Sevgilimin eski karısındaki değişimi anlayamadım

Başka birini seytanlastirmaya calisinca elinize ne geciyor ? Konu eski eşinin tavrının birden bire değişmesi mahkeme kararı olmasa gorusturmek bile istemeyen biriydi ben sadece bu kısmıni biliyorum cunku 3. Kisilerin iletisimiyle cocugunu aliyordu tatillerde neden bosandılar nasıl onu bile bilmiyorum
Yoo doğruları söylüyorum sen daha kendi ilişkinin en önemli detayına hakim bile değilsin. Neden boşandıklarını bile bilmiyorsun

Başka birini seytanlastirmaya calisinca elinize ne geciyor ? Konu eski eşinin tavrının birden bire değişmesi mahkeme kararı olmasa gorusturmek bile istemeyen biriydi ben sadece bu kısmıni biliyorum cunku 3. Kisilerin iletisimiyle cocugunu aliyordu tatillerde neden bosandılar nasıl onu bile bilmiyorum
Bunu bilmemen de sıkıntı,ya adam kusurlu ise ne olacak?Sen bu adamla ileride hayatını birleştirmeyi düşünüyorsun farkında mısın?

Bu konuları çoktan konuşup aştım neden boşandıkları felan beni de ilgilendirmiyor eski karısı hakkında kötü de konuşmadı sadece bu keskin değişimi merak ettim normalde asla bir iletisimleri yoktu yani mesajla bile iliski konularinda iyi degilim belki hayatım da kötü ezmenize gerek yok
Asıl bu sizi ilgilendirmeli. Kadının niye değiştiği değil sevgiliniz niye boşanmış niye çocuğu görmesinde problem çıkmış bunu araştırın. Eski eş mi çocuğu göstermiyordu yoksa babası mı aramayıp sormuyordu? Sevgilinizin her dediğine inanmamanızı tavsiye ederim. Çocuk kaç yaşında mesela, bazen tek ebeveyn yeterli olmuyor sorun çözmekte. Nişanlanmış yeniden heyecan duyuyor, kendine bakması değişmesi vs bunun nesi anormal? Bakımsız geri planda kalınca ne değişecek sizin için?
Mesela bu kadın sizin hesaplarınızı takip etse, sizinle ilgili yorumlar yapsa kabul eder misiniz?

Iftira atıyorsunuz sadece evet ani bir değişim olursa elbette herkes nedenini merak eder

Ne iftirası ya sizi tanımam etmem. Ayrıca desdur birkere aramış diye bir anda rahatınız bozulmuş işte niye evirip çeviriyorsunuz ki? Arayamaz mı kaza falan mı yapması lazım? Kendinizi onun yerine koydunuz mu? Hiç mi güveniniz yok sevgilinize bu telaş bu araştırma içine girdiniz?
Bana yükselmeniz bence içten içe burdan geliyor suçluluk duygusu. Ayrıca insan çocuğu ile hiç ilgilenmeyen adamdan kuşku duyar. Sorumluluk sahibi olmadığını düşünür vs.
Zaten evlenmek gibi derdiniz yoksa evli bile olsanız sizi ilgilendirmez. Görüşebilirler eve çağırınca ne olacak yani? Nişanlı olmasına rağmen tehtit olarak görmeniz asıl çirkin zihniyet.. ✔️

Son düzenleme:

Çocuk istemiş olamaz mı? Fikirleri değişmiş olabilir kendi de evleniyor belki de bazen babasına da bırakacak? Hiçbir bilginiz olmayışı da sizin açınızdan iyi olmamış onlara odaklanın biraz sevgilinizi tanıyın önce.

Son düzenleme:
Asıl bu sizi ilgilendirmeli. Kadının niye değiştiği değil sevgiliniz niye boşanmış niye çocuğu görmesinde problem çıkmış bunu araştırın. Eski eş mi çocuğu göstermiyordu yoksa babası mı aramayıp sormuyordu? Sevgilinizin her dediğine inanmamanızı tavsiye ederim. Çocuk kaç yaşında mesela, bazen tek ebeveyn yeterli olmuyor sorun çözmekte. Nişanlanmış yeniden heyecan duyuyor, kendine bakması değişmesi vs bunun nesi anormal? Bakımsız geri planda kalınca ne değişecek sizin için?
Mesela bu kadın sizin hesaplarınızı takip etse, sizinle ilgili yorumlar yapsa kabul eder misiniz?
Göstermiyordu diyorum farkındaysanız anlaşmalı boşandıklarını biliyorum en azından büyük problemli bir olay olsaydi anlaşma zemini oluşmazdı. Kadının bakımı vs ilgilenmiyorum çocuğa yetemiyor olabilir diyebilirsiniz çocuk orta okulda ben de degisimin nedenini soruyorum zaten cocugum yok ve bilsem sormazdım zaten.

