Aşılama 2022 Nisan da Aşılama Yapacaklar Toplanalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Haklı olabilirsiniz, yine internetten bir sürü comfort ve surelab markalarından sipariş ettim uyguna geldiği için.
Merhaba! Yaziniza denk geldim ben bu ay prodoctor siparisi verdim 3 tane farkli saticidan 3 tane baska satici hatta yaninda kargo bedava gelsin diye surelabda verdim benim 3 prodoctor yalanci pozitif cikardi sonradan gelen 3 test ise ayni marka kuruma cizgisi bile cikarmadi artik sasiriyorum firma uretim ayni degilmi acaba keske uretim yerlerine baksaydim

Kızlar ben dün net negatifi görmüştüm bugün predictor kullanmak zorunda kaldım ama lanet olası test anlaşılmıyo negatif mi pozitif mi bi bakar mısınız
Canim insallah guzel haberler almissindir.. Sonucunuz ne cikti benimde bata 5 gun var hatta 4 diyelim 😃 ayni bu sekilde cikti 15 dkka icinde

Merhaba! Yaziniza denk geldim ben bu ay prodoctor siparisi verdim 3 tane farkli saticidan 3 tane baska satici hatta yaninda kargo bedava gelsin diye surelabda verdim benim 3 prodoctor yalanci pozitif cikardi sonradan gelen 3 test ise ayni marka kuruma cizgisi bile cikarmadi artik sasiriyorum firma uretim ayni degilmi acaba keske uretim yerlerine baksaydim
Merhaba, bu ay internetten sipariş verdiğim comfort erken gebelik testi de kuruma cizgisi veya yalancı pozitif çıkardı. Bir daha internetten sipariş etmeyeceğim sanırım.

Merhaba, bu ay internetten sipariş verdiğim comfort erken gebelik testi de kuruma cizgisi veya yalancı pozitif çıkardı. Bir daha internetten sipariş etmeyeceğim sanırım.
Bak atiyim sana gözle daha görülür bi testti resimde daha az cikti ama diger saticidan aldigim 3 testte kuruma bile olmadi

Eklentiler

• 9571C700-FBA0-44DE-9F30-E1C1FD6D8C5B.jpeg
    9571C700-FBA0-44DE-9F30-E1C1FD6D8C5B.jpeg
    239,2 KB · Görüntüleme: 30
Cok erken baslamissiniz test yapmaya, umarim gebelik vardir.
Erken yumurtlamam oluyor kızımdada 8 sene önce 6 gün önceden net bir cizgiyle ogrenmistim normal kaset testte bide sabirsizim 🤦🏼‍♀️ Diger testlerde pozitif cikinca tekrarlamak zorunda kaldim bu arada asilama falanda yaptirmadim konu oyle denk geldi

X