Gebeliğe Hazırlık Teste bakarmisiniz?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Var canm ikinciyi düşünüyoruz ben 2016 da evlendim oğlumda gec oldu şimdide cok beklemek istemiyorum acıkcası.korunduğumda takmıyodum ama korunmayı braktık takar oldum qaliba alışkanlık haline geldi
İnşallah tez zamanda İsteyen her kese Rabbim nasip etsin
Amin çocuğunuz küçükmüş zaten, sizde gençsiniz, gereksiz yere üzmeyin kendinizi. Olursa olur takarsanız daha kötü olur sizin için. Çocuğunuz var sonuçta bu demektir ki yine olabilir :))

Amin çocuğunuz küçükmüş zaten, sizde gençsiniz, gereksiz yere üzmeyin kendinizi. Olursa olur takarsanız daha kötü olur sizin için. Çocuğunuz var sonuçta bu demektir ki yine olabilir :))
Malesed ilki gec olunca acaba ikincidemo gec olcak kafasına girdim Ben cok takıntılıyım Allah yardımcım olsun😃

İNŞALLAH SİZİNDE GÜZEL HABERLERİNİZİ ALALM

27 aylık evliyim bende anlıyorum 🤣🤣
Ama bıraktım artık bebek işlerini, kendi geliyorsa gelsin. Kendimi yıpratmaktan başka işe yaramadı beklemek, üzülmek.
Ah ah anliyorsun dimi 🤣🤣insan yeminle gorev gibi hissediyor esim dalga geciyor hergun o testleri yaparken yumurtlamadin mi daha diye ölüyorum gulmekten 🤣🤣

Benimde 19 pik 20 çatlama sizin daha erken cıkma olasılığı var tabii benm bu atdığım testde yanılmadıysa bemmde ckar baktınmı teste
Baktim testte seninde ince bir cizgi war gibi erken gebelik testi dimi ya millet erkenden ogreniyor bi biz ogrenemiyoruz kollar delik desik oldu yeminle

X