Senin burcun ve sevgilinin burcu ne ? Sizde ilişkiye başlamadan önce Yıldız haritasina bakanlardan misiniz yoksa normal misiniz ?

Valla öneri üzerine baktırdım ama kadın telefonda konusurken çorba karıştırıyordu😂 1 saate yakın bişeyler anlattı bilemedim daha iyisini bulursam yine. Baktırırım 😄😂
Hocamı öneririm :KK70: farklı ekollerden eğitim alanlar -yeni bir derse başladık- ağızları açık kaldı. Biraz tuzlu ama astrologşehmuspaşa

Benim burcum yengeç sevgilimin burcu aslan.Su ateş zıt kutuplariz aslında .Zıt kutuplar birbirini çekiyor o yüzden anlasabiliyoruz.Venusumde aslan olduğu için sevgilim bana çekici geliyor.Arada tartismalar toksiklikler olsada orta yolu buluyoruz.Sizin burçlarının ne uyumlu musunuz ?
Ben akrep eşim terazi. 8 yıldır beraberiz. Bu işlerden hiç anlamam da birbirimizi dengeliyoruz.

Telefonuma not alıyorum .B12 eksikligim var unuturum çünkü 😸Bu arada sizin burcunuz neydi 😇

Benim Güneşim Yay, Yükselenim ikizler , Ay Oğlak , Eşim - Akrep

Burçlarda ; yalnız kaldığınızda sizin gördüğünüz güneştir, karşı tarafa gösterdiğiniz yükselen, onların gördüğü ise ay.

Mesela ;
Ben kısıtlanmayı sevmem, özgürlük ararım, ( yay)
Karşımdaki insanlara karşı kendimi gayet iletişimi yüksek bulurum. açık iletişim kurmaktan kaçınmam ( ikizler )
karşımda ki insanlardan aldığım eleştiri ise ciddi ve soğuk olduğumdur :KK70: ( oğlak)

Benim Güneşim Yay, Yükselenim ikizler , Ay Oğlak , Eşim - Akrep

Burçlarda ; yalnız kaldığınızda sizin gördüğünüz güneştir, karşı tarafa gösterdiğiniz yükselen, onların gördüğü ise ay.

Mesela ;
Ben kısıtlanmayı sevmem, özgürlük ararım, ( yay)
Karşımdaki insanlara karşı kendimi gayet iletişimi yüksek bulurum. açık iletişim kurmaktan kaçınmam ( ikizler )
karşımda ki insanlardan aldığım eleştiri ise ciddi ve soğuk olduğumdur :KK70: ( oğlak)
Siz gezmeyi eğlenmeyi çok seversiniz özgür ruhlu birisiniz .eşinizin akrep oluşuyla nasıl baş ediyorsunuz gerçi diğer gezegenlerinde bakmak lazim benzer ilişkide arkadaşım vardı asla basedemiyordu 😸😇

Siz gezmeyi eğlenmeyi çok seversiniz özgür ruhlu birisiniz .eşinizin akrep oluşuyla nasıl baş ediyorsunuz gerçi diğer gezegenlerinde bakmak lazim benzer ilişkide arkadaşım vardı asla basedemiyordu 😸😇
Eşimin akrep oluşuyla bir derdim yok aslında, aşırı tutkulu sadece :)
Mesela direkt yay gözüyle yorumladın ama bende oğlak disiplini çok baskın :)
Motivasyonumu iletişimden alırım aynı zamanda - İkizler
7. evimi 29 derece ile yay yönetiyor birde :KK70: kötücül gezegenlerimde orada :KK70: akrep değil en ala burç olsa bile krizlerin olması kaçınılmaz bende.

Eşimin akrep oluşuyla bir derdim yok aslında, aşırı tutkulu sadece :)
Mesela direkt yay gözüyle yorumladın ama bende oğlak disiplini çok baskın :)
Motivasyonumu iletişimden alırım aynı zamanda - İkizler
7. evimi 29 derece ile yay yönetiyor birde :KK70: kötücül gezegenlerimde orada :KK70: akrep değil en ala burç olsa bile krizlerin olması kaçınılmaz bende.
7.evinde yay olması çok etkili değil mi 😇Oğlak en zeki en iskolik burçlardan yükselen ikizler olarak iletisiminiz oyuzden güçlü arkadaslik sosyal ortamlarda çok iyisinizdir benimde merkurum ikizler 😸 Yani akrep sabit burç ya arkadasimin ilişkisinde mesela o gezip eğlenmek istiyordu sevgilisi evde takılalım istiyordu 😸

7.evinde yay olması çok etkili değil mi 😇Oğlak en zeki en iskolik burçlardan yükselen ikizler olarak iletisiminiz oyuzden güçlü arkadaslik sosyal ortamlarda çok iyisinizdir benimde merkurum ikizler 😸 Yani akrep sabit burç ya arkadasimin ilişkisinde mesela o gezip eğlenmek istiyordu sevgilisi evde takılalım istiyordu 😸
29 Derece ile başlıyorsa değil. 29 derece kriz demektir ve yay ın da gezegeni jüpiter ( yani büyütür ) al sana büyüyen krizler

ikizlerin yönetici gezegeni merkür zaten. iletişimde çok iyi olduğunu gösterir bu.

29 Derece ile başlıyorsa değil. 29 derece kriz demektir ve yay ın da gezegeni jüpiter ( yani büyütür ) al sana büyüyen krizler

ikizlerin yönetici gezegeni merkür zaten. iletişimde çok iyi olduğunu gösterir bu.
Ouww Şu dereceler benim hep kafamı karıştırıyor daha basit şekilde anlatan bı kaynak bı şey var mıdır bildiginiz 😸.evet Merkür iletişim gezegenimiz 🙏

Ouww Şu dereceler benim hep kafamı karıştırıyor daha basit şekilde anlatan bı kaynak bı şey var mıdır bildiginiz 😸.evet Merkür iletişim gezegenimiz 🙏
Maalesef önerebileceğim bir kaynak yok :KK43: 29 ve yakınındaysa tehlikeli demek, diğer derecelerde transitteki gezegenlerin geçişlerindeki dereceleriyle kavuşum yada açısında rol oynuyor. birde tabi sabit yıldızlarla alakalı derece mevzusu var :KK70:

X