Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'dan ilk fotoğraf

Selam kızlar
Bir cogunuz belki görmeyeceksiniz ama yeni öğrendiğim seyi yazmadan edemedim.
Geçtiğimiz günlerde Cemil İpekçinin bir itirafı yayınlandı biliyorsunuz. Bekir benim gercek sevgilim değildi. Gercek askım gecen sene kasım ayında, 58 yasında öldü dedi hatırlarsanız.
O kişi Savaş Ay!

Selam kızlar
Geçtiğimiz günlerde Cemil İpekçinin bir itirafı yayınlandı biliyorsunuz. Bekir benim gercek sevgilim değildi. Gercek askım gecen sene kasım ayında, 58 yasında öldü dedi hatırlarsanız.
O kişi Savaş Ay!
Yuhhh agzim acik okudum bu topigi ha

Selam kızlar
O kişi Savaş Ay!
hadi yaaa!!!

Evelynn Evelynn

Hani bazılarını biliyordum hatta yıllar önce duymuştum ama bazılarına şoklardayım.

1 yıl olmuş bu topiğe yeni bilgi eklememişsin varmı başka bilgi :KK70: :KK70:

O zaman kıvanc tatlıtuğ değil diyeyimde okuyanların içi rahatlasın:KK48:
Hatta bu erkan özerman varya best model yarısmasının kurucusu. Bu adam ya biseksüel yada gay tam bilmiyorum orasını ama içip içip bu best model yarısmacılarına sulanıyormus. Hatta kenanın böyle olmasının sebebi oymuş. Kenanda o yarısmadan cıktı biliyorsunuz.

Murat boz içinde sunu söyleyim: Yıllaaarr önce tarkanın plajda bir adamla cıplak fotografları cıkmıstı hatırlarsanız. O tarkanın yanındaki adam murat bozmuş.

Sus yeter sus
xenforo-smilies-kk45.gif
:KK47::KK47::KK47:
Murat boz olamaz yok.
Dinlemiyorum.
Lalalalalaa:KK47::KK47::KK47:

Selam kızlar
O kişi Savaş Ay!
Vay be,:KK57:
Cemil İpekçi rahmetli Şükran Ay ın gelinimi imişti :KK70:

X