Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'dan ilk fotoğraf

Özcan Denizin biseksuel oldugunu bilmeyen yoktur galiba.
Mehmet ali erbilin bir süre öncesine kadar fatih ürek tarzı tansu adında bir sarkıcıyla ilişkisi varmış.
Helin avşar hulya avsarın kardeşi değil kızıymış
Sıla da biseksuel.
Hülya avsar çagataya birliktelik teklif etmiş cagatay reddetmiş
Ajda pekkanın down sendromlu herkesten sakladığı bir cocugu varmış vs vs

:KK62::KK62:
Basimiza tas yagicak bilmesem daha eyiydi herhalde:)

Ozaman sunu söyleyim bu cok cok şok bir haber oyuzden kim inanır kim inanmaz bilmem ama ben doğru oldugunu inanıyorum

Demet akalın cocugunu dusurdugunde kendi sağlığıda tehlikede oldugu için yumurtalıkları alınıyor.
Hira tasıyıcı bir anne ile dunyaya geliyor. Bunu saklamak için demet akalına protein tozlarıyla vs kilo aldırılıyor.

Ozaman sunu söyleyim bu cok cok şok bir haber oyuzden kim inanır kim inanmaz bilmem ama ben doğru oldugunu inanıyorum

Demet akalın cocugunu dusurdugunde kendi sağlığıda tehlikede oldugu için yumurtalıkları alınıyor.
Hira tasıyıcı bir anne ile dunyaya geliyor. Bunu saklamak için demet akalına protein tozlarıyla vs kilo aldırılıyor.
vayy bee :):):)

Ebru şallı ve sinan akçıl aşkı paravan bir aşk.
Ebru gercekte cok zengin bir işadamıyla birlikteymiş

Sezen aksu ve yıldız tilbe arasındaki düşmanlık: sezen biseksuel ve yıldız meshur olmadan önce ona album sözü veriyor bir gece yıldıza hap veriyor sezen yıldız ve uzay 3u ilişkiye giriyor. yıldız ayıldığında devamlı ağlıyor kusuyor ve sezen yıldızı kovuyor, album sozunude tutmuyor o gunden sonra yıldız uyusturucuya baslıyor.
ey isimli sarkısını bu olaydan dolayı yazıyor

Sezen aksu ve yıldız tilbe arasındaki düşmanlık: sezen biseksuel ve yıldız meshur olmadan önce ona album sözü veriyor bir gece yıldıza hap veriyor sezen yıldız ve uzay 3u ilişkiye giriyor. yıldız ayıldığında devamlı ağlıyor kusuyor ve sezen yıldızı kovuyor, album sozunude tutmuyor o gunden sonra yıldız uyusturucuya baslıyor.
ey isimli sarkısını bu olaydan dolayı yazıyor
İğrenç. Halbuki sezen aksu'yu da pek severim:KK12:

Anammm ne ayak bunlar ya :KK57::KK57: varmi daha bilmediklerimiz ne kaldi daha...hepside gercek mi gercekten ya

O zaman kıvanc tatlıtuğ değil diyeyimde okuyanların içi rahatlasın:KK48:
Hatta bu erkan özerman varya best model yarısmasının kurucusu. Bu adam ya biseksüel yada gay tam bilmiyorum orasını ama içip içip bu best model yarısmacılarına sulanıyormus. Hatta kenanın böyle olmasının sebebi oymuş. Kenanda o yarısmadan cıktı biliyorsunuz.

Murat boz içinde sunu söyleyim: Yıllaaarr önce tarkanın plajda bir adamla cıplak fotografları cıkmıstı hatırlarsanız. O tarkanın yanındaki adam murat bozmuş.
anaaaaaaaaaaaaaaaa bu neeeeeeeeeeeeeeeee

Özcan Denizin biseksuel oldugunu bilmeyen yoktur galiba.
Mehmet ali erbilin bir süre öncesine kadar fatih ürek tarzı tansu adında bir sarkıcıyla ilişkisi varmış.
Helin avşar hulya avsarın kardeşi değil kızıymış
Sıla da biseksuel.
Hülya avsar çagataya birliktelik teklif etmiş cagatay reddetmiş
Ajda pekkanın down sendromlu herkesten sakladığı bir cocugu varmış vs vs

:KK62::KK62:
yok artık , bacııııımmmm o gece klübü senin olmasın :)))))
bu neyaaa soğudum ben bu facialardan resmen yuuuhhh , memleket karışmış haberimiz yok, ortalık savaş kaynıyo bunlar düşmüş uçkur derdine, çocuğu olanlara ne demeli insan öz evladını saklıyorsa dicek laf yok

X