Gebeliğe Hazırlık Teste bakarmisiniz?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuruma cizgisi gibide degil baya cizgi var ama yinede yarin tekrarla. Benimde yumurtlama 17. Si catlama 18 i acaba bende mi test yapsam 😅
Ya umitlendirme beni 🤣🤣negafitleri görmekten biktim vala bak kiz sende ben gibi yumurtlamissin haha bence yap harcadigim testtin haddi hesabi yok yeminle adete kac gun kaldi senin

Ya umitlendirme beni 🤣🤣negafitleri görmekten biktim vala bak kiz sende ben gibi yumurtlamissin haha bence yap harcadigim testtin haddi hesabi yok yeminle adete kac gun kaldi senin
6 gün kaldı. Evde test yok ilk idrarda olmayacagi icin cikmaz heralde😅

Iste basima geldi daha once o yuzden bende umit etmek istemiyorum 😅😅tek fark suanda bu ay ilk defa yumurtlama gordum testte acaba mi diyor insan
Tekrar test yapın, ben öyle yapmıştım. İkinci test negatif çıkmıştı.

Ben oluruna brakamıyorum huyuma 🤐
Bir yerden sonra bırakıyor insan. Çok şükür, hayatımdan tat alamıyordum resmen. Ama geride kaldı o günler, olur olmaz ilgilenmiyorum bile artık. Allah nasip ederse ne ala. Etmezse de yapacak bir şey yok. Hakkımızda hayırlısı olsun. Hiç çocuğunuz yok mu sizin? Nickinizden bir oğlunuz olduğunu anladım, doğru mu?

Bir yerden sonra bırakıyor insan. Çok şükür, hayatımdan tat alamıyordum resmen. Ama geride kaldı o günler, olur olmaz ilgilenmiyorum bile artık. Allah nasip ederse ne ala. Etmezse de yapacak bir şey yok. Hakkımızda hayırlısı olsun. Hiç çocuğunuz yok mu sizin? Nickinizden bir oğlunuz olduğunu anladım, doğru mu?
Var canm ikinciyi düşünüyoruz ben 2016 da evlendim oğlumda gec oldu şimdide cok beklemek istemiyorum acıkcası.korunduğumda takmıyodum ama korunmayı braktık takar oldum qaliba alışkanlık haline geldi
İnşallah tez zamanda İsteyen her kese Rabbim nasip etsin

Benimde 19 pik 20 çatlama sizin daha erken cıkma olasılığı var tabii benm bu atdığım testde yanılmadıysa bemmde ckar baktınmı teste
Baktim fotograftan belli olmuyor ama sen goruyorsan vardır. Hayal meyal dikkatli bakinca gorunuyor

X