Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'dan ilk fotoğraf

Şaşırdım :KK57::KK57:güldüm :KK70::KK70::KK70: sok oldum :eek::eek::eek:

başlıkta yazılan çoğu şey bence inandırıcı degil hani tarkan, murat boz bunlarla ilgili sürekli gay oldukları muhabbeti dönüyor olabilirde kimi ilgilendirir ama sezen aksuyla ilgili yazılanlar tamamen saçmalık
kenan imirzalıoğlu sinem kobal ikisinin de yaşamı bizi ilgilendirmez bekar insanlar ama ben şunu anlamıyorum insanları bari enayi yerine koymayın birlikteyseniz kime ne neyi saklıyorsunuz bizim ünlülerin sıkıntısı bu cesur degiller gecenin bir yarısı yanında kenanla yakalanıyor yok hastanede karşılaşmışlar evine bırakıyormuş allah aşkına kockoca kenan imirzalıoğlu arabasız mı gelmiş oraya madem basından bukadar korkuyorsunuz binip taksiye gitseymiş ne diye arabana biniyor hemde ön koltukta oturuyor bu bir taktik evet sevgiliyiz deseler insanlar 2 gün konuşur sonra susar ama bunlar inkar ediyor ki basın sürekli peşimize düşsün bu konu sürekli gündemde kalsın

emre altuğ çağla şikel boşanma olayıda açıklama yaptılar aşk bitti felan gibi şeyler söylendi ama bu bana pek inandırıcı gelmedi o zaman her aşkı biten boşansın kerem tunçeri olayını yalanladılar

O zaman kıvanc tatlıtuğ değil diyeyimde okuyanların içi rahatlasın:KK48:
Hatta bu erkan özerman varya best model yarısmasının kurucusu. Bu adam ya biseksüel yada gay tam bilmiyorum orasını ama içip içip bu best model yarısmacılarına sulanıyormus. Hatta kenanın böyle olmasının sebebi oymuş. Kenanda o yarısmadan cıktı biliyorsunuz.

Murat boz içinde sunu söyleyim: Yıllaaarr önce tarkanın plajda bir adamla cıplak fotografları cıkmıstı hatırlarsanız. O tarkanın yanındaki adam murat bozmuş.
Aaaaaaaaaa şaka mı bu?

Şu haberi okudugumda cok üzülmüştüm sizede özet geçiyorum
Şebnem ferah volvox grubunu kurduktan bi süre sonra sezen aksu tarafından keşfediliyor ve album yapma sozuyle yine kendisiyle yatmak zorunda bırakılıyoR ve uyusturucuya alışıyor. Albumu cıkıyor. Daha sonra uyusturucu tedavisi için amsterDama gidiyor. 17 agustos depreminde babasını kaybediyor. Daha sonra uvey babasının tecavuzune ugruyor.
Ah şebo:KK61:
Bu ne yaa??inanmak istemiyorum:KK43:

Hayretler içersinde okudum,bu ne arkadaş yaa?gerçek olamaz tüm bunlar:KK12:

Özcan Denizin biseksuel oldugunu bilmeyen yoktur galiba.
Mehmet ali erbilin bir süre öncesine kadar fatih ürek tarzı tansu adında bir sarkıcıyla ilişkisi varmış.
Helin avşar hulya avsarın kardeşi değil kızıymış
Sıla da biseksuel.
Hülya avsar çagataya birliktelik teklif etmiş cagatay reddetmiş
Ajda pekkanın down sendromlu herkesten sakladığı bir cocugu varmış vs vs

:KK62::KK62:
aynen şu şekilde okudum yazdıklarınızı :KK57::KK45::confused:

Sinem Arda'dan ayrılmayı beklemiş sanırım maşallah ayrıldıklarından beri hızına yetişemiyoruz:KK53:
Ayrıca Kenan ve Murat boz biseksüelmiymiş:KK57::KK57:

Yalnız ben baya bir şey kaçırmışım yaa hepsini okudum da şimdi şoklar içerisindeyimmm:KK57::KK57::KK57:
o zaman benden de size bi bomba gelsin nur yerlitaşta jigololarla takılıyormuş diyenler var kızlar :KK8:

Oha diyorum artık,ama normal bişey düşününce:KK48:
Yalnız ben baya bir şey kaçırmışım yaa hepsini okudum da şimdi şoklar içerisindeyimmm:KK57::KK57::KK57:
o zaman benden de size bi bomba gelsin nur yerlitaşta jigololarla takılıyormuş diyenler var kızlar :KK8:

Ben nur yerlitaşı lezbiyen diye biliyorum
hatta genc erkek asistanıyla göstermelik ilişki yaşıyor.

bu ne bal böyle sürekli erkek değişiyor ve hepside çok seviyo nişana kadar gidiyor ama sonu fos hiçbirinin devamı gelmiyor.bi nadasa al kendini :KK53::KK53:

Kenan ın zevksizliğine mi üzüleyim sinem in ipi kopmuş boğa gibi sağa sola saldırmasına mı

Sinem Kobal kiminle birlikte ne zaman ayrıldı ne zaman başladı artık takip etmek zor oldu valla Kenan ile bitince de dizideki rol arkadaşı ile başlaması muhtemeldir bencee.

X