Gebeliğe Hazırlık Teste bakarmisiniz?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ales67

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2021
1.655
1.051
31
Merhaba kizlar ayin 17si yumurtlama 18.catlamayi gordum testlerde sonra yapmayi bıraktım dun aksam gebelik testi yapmistim baktim bisey yok sabah bi baktim cizgi war bu testlerde daha once aynisini yasayan oldumu her ay hüsran yasamaktan usandim ya adete 6 gun kaldi bu sekilde olaniniz varmi 2 seneden beri gebelik elde edemedim 🥲

Eklentiler

• 16379008920838788895325275497636.jpg
    16379008920838788895325275497636.jpg
    140,5 KB · Görüntüleme: 471
Merhaba kizlar ayin 17si yumurtlama 18.catlamayi gordum testlerde sonra yapmayi bıraktım dun aksam gebelik testi yapmistim baktim bisey yok sabah bi baktim cizgi war bu testlerde daha once aynisini yasayan oldumu her ay hüsran yasamaktan usandim ya adete 6 gun kaldi bu sekilde olaniniz varmi 2 seneden beri gebelik elde edemedim 🥲
Saatler sonra benmde cıktığı oldu hatta 1 değil 3testde ve hamile değildim malesef sbh bidaha yapn iklk 5 10 dk bakn

Saatler sonra benmde cıktığı oldu hatta 1 değil 3testde ve hamile değildim malesef sbh bidaha yapn iklk 5 10 dk bakn
Bende eylulde aynisini yasamistim 3 testte saatler sonra silik cizgi cikmisti ama degildim malesef ya bende bunu anlamiyorum madem yok sonra neden çıkıyor insanlar bi umut ediyor ama nafile ya benim arkadaşında basina gelmisti oda bakti tek cizgi sonra silik cizgi cikmis ama hamileydi

Bende eylulde aynisini yasamistim 3 testte saatler sonra silik cizgi cikmisti ama degildim malesef ya bende bunu anlamiyorum madem yok sonra neden çıkıyor insanlar bi umut ediyor ama nafile ya benim arkadaşında basina gelmisti oda bakti tek cizgi sonra silik cizgi cikmis ama hamileydi
Bazılarının tutuyo bize gelince tutmaz😄sabah idrarıyla yapınca oluyo daha cok böyle durumlar sanki kaldıkca kuruyo benim adetime 6 gün var predictor test yaptm silik cıktı ama güvenemiyorum elinde test varsa yap erken gebelik bende sana ataym testimi

İlk 5 10 dkta cktı
Ve üstdeki dün akşam yaptm bunu sbh güvenemedm bidaha yapcam farklı marka bizim adetimiz aynı gün bu arada😄

Eklentiler

• Screenshot_20211126-074439_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20211126-074439_WhatsApp.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 440
  • Screenshot_20211126-074424_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20211126-074424_WhatsApp.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 447
Cizgi war gibi duruyor senindemi 6 gun kaldi ya bunlar erken gebelik testimi ya bende mi alsammi ki wala artik olsun ya of
Evet ama yorumlarda cok kişi.şikayetci ondan endişe etdm başka deniycem marka ve kasetde yapcam haber ederim istersen
Bence sende al yapalm beraber😁
Belirtilerin varmı

Evet ama yorumlarda cok kişi.şikayetci ondan endişe etdm başka deniycem marka ve kasetde yapcam haber ederim istersen
Bence sende al yapalm beraber😁
Belirtilerin varmı
Ya yoksa yoktur niye sonradan cikarsin ki basimiza bela yemin ederim 🤣🤣cikma iste millette sikayet ediyor benim ki kaset hep hep tek cizgiydi ilk defa bunda boyle gördüm sen yumurtlama gördün mü peki wala belirti olarak beyaz akintim war kasiklarimda ara ara batma var suanda belim de agriyor kendimizi mi kandiriyoz gene anlamadim ki

Ya yoksa yoktur niye sonradan cikarsin ki basimiza bela yemin ederim 🤣🤣cikma iste millette sikayet ediyor benim ki kaset hep hep tek cizgiydi ilk defa bunda boyle gördüm sen yumurtlama gördün mü peki wala belirti olarak beyaz akintim war kasiklarimda ara ara batma var suanda belim de agriyor kendimizi mi kandiriyoz gene anlamadim ki
Yumurtlamayı takip etdim testle 8 nci gün bu gün işte.belirti sağ sol kasıkta batma bel şiddetli ağrı kalçama vuruyo ve dünden başkayan kremsi akıntı
Ben erken gebelikte sonradan cıkaram cizgi yaşamadm ama Albi markası ve biri daha vardı unutdum kasetlerde yaşadmm

Ales 67 erken yapma ben 2 çocuğumu da 5 TL'lik testlerde öğrendim. Seninki silik çizgi değil hamilesin
Agzindan bal damliyor suanda nasil mutlu ettin beni ben eyluldede bu mavi kaset testler wardi ya onlarda gordum ve silik 15 gun gecikmistim ama malesef olmadi bu ay ilk defa yumurtlama gordum degerlendirdik ama nedense olmuyor iste herseyim temiz benim esimde sadce sperm sayisi düşük bu testte saatler sonra cikti bence gene degilim

A

aa cokk sevindim allah anali babali büyütsün nasil oldu sizindemi benimki gibiydi baskalarinda goruce umit etmek cok güzel belirtiniz neydi o zamanlar kac gun kala ogrenmistiniz
Benim eşimin değerleri çok çok düşüktü hatta 1.cocuj nasıl oldu diye sordu kendiliğinden oldu

Kuruma cizgisi gibide degil baya cizgi var ama yinede yarin tekrarla. Benimde yumurtlama 17. Si catlama 18 i acaba bende mi test yapsam 😅

X