2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    242
Benim oğlanda 8 diş var geçen ay 4 tanesini aynı anda patlattık neler yaşadık bilemezsiniz 🤦🏻‍♀️ 2 aydır sıralıyordu bayramda bir baktık ki bir anda yürümeye başladı aniden oldu herşey hatta hiç belirti bile yoktu ben geç yürür diyordum şimdi kendi kendine evi tavaf etmeye başladı sadece kendilerine güvenmeleri lazım ,

kelimede baba dede ve mama dışında hiç birşey yok , güle güle arada yapar öpücük atmayı yeni öğrettim el şaklatıyor okadar

Sonuçta hepsi öğrenecek herşeyi sağlık olsunda acelemiz yok 🥰

Selam kızlar… 13 ayı devirdik biz de. 3-4 gün önce oğlumun bir elinin orta parmağının derisinde soyulma farkettim belki bi yere çizdirmiştir dedim ama öyle değil. Bugün 2 parmağında daha soyulma başlamış. Başına gelen var mı acaba? Doktora götürüp bi kan tahlili yaptırmayı planlıyorum ancak normal bir durum mu acaba diye de merak ediyorum

Selam kızlar… 13 ayı devirdik biz de. 3-4 gün önce oğlumun bir elinin orta parmağının derisinde soyulma farkettim belki bi yere çizdirmiştir dedim ama öyle değil. Bugün 2 parmağında daha soyulma başlamış. Başına gelen var mı acaba? Doktora götürüp bi kan tahlili yaptırmayı planlıyorum ancak normal bir durum mu acaba diye de merak ediyorum
Canım başımıza gelmedi bilmiyorum , geçmiş olsun , önemli birşey olduğunu sanmıyorum bunların derileri çok hassas 😕

Fotoğraf atabilir misin? Egzama gibi bir şey mi acaba? Onun da türleri oluyor çünkü. Geçmiş olsun 🙏🏻

doğum sonrası vitamin değerlerinize baktırdınız mı hiç? Şu aralar bi unutkanlık hali var sanki bende. Hiç doktora gitmedim. Kan vermedim. Takip etmem gerekirdi.
Kan vermek istiyorum bu hafta. Baktırıp değerleri eksik çıkan oldu mu aranızda?

doğum sonrası vitamin değerlerinize baktırdınız mı hiç? Şu aralar bi unutkanlık hali var sanki bende. Hiç doktora gitmedim. Kan vermedim. Takip etmem gerekirdi.
Unutkanlık, halsizlik, uyku problemi nedeniyle baktırmıştım yaklaşık iki ay önce. Ferritin değerim neredeyse yok çıktı. Demir ve d vit kullanıyorum.

Bende hep gitmek istiyorum aynı durumlar bende de var. En kısa zamanda dahiliye ye görüncem inşallah

Bende 4 ay oldu neredeyse eksik birşey çıkmamıştı , hala multivitamin okega -3 kullanmaya devam ediyorum onu kullanmayınca yorgunluk unutkanlık oluyor

Fotoğraf atabilir misin? Egzama gibi bir şey mi acaba? Onun da türleri oluyor çünkü. Geçmiş olsun 🙏🏻
Fotoğraftaki gibi canım. Egzama mı bilmiyorum. Parkta elleri heryere sürüyor orda mikrop falan mı kaptı diyorum.. Yarın doktora gideceğiz bakalım doktor ne diyecek..

Eklentiler

• IMG_5565.png
    IMG_5565.png
    483,9 KB · Görüntüleme: 48
Fotoğraftaki gibi canım. Egzama mı bilmiyorum. Parkta elleri heryere sürüyor orda mikrop falan mı kaptı diyorum.. Yarın doktora gideceğiz bakalım doktor ne diyecek..
Canım böyle egzama hiç görmedim. Su toplamış da soyuluyormuş gibi. Doktordan çıkınca bizi de haberdar et…

Kızlar doktora gittik. Kan idrar tahlilleri de yapıldı. Anormal bir durum çıkmadı. Toprağı falan elleyince de olabiliyormuş doktor önemsiz göründüğünü söyledi çok şükür 🙏🏻 MelodiminEsi MelodiminEsi

Bu arada benim de reglim gecikti ve sadece kahverengi bi lekelenme oldu. Bi kaç gün daha gecikirse test yapacağım. İkinci çocuk istiyorum ama daha vakit var diye dişünüyordum, şu an olursa süpriz olacak çok karışık duygulara girdim. Hayırlısı bakalım🥲

Kızlar doktora gittik. Kan idrar tahlilleri de yapıldı. Anormal bir durum çıkmadı. Toprağı falan elleyince de olabiliyormuş doktor önemsiz göründüğünü söyledi çok şükür 🙏🏻 MelodiminEsi MelodiminEsi

Bu arada benim de reglim gecikti ve sadece kahverengi bi lekelenme oldu. Bi kaç gün daha gecikirse test yapacağım. İkinci çocuk istiyorum ama daha vakit var diye dişünüyordum, şu an olursa süpriz olacak çok karışık duygulara girdim. Hayırlısı bakalım🥲
Canım gözün aydın, sevindim ☺️
Bence regl gelecek, sinyali vermiş zaten. Hayırlısı neyse o olsun, ben ikinci bebeği hem istiyor hem istemiyorum. Garip duygular içerisindeyim…

Bence regl gelecek, sinyali vermiş zaten. Hayırlısı neyse o olsun, ben ikinci bebeği hem istiyor hem istemiyorum. Garip duygular içerisindeyim…
Sağol canım. İnan ben de aynı duygular içerisindeyim en hayırlı olacak ne ise o olsun. Bu durumda herhalde en güzeli kendimizi akışa bırakmak ☺️

Sağol canım. İnan ben de aynı duygular içerisindeyim en hayırlı olacak ne ise o olsun. Bu durumda herhalde en güzeli kendimizi akışa bırakmak ☺️
Ben bile hala o duygular içerisindeyim kızlar, bugün bahçede 18 aylık benek gördüm çok küçük geldi napacam dedim gene😂 mutlaka haber et Virgo 🥰

Kizlar arkadasimin esinin sperm sonuclari anlayan arkadasimiz varsa yorum yaparsa sevinirim henuz dr gormemis ama hepsi hareketsiz ve sperm sayisi az mi ben mi yanlis anladim acaba

Eklentiler

• Screenshot_20240510_185459_Gallery.jpg
    Screenshot_20240510_185459_Gallery.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 25
X