Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'dan ilk fotoğraf

Ozaman sunu söyleyim bu cok cok şok bir haber oyuzden kim inanır kim inanmaz bilmem ama ben doğru oldugunu inanıyorum

Demet akalın cocugunu dusurdugunde kendi sağlığıda tehlikede oldugu için yumurtalıkları alınıyor.
Hira tasıyıcı bir anne ile dunyaya geliyor. Bunu saklamak için demet akalına protein tozlarıyla vs kilo aldırılıyor.
annnnaaaaammmmm
ay ben şimdi hepsine şüpheyle bakarım

Sezen aksu ve yıldız tilbe arasındaki düşmanlık: sezen biseksuel ve yıldız meshur olmadan önce ona album sözü veriyor bir gece yıldıza hap veriyor sezen yıldız ve uzay 3u ilişkiye giriyor. yıldız ayıldığında devamlı ağlıyor kusuyor ve sezen yıldızı kovuyor, album sozunude tutmuyor o gunden sonra yıldız uyusturucuya baslıyor.
ey isimli sarkısını bu olaydan dolayı yazıyor
hiiiiiiihhhhhhhhhhhhhhhhhhhh çüüüüş

eve misafir gelse ben oturduğum yere bile dikkat ederim hacı bu saatten sonra ne me lazım arkayı kollamak lazım :)))

Ha birde artı olarak sunu söyleyim. Bu erkan özerman yarısmadan sonra kıvancada sulanıyor ve kıvanc bunu dövüyor. Sonrasında bu moruk herif her yerde kıvancın yoluna taş koymaya fln calısmıs kötülemiş durmus baya.
kıvanç la adamın kavgalarını hatırlıyorum erkan kıvanca görgüsüz falan demişti asıl sebep o muymuş meğer

Takip ettiğim bir hesap var kendisi bir gece kulubunun işletmecisiymiş eskiden. Kendi kimliğini saklayarak bütün ünlülerin kirlisini döküyor ortaya. Çağlayla emrenin boşanma olayı cıkmadan 2 hafta önce söylemişti mesela kerem tunceriyi. Biz öğrendikten 2 hafta sonra gundem oluyor hersey:eek:
nolur o hesabi at bana köse yi demiyosun de mi

Bugüne kadar nasil duyulmadiki bunlar mutlaka sızardi magazine bir şekilde yani inanmiyo değilim tabiki de nasil gizliyorlar

Yalnız gercek kızlar ya adamın her dediği cıkıyor 2 3 hafta sonra magazine dusuyor zaten bazıları.
Yok erol köse değil bunu bizde cok sorduk ama değilmiş:p

Şu haberi okudugumda cok üzülmüştüm sizede özet geçiyorum
Şebnem ferah volvox grubunu kurduktan bi süre sonra sezen aksu tarafından keşfediliyor ve album yapma sozuyle yine kendisiyle yatmak zorunda bırakılıyoR ve uyusturucuya alışıyor. Albumu cıkıyor. Daha sonra uyusturucu tedavisi için amsterDama gidiyor. 17 agustos depreminde babasını kaybediyor. Daha sonra uvey babasının tecavuzune ugruyor.
Ah şebo:KK61:

Şu haberi okudugumda cok üzülmüştüm sizede özet geçiyorum
Şebnem ferah volvox grubunu kurduktan bi süre sonra sezen aksu tarafından keşfediliyor ve album yapma sozuyle yine kendisiyle yatmak zorunda bırakılıyoR ve uyusturucuya alışıyor. Albumu cıkıyor. Daha sonra uyusturucu tedavisi için amsterDama gidiyor. 17 agustos depreminde babasını kaybediyor. Daha sonra uvey babasının tecavuzune ugruyor.
Ah şebo:KK61:

bu sezen neymiş be kadından soğuttun :KK53:
ibrahim tatlıses yıldız tilbe olayını da açıklığa kavuştr lütfen :KK53:

ay şok oldum bunları duyunca:KK57::KK57::KK57: zaten bu ünlüler dünyasının rezil olduğunu biliyordumda bu kadarını beklemiyordum iğrenç insanlar:KK62:

X