Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 43,8%
  • erkek

OY: 8 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 6,3%

• Ankete Katılan
    16
Siz arada bişeyler yiyomuşsunuz ben hiç bişey yiyemiyorum kızlar bulantım çok kötü midem taş gibi sanki hiç bişeyi sindiremiyo. 😢 cumartesi doktora gidicem inşallah kalp atışlarını duyarım hem de ilaç istiycem yoksa açlıktan ölücem kızlar 😭😭

Ben çok yoruluyorum konuşurken sanki 9 aylıkmışım gibi. Geçen toplantıda bi şey anlatıyorum nefes nefese kaldım 😅 ekran falan açıyorum bahaneyle es vermek için. Senin için çok daha zordur umarım toparlarsın hemencik 🧡

Ben de eriğe sardım pek de sevmem de iyi geliyor 🤩
teşekkür ederim gittikçe daha iyi olur umarım hepimiz için ☺️

Yakında hissetmeye başlarlar. Bebekle bağ kurmak istediğini düşünüyorum. Genellikle gelir kollarıma sarılır yatardı bir kaç gündür çok endişeliyim ve yalnızım evde sürekli kalbi atıyor mu diye düşünürken gelip sarılıyor karnıma… mırıltı yolluyor ve bebekte hissediyordur diye düşünüyorum. Allah nasip eder inşallah sağlıkla doğururuz ve ikisini birlikte büyütürüm büyütürüz ❤️
Ne güzel bizim evdekiler yokmuş gibi davranıyorlar. İlk hamileliğimde hep dibimdelerdi. Sanırım başına gelecekleri biliyorlar artık yok gibi davranıyorlar 😂😂

Anladım canım yani belirti veriyor mu diye merak ettim Allah şu an karnında olan bebeğine sağlık versin sağlıkla doğurmayı nasip etsin.burda olanlarla sağlıkla kucağımıza aldığımız günlerdede konuşmayı nasip etsin inşallah aralık ayında

Siz arada bişeyler yiyomuşsunuz ben hiç bişey yiyemiyorum kızlar bulantım çok kötü midem taş gibi sanki hiç bişeyi sindiremiyo. 😢 cumartesi doktora gidicem inşallah kalp atışlarını duyarım hem de ilaç istiycem yoksa açlıktan ölücem kızlar 😭😭
hayır mide bulantı ve tiksinti beni mahvetti bu hamileliğimde. Bir de bas donmelerim cok fazla kafamı aşağı eğemiyorum hiç hemen aniden donuyor. vertigo demıstım hatta doktora da gittim dusuk tansiyon dedi.. boylr olmaz ki hayatımı cok kısıtladı bu durum

Valla abartı değil :KK70: annem hiç sevmez benle dışarı çıkmayı çünkü arada acıkınca sinirlenip ağlıyorum falan. Çok uzun süre önce bıraktık beraber bi yerlere gitmeyi :KK70:

Ben de salam sosis hiç yemiyorum ya. Dün canım patso çekti sosisi de çıkardım siparişten ama çıkarmamışlar, bi de kumrudaki gibi dilim dilim sosisler. Hepsini çıkara çıkara bi hal oldum elimde sadece 3 dilim patates ve ekmek kaldı andkfm günde 2-3 kupa espresso içerdim eşim içirmiyor 1 tane serbest olsa da, doktora sorucam onu eşim yanımdayken 🥲
Bana 1 çay 1 kahve dedi. Ben de çok çay seviyorum çok açık yapıp çayı 2 tane içiyorum 😂 arada çakallık yapılıyor haliyle.

Ben komple hiçbir şeyi çıkarmadım ya, gerilirim iyice stres yaparım ben. Aç kaldığımda ya da istediğim şeyi yiyemediğimde falan çok streslenen ağlayan bi insanım genel olarak 🥲 çok canım bi şey çekiyorsa eşime alıyorum o yiyor ben tırtıklıyorum, dün canım aşırı cips çekti 2 tane yedim gerisini eşime yedirdim. Toksoplazmaydı, listeriozisti o tarz bebeğe direkt zararı olan şeyler değilse kendimi mutlu edecek kadar tüketiyorum 🥲 mayonezi de pastörize yumurta yazıyorsa böyle yemeklere salatalara falan katarım muhtemelen kaşık kaşık her gün yemediğimiz sürece bi şey olacağını sanmıyorum
İlk gebeliğimde ben de dikkat etmedim yok yumurtanın kıvamı çikolata çekirdek limonlu çay decaf kahve içtim hep bir sorun oluşmadı hiç.. Şimdikinde asla yiyemiyorum içemiyprum midem almıyor

benim gibi baş dönmesinden şikayet eden biri daha vardı merak ettim nasıl oldu acaba. su içemiyprum pek o mu sebep oluyor anlamıyorum. Daha once vertigo olmus ilaç kullanmıstım o tekrarlıyor diye dusundum ama yok dedi doktor.. belki doktpra gittiğimde atakları yoktu. ama yani cocugumun ayagından corabı cıkartayım dedim demin az kalsın yere dusuyordum bas donmesinden. valla yıldırdı beni bu durum

Bir önceki doktorum geç döllenme olabilir şuan herşey yolunda ama haftasıyla uyumlu değil dedi yinede pozitif konuşmuştu ama bugün gittiğim hiç ümit etme dedi yinede bir hafta bekleyeceğiz dedi ama kese çok minik ti 7 haftalık gibi değil
Canım aynısını dün yaşadım işte başka Bi doktora gittim kese küçücüktü düşük riski var dedi sinirlerim öyle bozuldu ki anlatamam daha sonra ilk doktoruma gittim herşey yolunda dedi

benim gibi baş dönmesinden şikayet eden biri daha vardı merak ettim nasıl oldu acaba. su içemiyprum pek o mu sebep oluyor anlamıyorum. Daha once vertigo olmus ilaç kullanmıstım o tekrarlıyor diye dusundum ama yok dedi doktor.. belki doktpra gittiğimde atakları yoktu. ama yani cocugumun ayagından corabı cıkartayım dedim demin az kalsın yere dusuyordum bas donmesinden. valla yıldırdı beni bu durum
Benimde baş dönmem var özellikle ayağa kalkarken çok yaşıyorum gözüm kararıyor hemen çömeliyorum olurda bayılırsam diye benim normal hayatta da hep düşüktü tansiyon ama tabi böyle etki olmazdı şimdi kan basıncı nedeniyle büyük ihtimalle oluyor ben tuzlu şeyler yemeye çalışıyorum bide bol su tabi yine de ara ara yaşıyorum

şuana kadar kalbi ve embiriyonun oluşması gerekiyormuş ama yok içerde herhangi bir kanama alanı yok ama doktor büyük ihtimalle düşer dedi 1 hafta sonra tekrar randevu verdi
Bir hafta nasıl dayancaksın Allahım umarım geriden geliyordur sağlıklıdır eğer bir hafta geriden geliyorsa zaten daha embriyo oluşmaz yolk kesesi gözükür sadece

X