Aşılama 2022 Nisan da Aşılama Yapacaklar Toplanalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bu pko mevzusu da çok muamma bir konu ya doktorlar da çok karışıklar yani tam oturmamış bir mesele biraz ezbere iş yapıyorlar. Allah işini ciddiye alan daha bilinçli doktorlarla karşılaştırsın hepimizi. İnşallah sen de yarın güzel haberler alır aşılama kısmına geçersin sonrası da hayırlısı olsun diyelim 😊

Bu pko mevzusu da çok muamma bir konu ya doktorlar da çok karışıklar yani tam oturmamış bir mesele biraz ezbere iş yapıyorlar. Allah işini ciddiye alan daha bilinçli doktorlarla karşılaştırsın hepimizi. İnşallah sen de yarın güzel haberler alır aşılama kısmına geçersin sonrası da hayırlısı olsun diyelim 😊
Amin canım ya vallahi illallah ettim pkodan çok yumurta gelişmesin dedik şimdi tek yumurtayı zor büyütüyoruz anlamadım gitti. Eşimde diyor çok yumurta olsaydı şansımız daha da artardı haklı da ama çoğul gebelik beni çok yorqrdı. Neyse rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah

Amin canım ya vallahi illallah ettim pkodan çok yumurta gelişmesin dedik şimdi tek yumurtayı zor büyütüyoruz anlamadım gitti. Eşimde diyor çok yumurta olsaydı şansımız daha da artardı haklı da ama çoğul gebelik beni çok yorqrdı. Neyse rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah
Güya dediklerine göre bende de pko yok ama adet düzensizliği var amh 9.74 lh:11 tüm belirtilrr onu gösteriyo ve düşük doz iğne vurmama rapmen 3 yumurta gelişti yani bu işler hep şans mı diyim ne diyim. Amin hayırlısı olsun inşallah tek yumurtacığınla bu ay hayallerine kavuşursun

Güya dediklerine göre bende de pko yok ama adet düzensizliği var amh 9.74 lh:11 tüm belirtilrr onu gösteriyo ve düşük doz iğne vurmama rapmen 3 yumurta gelişti yani bu işler hep şans mı diyim ne diyim. Amin hayırlısı olsun inşallah tek yumurtacığınla bu ay hayallerine kavuşursun
Amin canım inşallah bende bu ihtimale sıkı sıkı sarılıyorum tek olsun bizim olsun 🌸🤣

Benim ilk başta PCO yoktu sonradan başka doktor bana pcon var dedi biraz ara verdim bitki ilaçları falan içtim doktorumu degstirdim PCO falan yok dedi şükürler olsun ki 🌺 ki PCO olan kadın aşılama yaptırdığı zaman hamile kalma olasılığı yüksek demisdi doktorum

Benmde ilki tutmadı ikinci de şuan 5 haftalık hamileym üç gün önce öğrendm inşallah seninde tutar
Ayy Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲 Amin inşallah tutar ama bilmiyorum hiç birşey hissetmiyorum peki 2sinin arasında fark var mı idi belirtilerin neydi mesela

Kızlar ağır kaldırdığımda ve öksürdugumde karnıma sancı giriyor.
Siz de bu durum oluyor mu acaba.
Aşılamamın 13.günündeyim

Merhaba canım bende de çikolata kisti var. Dün aşılamam oldu senin sonuç nedir gruba yeni üye oldum inslhh hamilesindir

X