİNDEN SONRA DA BANA "YA BAZI HASTALARIMIN BURNUNA NEDENSE DAHA ÇOK ÖZENİYORUM SENİNKİNE DE ÇOK ÖZENDİM NEDEN BİLMİYORUM BAK MASKÜLEN BİR BURNUN VARMIŞ NASIL OLMUŞ BANA İZİN VERİRSEN 3. AYINDA SENİ GÖĞSÜMÜ GERE GERE PAYLAŞCAM" DEDİ. BAZI HASTALARIN BURNUNA ÖZENMEK NASIL BİR CÜMLE NEDEN AMELİYAT ÖNCESİ GERÇEK YÜZÜNÜ GÖREMEDİM Kİ

ÇOK MUTSUZ PERİŞAN BİR HALDEYİM. 1 AYDIR HER SANİYEM ACI ÜZÜNTÜ KEDER İÇİNDE GEÇİYOR. ALLAHIM BEN KENDİME NAPTIM? BUGÜN DE DERİN NEFES ALIRKEN SOL BURUN KANADIMIN RESMEN İÇERİ GİRDİĞİNİ FARKETTİM. BUNUN ARTIK ÖDEMLE VS DE İLGİSİ YOK. HER SORUMA CEVAP VERİRDİ BU HALİMİ VİDEO ATTIM CEVAP VERMEDİ ASİSTANINA DA YAZDIM DÖNMÜYORLAR. DOKULARIMI MAHVETTİĞİ ORTADA. VE DEMEK Kİ YORUMLAR REKLAMLI. BEN GÜZEL BİR BURUN TESLİM ETMİŞTİM ONA. HATTA BU AMELİYATTAN CIKINCA KANAT ŞİŞLİĞİNE ALLAH ALLAH DEDİKTEN SONRA TAMPONLARIN CIKTIGI GUN ESKİ BURNUNUZDA DA VARMIŞ O YA BEN BAKTIM DEDİ. YERSEN

HAFİF BİR KEMER İÇİN NELERE GİRİŞTİM GENİŞ BİLE DEĞİLDİ BANA SORARSANIZ AMA DAHA İYİ OLUR DİYE DUSUNDUM ÇALIŞTIM HAYATIMI KURDUM YILLARIMI VERDİM AMELİYATI ÇOK İSTEDİM ÇOKTA MUTLU GİRDİM AMELİYATA. BEN SUAN BU SEKILDE YAŞAYAMAM AYAKTA DURAMIYOR YEMEK YİYEMİYORUM GÜNLÜK İŞLERİME DEVAM EDEMİYORUM. PSİKOLOJİK DESTEK ALACAK DURUMLARA DÜŞMEK DAHA ÇOK ACI VERİR. BU SEKILDE DEVAM EDERSEM ZATEN UZUNTUDEN YASLANIP HASTA OLCAM. FORUMDA Bİ ARKADAŞIMIZ VARDI BBL AMELİYATINDAN SONRA MAJOR DEPRESYONA GİREN ONU OKUMUŞ ÇOK ÜZÜLMÜŞTÜM ŞUAN AYNI DURUMDAYIM VE BEN ÖTENAZİ ARAŞTIRIYORUM TÜM MAL VARLIGIMI DA AİLEME VERMEK ICIN HAZIRLIK YAPACAGIM

HAFİF BİR KEMER İÇİN NELERE GİRİŞTİM GENİŞ BİLE DEĞİLDİ BANA SORARSANIZ AMA DAHA İYİ OLUR DİYE DUSUNDUM ÇALIŞTIM HAYATIMI KURDUM YILLARIMI VERDİM AMELİYATI ÇOK İSTEDİM ÇOKTA MUTLU GİRDİM AMELİYATA. BEN SUAN BU SEKILDE YAŞAYAMAM AYAKTA DURAMIYOR YEMEK YİYEMİYORUM GÜNLÜK İŞLERİME DEVAM EDEMİYORUM. PSİKOLOJİK DESTEK ALACAK DURUMLARA DÜŞMEK DAHA ÇOK ACI VERİR. BU SEKILDE DEVAM EDERSEM ZATEN UZUNTUDEN YASLANIP HASTA OLCAM. FORUMDA Bİ ARKADAŞIMIZ VARDI BBL AMELİYATINDAN SONRA MAJOR DEPRESYONA GİREN ONU OKUMUŞ ÇOK ÜZÜLMÜŞTÜM ŞUAN AYNI DURUMDAYIM VE BEN ÖTENAZİ ARAŞTIRIYORUM TÜM MAL VARLIGIMI DA AİLEME VERMEK ICIN HAZIRLIK YAPACAGIM
Çok üzüldüm lütfen ama lütfen bir destek alın nolur kendinizi bırakmayın bakım kuzenim de ilk 5 ay çok kötüydü ama sonra düzeldi nolur bunu yapmayın kendinize foto paylaşmanız mümkün mü

X