Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'dan ilk fotoğraf

Aklıma geldi bir de bir biyoloji hocamız örnek veriyordu da şimdi isim vermek olmaz.Bazı ünlüler süper dişi sendromluymuş bilgin var mı:KK53: isim açıklamasadan da olur:KK48:

Aklıma geldi bir de bir biyoloji hocamız örnek veriyordu da şimdi isim vermek olmaz.Bazı ünlüler süper dişi sendromluymuş bilgin var mı:KK53: isim açıklamasadan da olur:KK48:

Öyle oldugunu benimde duydugum bi demet akalın var. Baskada vardır mutlaka:KK45:

supersin inşallah bu bölümü banlamazlar heyecanla okudum yazdıklarını merak ettim
Deniz Seki ile alakalı ne biliyorsunuz
bence bunda sezen in parmağı var

m0101.jpg

tarkanın bahsedilen fotosu bumu

o zaman bir tane de benden selda alkorla kocası evlenirken karar almışlar herkes istediğiyle takılacak kimse karışmayacak diye yani başkalarıyla birlikte oluyorlarmış ikisi de buna müsaade ediyormuş:KK14:

Ayrıca murat bozun o ses turkiyeden guven isimli bir cocuklada iliskisi oldugu söylenıyor. Gecen yaz onunla birlikte kusadasındaymıs

o zaman bir tane de benden selda alkorla kocası evlenirken karar almışlar herkes istediğiyle takılacak kimse karışmayacak diye yani başkalarıyla birlikte oluyorlarmış ikisi de buna müsaade ediyormuş:KK14:

ay ne genişlik yaa
sibel canında jigololarla cok takıldıgı söyleniyor buarada

yalnız 2 kedi annesi bunları kim yazıyorsa söyle bizde takip edelim.
Birde bu adam nasıl bunlaruı böyle yazıyor ki.?
yani hakkında direk suçlama açılır bu adamın..
yer tespiti vs de yapılır kolayca

Bende yıllar önce kenan imirzalıoğlu ile can yüceli duymuştum bit taksiciden. Bu taksiciler acayip şeyler biliyor..

hele deniz akkaya şimdilerde unutuldu eskiden okan bayülgenle cem yılmazla yılmaz erdoğanla ve yavuz bingölle çıkmıştı :KK14:bu sinemin ki de aynı hesap:cool:

Gülben Ergen'le ilgili bişiler var mı? O kadın bana çok sahte geliyor. Sanki yalan bir mutluluk içinde..

Gülben Ergen'le ilgili bişiler var mı? O kadın bana çok sahte geliyor. Sanki yalan bir mutluluk içinde..

Banada öyle geliyor ruzgar ne yana eserse o yana gidiyor
Gulbenle ilgili eskiden evli bi iş adamıyla imam nikahı kıyıp iliski yasamıs. Baska bi falso bilmiyorum

X