Ne iftirası ya sizi tanımam etmem. Ayrıca desdur birkere aramış diye bir anda rahatınız bozulmuş işte niye evirip çeviriyorsunuz ki? Arayamaz mı kaza falan mı yapması lazım? Kendinizi onun yerine koydunuz mu? Hiç mi güveniniz yok sevgilinize bu telaş bu araştırma içine girdiniz?
Bana yükselmeniz bence içten içe burdan geliyor suçluluk duygusu. Ayrıca insan çocuğu ile hiç ilgilenmeyen adamdan kuşku duyar. Sorumluluk sahibi olmadığını düşünür vs.
Zaten evlenmek gibi derdiniz yoksa evli bile olsanız sizi ilgilendirmez. Görüşebilirler eve çağırınca ne olacak yani? Nişanlı olmasına rağmen tehtit olarak görmeniz asıl çirkin zihniyet.. ✔️
Kadını tanımıyorsunuz neticede ben de tanımıyorum bunca yıldan sonra notr değil se ve hala o kişiyle tartisiyorsa rahatsiz etme ihtimali de vardır konu cocuk asla değil

Kadın bir kere aramış altı üstü.
Ne bu telaş?
Kendisi zaten nişanlıymis farklı bir düşüncesi de yoktur.
Çocuğu göstermiyor diye bir şey yok ayrıca sevgiliniz istese ortaokul çağındaki çocuğuyla görüşebilirdi gayet.
Tek taraflı bakmazsaniz bu meseleye belki bir aramaya korkuya kapilmazsınız.
Kadının hesabı falan sizi hiç ilgilendirmiyor zaten.

Kadını tanımıyorsunuz neticede ben de tanımıyorum bunca yıldan sonra notr değil se ve hala o kişiyle tartisiyorsa rahatsiz etme ihtimali de vardır konu cocuk asla değil

Ben objektif bakıyorum hiçbirinizi tanımıyorum taraf değilim, siz ise sadece sevgiliniz ne dedi ise ona hakimsiniz sadece hatta doğru dürüst tanımadığınızı bile belli ettiniz adamı. Açıkladık zaten kadın nişanlanmış boşanmış gitmiş sizle neden uğraşacak ne kadar değerli görüyorsunuz şu sevgililerinizi ya. Kadın niye boşansın takıntılı kalacak olsa?
Vay be çocuğum için arayacağım ve rahatsız ediyor diye ilan edecek beni. (Çocuğum yok) 🤲😬 Daha 1 kere aramış. Arasa dert aramasa dert bu sefer görüştürmüyor diye gömülüyor.

Konu sahibi bence kendinizi seviyorsanız çocuklu adamla olmayın. Çünkü onlar ömür boyu iletişim kurmak zorundalar. Eski eş iyi niyetlidir, kötü niyetlidir farketmez ister istemez iletişim kurulacak ve siz bu konuda hiç bir şey yapamazsınız. İletişimi geçin yan yana geldikleri günler olacak. Siz bunu yaşamadığınız için size ağır gelecek. Ve evet eski eş yeniden evlense bile eğer kötü niyetli biriyse sizi istediği zaman sinir edebilir ki siz de zaten sinir olmaya hazırsınız. Bence ağrısız başınıza iş almayın. Zaten kimse boşanmak için evlenmiyor belki de kadının bi bildiği vardı da boşandı. İlerde kadını anlamaya başlamanız daha acı olur bence.

Göstermiyordu diyorum farkındaysanız anlaşmalı boşandıklarını biliyorum en azından büyük problemli bir olay olsaydi anlaşma zemini oluşmazdı. Kadının bakımı vs ilgilenmiyorum çocuğa yetemiyor olabilir diyebilirsiniz çocuk orta okulda ben de degisimin nedenini soruyorum zaten cocugum yok ve bilsem sormazdım zaten.
Ortaokul çocuğu demek ergenliğin en problem olduğu zaman ve uzun sürüyor. Bir sorunu çözüyorsun diğeri başlıyor. Anne tek başına olmaz, babadan yardım istemesi çok normal. Evliliğe giden ciddi ilişki düşünüyorsanız sadece sevgilinizin lafıyla devam etmeyin. Evrak kağıt kanıt görmek isteyin. Çocuk ve annesi her zaman orada duracak. Kadın başkasıyla evlense de iletişim kopmayacak.

