Sevgilimin eski karısındaki değişimi anlayamadım

Merhaba, boşanmış çocuklu bir adamla sevgiliyim. Normalde sevgilim eski eşine karsi nötrken eski eşi kavgalıydı hatta cocugu pek gostermiyordu. Ne olduysa her şey birden değişti arayıp yardım istedi cocukla iletisim kurmasi için davet etti hesabını bile herkese açık hale getirmiş bu kadın şuan nişanlı anlayamıyorum gercekten cocuk için mi her sey yoksa başka bir durum olabilir mi?

Çocuğun bu durumdan kötü etkilendiğini gözlemlemiş olabilir. Sizinle alakası olduğunu sanmıyorum

Sevgiliniz neden bosanmis? Kesin kendisi bosanmayi teklif eden taraftir dimi? Yoksa kadin arizali ve sonlumuymus? Suradaki konulara bir goz atin bakalim bir kadin hele ki cocugu varsa kolay kolay bosaniyor mu iyice bir inceleyin. Siz buyuk ihtimal hic evlenmediniz ve cocugunuz yok. Tavsiyem kendi denginizi bulun.
Bu konuları çoktan konuşup aştım neden boşandıkları felan beni de ilgilendirmiyor eski karısı hakkında kötü de konuşmadı sadece bu keskin değişimi merak ettim normalde asla bir iletisimleri yoktu yani mesajla bile iliski konularinda iyi degilim belki hayatım da kötü ezmenize gerek yok

Nasıl etmiyorsun ya açık yapmış diyorsun demek ki bakıyorsun önceden kapalıymış açık yapmış. Gayette güvensizlikten sevgilinede eski eşinede güvenmiyorsun ki bu soruyu sorma ihtiyacı hissettin. Ama iki taraf evlense de onlar çocukları için hep iletişimde olacak ve yeri gelecek bir araya gelecekler

IMG_20240426_223347.jpg

Bu konuları çoktan konuşup aştım neden boşandıkları felan beni de ilgilendirmiyor eski karısı hakkında kötü de konuşmadı sadece bu keskin değişimi merak ettim normalde asla bir iletisimleri yoktu yani mesajla bile iliski konularinda iyi degilim belki hayatım da kötü ezmenize gerek yok
Izah ediyorum degil mi konuşmadan sonra baktım aramada kalmış aramayı silerken fark ettim kafanızda başkasının eskisine merakli olarak kodlayip saldiriya geciyorsunuz

Astiginiz cok belli oluyor bu kadar belli etmeseydiniz bari 🙃 cocuklu bir adamla evleniyorsaniz asmak icin biraz cocuk nedir, anne baba nedir gibi konularda bilinclenmeniz lazim. Siz oldukca asmis olmalisiniz ki kadinin hesabini takip ediyorsunuz.

Birincisi bir ömür babasindan yardım, para, destek talep edecek tabii ki. Beraber okul gösterileri izleyecekler, hatta kız isteyecek/düğün yapacaklar. O kadın hayatınızın bir parçası
hesabını bile herkese açık hale getirmiş bu kadın şuan nişanlı anlayamıyorum gercekten
Bundan da doğal bir şey yok. Benim hesabım gizli ama nisanlansam evlensem hesabımı açabilirim :)) şimdi açmıyorum çünkü sevgilimle Fink fink resimler atıyorum, bir akraba görür vs boşuna canım sıkılır, dedikodum döner.
Kadın da madem nişanlandı, açmıştır dost düşman görsün diye

Astiginiz cok belli oluyor bu kadar belli etmeseydiniz bari 🙃 cocuklu bir adamla evleniyorsaniz asmak icin biraz cocuk nedir, anne baba nedir gibi konularda bilinclenmeniz lazim. Siz oldukca asmis olmalisiniz ki kadinin hesabini takip ediyorsunuz.
sandıginiz gibi degil laf soktugunuzu düşünüyorsunuz aklınızca zaten hayatım yeterince zor bu durumun bana aşırı bir zorluk çıkarıp çıkarmayacağını düşünüyorum sadece ben sevgili olduğumda uzun yıllardır hicbir iletisim yokmuş sevgilim adına mutluyum ama uzulmek de istemiyorum olayın neresindeyim bilmek istedim kimsenin anne baba olmasina karismiyorum bekar biri diye sevmediğim biriyle mi beraber olmaliyım?

