Senin burcun ve sevgilinin burcu ne ? Sizde ilişkiye başlamadan önce Yıldız haritasina bakanlardan misiniz yoksa normal misiniz ?

Maalesef önerebileceğim bir kaynak yok :KK43: 29 ve yakınındaysa tehlikeli demek, diğer derecelerde transitteki gezegenlerin geçişlerindeki dereceleriyle kavuşum yada açısında rol oynuyor. birde tabi sabit yıldızlarla alakalı derece mevzusu var :KK70:
29 ve yakinindaysa nasıl bı tehlike oluyo yani o burcu nasıl etkiliyor mesela benim merkurum ve marsim 29 ° 😸😇

eş yada ortakla aranızda kavga durumu verir, iletişim dili sert olur, evlilik için hep bir mücadele getirir. Eşin yada ortağın agresif bir karakter olacağını da gösterir bu arada.

Ben balik yükselenim akrep
Eşim oğlak

Mutlu mesut yuvarlanip gidiyoruz.
Nedense yakin arkadaşlarimin tümü ya oğlak ya balik burcu. Başka burclarla fazla anlaşamiyorum :KK43:
Balık su oğlak toprak elementi gayet uyumlusunuz😸 balıklar duygusal sempatik kisiliklerdir oglaklar disiplinli iskolik zeki kisilerdir yükselen akrep olarak güçlü çekici tutkulu birisiniz 💪🏻

Oouu burcdaşim hosgeldiniz🦀2 nizde su grubu uyumludur aslında.Tabi diğer gezegenlere bakmak lazım.Akrepte toksiktir yengecte toksik bı iliskideki uyum sizi yormuş olabilir .Nasıl bı ders verdiniz 😇
Hoşbuldum 🥰 evet uyumluyuz aslında ama biz yengeçler fazla evcimen ve anaçız ve çok fedakarlık yapıp kendimizden ödün veriyoruz ne yazıkki sevdiğimiz zaman dünyamızın merkezine koyabiliyoruz. Bu yüzden de herşeyin oluruna bakmaya çalışıyoruz işte bu çok yanlış. Bu sefer karşı taraf kendini vazgeçilmez zannediyo onsuz asla yapamicamızı onsuz olamicamızı düşündürüyor. Adamı resmen narsistleştirdim diyebilirim. Sabır sabır sabır derken tak dedi ve bitti. Adam şok tabi 😂 nasıl olur böyle bi sevgi nasıl biter afalladı şimdi çok pişman detaylara girmiyim ama şimdi kuzu gibi hala affetmiş değilim tabi zaman herşeyin ilacı bu saatten sonra olmasada olur oda bunu gördü.
Yaaa bide yengeç kadını tarafından sevilmişsin arkadaşım senin yatıp kalkıp şükür namazı kılman lazım haksızmıyım 😂😂😂

Hoşbuldum 🥰 evet uyumluyuz aslında ama biz yengeçler fazla evcimen ve anaçız ve çok fedakarlık yapıp kendimizden ödün veriyoruz ne yazıkki sevdiğimiz zaman dünyamızın merkezine koyabiliyoruz. Bu yüzden de herşeyin oluruna bakmaya çalışıyoruz işte bu çok yanlış. Bu sefer karşı taraf kendini vazgeçilmez zannediyo onsuz asla yapamicamızı onsuz olamicamızı düşündürüyor. Adamı resmen narsistleştirdim diyebilirim. Sabır sabır sabır derken tak dedi ve bitti. Adam şok tabi 😂 nasıl olur böyle bi sevgi nasıl biter afalladı şimdi çok pişman detaylara girmiyim ama şimdi kuzu gibi hala affetmiş değilim tabi zaman herşeyin ilacı bu saatten sonra olmasada olur oda bunu gördü.
Yaaa bide yengeç kadını tarafından sevilmişsin arkadaşım senin yatıp kalkıp şükür namazı kılman lazım haksızmıyım 😂😂😂
Biz yengecleri çok iyi anlatmışsınız🥰😸Valla bı değer güçlü özelliğimiz de hiç sevmemiş gibi silebilmemiz ..Evet yani şükür namazi az bile 😸😅

Ben oğlak eşim yengeç. Burç uyumuna falan bakmadım. Baktım eşimin gözü yeşil dan diye daldım. Evet yeşil göze zaafım vardı

Bu arada haritada elementlerin sayisi da karakteri etkiliyormuş.
Simdi baktim da haritamda ateş ve su agirlikli esit sayida toprak ve hava cok az sadece 2 şer tane var. 😀
Yorumlamayi okudugumda oldukça tutuyordu.
Bu elementleri dengeleme yontemleri vs var yogayla, renklerle, hobilerle vs.

Bu arada haritada elementlerin sayisi da karakteri etkiliyormuş.
Simdi baktim da haritamda ateş ve su agirlikli esit sayida toprak ve hava cok az sadece 2 şer tane var. 😀
Yorumlamayi okudugumda oldukça tutuyordu.
Bu elementleri dengeleme yontemleri vs var yogayla, renklerle, hobilerle vs.
Tabi gezegenlerinizde 3 tane ve daha fazla aynı burç olursada stelyum deniliyor ve atıyorum bende 3 akrep var akrep beni çok etkiliyo akrep stelyumluyum diyebilirim.ozaman Toprak ve hava elementi insanlar sizi dengeleyebilir.Catismalar olsada 😸

Benim burcum yengeç sevgilimin burcu aslan.Su ateş zıt kutuplariz aslında .Zıt kutuplar birbirini çekiyor o yüzden anlasabiliyoruz.Venusumde aslan olduğu için sevgilim bana çekici geliyor.Arada tartismalar toksiklikler olsada orta yolu buluyoruz.Sizin burçlarının ne uyumlu musunuz ?
Ben başak eşim kova. Arada tartışmalar olsada anlaşıyoruz genelde

Tartismalar ilişkinin tuzu biberi bence😸Kova burçları hava grubu arkadaş canlısı oluyolar genelde ..Sizde titizsinizdir ve kendi kurallarımız vardır.Esiniz de arkadaş canlısı mi ?
Çoook hemde herkesle çok iyi anlaşır biz evlenmeden önce onu tanyan herkese soruyordum nasıl biri diye hepside aşırı övgüyle bahsederdi
Ama ben pek titiz değilim burcumun aksine rahatım kendi kurallarım var o ayrı

X