2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    193
instagramda baktıkça keşfetime düşüyorlar çoğu ürünü aynı sayfada buldum
benim buraya ayıracak param yok şahsen o yüzden nasıl evde yapabilirim diye düşüyorum
Eki Görüntüle 3424365

bu pasta süsü kürdana kalp eva kesip yapıştırabiliriz hatta arkadan minik bir bant bile tutar. bunu kapkeklerin üzerine koyarım diyorum ya da yapabilirsem tartolet
AdChoices
ADVERTISING​

Eki Görüntüle 3424366

bu en basiti zemindeki kağıt satılıyor diğerini çıktı alıp kesip yapıştırıyoruz delerek içinden kurdele geçirip mama sandalyesine bağlıyoruz

Eki Görüntüle 3424367
burda da minik kurdeleleri ipe bağlamışlar ipin iki ucunu kalp eva eşliğinde çöp şişe tutturmuşlar. bu büyük pastanın süsü buraya yazı da yazılabilir kurdeleler yerine

Eki Görüntüle 3424368

bunu tam olarak bilemiyorum mukavvayı kumaşla kaplayarak deneyeceğim. üstü ponpon ve muhtemelen kumaş kalemiyle yazılmış yazı.
jüt kumaş olabilirmiş
bir de sonuçta birkaç fotoğraflık idareten bir şey olsa yeter bence

belki böyle bir şey de yapabilirim çok güzel duruyor fotoğraf baskısı değil de normal kağıtla yaparım.

Çok zahmetli ya . Ben hazir yapıyor bazı firmalar direk öyle alacağım. Ama benim de şöyle bir sorunum var . Bayram bitiyor ertesi gun d.gunu . Kimse olmayabilir. Herkese köye tatile gider 😔 bir de çocuğu kendi doğu günümde doğurmak iyi fikir değilmiş. Artık onun pastasından nasiplenecegim 🤣🤣

Kizlar sizin bebisler parmakla isarete basladi mi? Yavas yavas baslamalari lazim galiba bizimkinden daha tik yok

Kizlar sizin bebisler parmakla isarete basladi mi? Yavas yavas baslamalari lazim galiba bizimkinden daha tik yok
Baya oldu başlayalı önce parmak yukarda dolaştı yani özellikle bir şey göstermiyordu sonrasında yemek istediği şeyi vs parmağıyla işaret etmeye başladı.

Benim kizim 10gün donea 11 aylik olacak korkuyorum eşimin dayisi agir derece otizm oldugu icin korkuyorum
Ben parka götürüyorum, herkese gülücük saçıyor, erkekler de dahil yabancılık çekmiyor ama babıldama, ayağa kalkma, yürüme, emekleme yok.

Ben parka götürüyorum, herkese gülücük saçıyor, erkekler de dahil yabancılık çekmiyor ama babıldama, ayağa kalkma, yürüme, emekleme yok.
Haaa gülümseme vsr yavancilik cekme var herkesle babildayip sohbet etme var baba dede diyor…. Baska bebeklerle sohbet etmeye calisior ama iste daha isaret etmiyor🤷🏻‍♀️ alkis baybay var

Emekleme kendini yukari cekme kalkma ayaklanma hepsi var ismine de dönüp bakiyor arada ama yüz kez söyleyim bakmiyor birseye dalip oynarsa mesela

Bence sen bebeğine aşırı stres yukluyorsun. Buraya bile hiç olumlu bir şey yazdın mı hatırlamıyorum. Belki bir profesyonel yardım almalısın. Amacım kırmak değil seni. Ama böyle dusnuyirum

Bence sen bebeğine aşırı stres yukluyorsun. Buraya bile hiç olumlu bir şey yazdın mı hatırlamıyorum. Belki bir profesyonel yardım almalısın. Amacım kırmak değil seni. Ama böyle dusnuyirum
Esimin dayisi agir otizimli ve özel bir yerde kaliyor o beni korkutuyor ondandir ve tüp benek olunca haklisin

Bu srada bizden güncelleme : ilk disimiz patladi bir haftadir yavrum kivraniyordu :KK43:
Dogumgünü cekimi 11aylikken yapiliyormus fotorafci tuttuk yaptirscagiz büyüyünce hatira kalir😍
Bugün bahcemize popup mini cadir kurduk yalina yak cime bastirdik cadirin icine oyuncaklari koyduk eve girmek istemedi csde her yere bakmak istedi inceledi😍 cimleri yoldu yoldu tadina bakacakti ki igrendi haha büÜdükce ayri bir sevimli oluyorlar her anini insan sevgiyle yasiyor …. Yemek konusunda da üc ogun veriyoruz artik iyice blwye gecis yaptik kendi yemek istiyor…. Birseyi istemeyince degisik bir el hareketi buldu lnu yapiyor annemler bile gülüyor onu yapinca :)
Dün yigenimle oynadilar cok fena bizim kiz kendinden 4 ay büyük kuzeninincekistiriyor o da geri cekistirmek isteyince yalandan aglayip bana gelip sariliyor cok fena olacak benim kiz

Bu arada ögretmenim ögrencilerim liseyi bitirecek diploma törenine götürsem mi diye düsünüyorum onlar da cok merak ediyor ama cok mu gelir bebege

Bu arada ögretmenim ögrencilerim liseyi bitirecek diploma törenine götürsem mi diye düsünüyorum onlar da cok merak ediyor ama cok mu gelir bebege
Ben olsam götürürüm. 23 nisan a, kakava şenliklerine filan götürdüm ben. Hiç rahatsız olmadı. Bize de hatıra oldu.☺️

X