sandıginiz gibi degil laf soktugunuzu düşünüyorsunuz aklınızca zaten hayatım yeterince zor bu durumun bana aşırı bir zorluk çıkarıp çıkarmayacağını düşünüyorum sadece ben sevgili olduğumda uzun yıllardır hicbir iletisim yokmuş sevgilim adına mutluyum ama uzulmek de istemiyorum olayın neresindeyim bilmek istedim kimsenin anne baba olmasina karismiyorum bekar biri diye sevmediğim biriyle mi beraber olmaliyım?
Konu sahibi farkında mısın bilmem ama sizin için bu ilişkide iki taraf birbiri ile iletişimde olmadığı için bir süre sorunsuz devam etmiş. En ufak bir iletişime geçmeleri sizin için sıkıntı çıkarıyor

Yahu insan gibi tavsiye verdik yine olmadi iyi mi :) bana ne ister cocuksuz, ister cocuklu biri ile evlenin bizlik bir durum yok. Buradan bakinca kaldiramayacaginiz bir yukun altina girmis gorunuyorsunuz hepsi bu. Herkes herkesle evlenebilir ama insan once kendini tanimali ki bu islere kalkissin. Siz kaldirabilseydiniz kadinin hesabini takip etmezdiniz. Siz hayatim zor demissiniz ama bu iliskiden tam olarak nasil bir kolaylik bekliyorsunuz? Cocuk sorumlulugu hakkinda nasil pembe bir tablonuz var ki buralara takiliyorsunuz?

Merhaba, boşanmış çocuklu bir adamla sevgiliyim. Normalde sevgilim eski eşine karsi nötrken eski eşi kavgalıydı hatta cocugu pek gostermiyordu. Ne olduysa her şey birden değişti arayıp yardım istedi cocukla iletisim kurmasi için davet etti hesabını bile herkese açık hale getirmiş bu kadın şuan nişanlı anlayamıyorum gercekten cocuk için mi her sey yoksa başka bir durum olabilir mi?
Senin cocugun yoksa cocugu olan biriyle sevgili olma. Verebilecegim tek tavsiye bu

Kızılcık şerbeti Görkem gibi payla hemen ne oldu da önemli oldu eski eşin de. 😆
Bu arada arada çocuk varsa tabi ki görüşecekler bile bile sevgili olmadınız mı?

İşte bak önceden görüştürmüyormuş şimdi kendisi de nişanlanmış arada babaya da verecektir netice de onun da bir hayatı var. O yüzden babayı da devreye sokmak istemiş artık normal düşünüyor gibi geldi bana. Tek başına bir çocuğun sorumluluğunu almak çok zor anne olunca anladım ben

Bunlar çocuğu direkt rafa kaldırmasını isterler.

Bunlar çocuğu direkt rafa kaldırmasını isterler.
Bunlar derken ? Ima ettiğiniz şey çok çirkin çocukla gorusturmeyen eski eşiydi birden olan değişimin sebebini merak ettim sadece. Kimsenin babasını eşini çalmadım evlilik meraklısı da değilim insanın duyguları canlanabilir eskiye ozlem duyabilir eger boyle bir durum olursa ki sordugum sey de buydu ortada cocuk old icin bu durum beni aşacak noktaya gelebilir.

Bunlar derken ? Ima ettiğiniz şey çok çirkin çocukla gorusturmeyen eski eşiydi birden olan değişimin sebebini merak ettim sadece. Kimsenin babasını eşini çalmadım evlilik meraklısı da değilim insanın duyguları canlanabilir eskiye ozlem duyabilir eger boyle bir durum olursa ki sordugum sey de buydu ortada cocuk old icin bu durum beni aşacak noktaya gelebilir.

Değişimden rahatsız olmuşsunuz sevinmeniz gerekmez miydi peki? İma ettiğim noktayı düşündürüyor da... 🥱

Ne bekliyordun o zaman çocuğunu ve annesini tamamen silecek değil ya senin için
Başka birini seytanlastirmaya calisinca elinize ne geciyor ? Konu eski eşinin tavrının birden bire değişmesi mahkeme kararı olmasa gorusturmek bile istemeyen biriydi ben sadece bu kısmıni biliyorum cunku 3. Kisilerin iletisimiyle cocugunu aliyordu tatillerde neden bosandılar nasıl onu bile bilmiyorum

X