Birçok kadın bir an önce kurtulayım diyerek anlaşmalı boşanma yoluna gidiyor yalnız. Anlaştıkları için değil 😂 bu nasıl bir mantık? Ya da kadın bazı şartlar sunuyor adam da paşa paşa kabul edince anlaşma yoluna gidiliyor. Misal veriyorum tanıdığım birisi karısından boşanmak istedi. Kadın istemiyordu seni süründüreceğim hayatımla oynadın diyordu. Sonra mal paylaşımı yapmamak kaydıyla ikna olmuş. Alınan eşyalar kadına bırakılmış. Kadın bu şartı koşmuş. Anlaşmalı demek sizin anladığınız anlamda bir anlaşma değil. 😂

sandıginiz gibi degil laf soktugunuzu düşünüyorsunuz aklınızca zaten hayatım yeterince zor bu durumun bana aşırı bir zorluk çıkarıp çıkarmayacağını düşünüyorum sadece ben sevgili olduğumda uzun yıllardır hicbir iletisim yokmuş sevgilim adına mutluyum ama uzulmek de istemiyorum olayın neresindeyim bilmek istedim kimsenin anne baba olmasina karismiyorum bekar biri diye sevmediğim biriyle mi beraber olmaliyım?
Valla yasiniz gencse 35 alti diyelim kabaca, ilk evliliginizse bence cocuklu adam kolay olmaz. Bakin bi iletisimleri ne hale getirdi sizi. Yarin obur gun okul cikisi cocuk istedi diye beraber hamburgerciye gidebilirler ozel bi gununde cocugun dogumgunu vs. Kolay isler degil. Adami bunlari goze alacak kadar seviyorsaniz bise diyemem ama cocuksuz bir adamla olan iliskiden zor olacak hayatiniz. Cocuk olmasa isterse 3 kez evlenmis olsun, cocuk hep tutkal olarak kalacak yani.

İyileşmiştir, nişanlanmış mesela belki gönlünün istediği gibi sevilmeyi tatmıştır mutsuz bir evlilikten sonra. İnsanın içindeki yaralar iyileşince artık kavgaların bir önemi kalmıyor. Bir de hayatına giren yeni kişiden ziyade, öz babası çocuğuna baba figürü olsun istemiş olabilir. Yani muhtemelen kadın sonunda mutlu olduysa olaylara bakış açısı değişmiştir. Sonuçta boşanmak zor, nice hayallerle sevdiğin insanla kurduğun yuvayı dağıtıyorsun, başlarda o kadında da kızgınlık/kırgınlık olması oldukça doğal. Fakat artık muhtemelen bir önemi kalmadı. Hesabını açık yapması da, boşanma sürecinde ağzı olan konuşuyor özellikle de kadına, dolayısıyla birilerine bir şeyler ispatlamak istediği için olabilir. Hepsi çok doğal özetle. Sizle veya sevgilinizle alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum. Yalnız kızmışsınız ama diğer arkadaşlar haklı, bunlar bile sizi huylandırdıysa ileride daha büyük sorunlar yaşamanız olası. Ortada çocuk varsa ömür boyu iletişim halinde olacaklar ve yarın birgün araları daha iyi olabilir, arkadaş gibi de olabilirler.

Merhaba, boşanmış çocuklu bir adamla sevgiliyim. Normalde sevgilim eski eşine karsi nötrken eski eşi kavgalıydı hatta cocugu pek gostermiyordu. Ne olduysa her şey birden değişti arayıp yardım istedi cocukla iletisim kurmasi için davet etti hesabını bile herkese açık hale getirmiş bu kadın şuan nişanlı anlayamıyorum gercekten cocuk için mi her sey yoksa başka bir durum olabilir mi?
Nişanlandığını göre acaba velayeti babayami vermek istiyor? Aklıma bu geldi arayı iyi tutayım evlenince baba baksın diye düşünüyor olabilir

Merhaba, boşanmış çocuklu bir adamla sevgiliyim. Normalde sevgilim eski eşine karsi nötrken eski eşi kavgalıydı hatta cocugu pek gostermiyordu. Ne olduysa her şey birden değişti arayıp yardım istedi cocukla iletisim kurmasi için davet etti hesabını bile herkese açık hale getirmiş bu kadın şuan nişanlı anlayamıyorum gercekten cocuk için mi her sey yoksa başka bir durum olabilir mi?
Sizi ilgilendirmez ki neden takip ediyorsunuz?

Bakımlı süslü püslü gayet hoşken birden bakımsız halsiz depresif fotoğraflar koysaydı vah vah güzelim kadına noldu acaba diyecek miydiniz? O değişim de sizi merakta bırakacak mıydı?

X