2024 Lgs Anneleri

Bizimkide 15 ekim pazar günü olacak, bir onceki denemesinden sonra tekrar deneme olmadılar. Bencede sonucu gayet iyi, yükselen bir grafik çizeceğini düsünürsek onümüzzdeki aylarda cok daha da iyi olcakatır

Bizim 16 Ekim'de ilk deneme☺️
Sadece 7. Sınıf denemesi yaptılar. Durum tespiti için o henüz belli olmadı.
Başlangıç olarak iyi yapmış🤗
İnsallah sizin de çok güzel geçer

Oğlumun sınıfta ve dershanede çok iyi öğrenciler var fulla yakın yapıyolar onların yanında çok iyi oldugunu düşünmüyor ama başlangıç için iyi bence de

Bu arada hem lgs öğrencileri hem de bizlerin okuyacağı bir kitap önereyim🙈
“Şampiyon Çobanla Başarmaya var mısın”kitabın adı
Çok güzel akıcı eğitici öğretici bir kitap
Çocuklar mutlaka okumalı☺️

Bizimkide 15 ekim pazar günü olacak, bir onceki denemesinden sonra tekrar deneme olmadılar. Bencede sonucu gayet iyi, yükselen bir grafik çizeceğini düsünürsek onümüzzdeki aylarda cok daha da iyi olcakatır
Tesekkür ederim
İnsallah yükselerek devam eder hepsi

2 ekim de dershanede yapılacakmış
Onun sonucunu daha çok merak ediyorum
Sizin sonuçlar da çok güzel gelir insallah

Lgs maratonunda ben sakin kalmayı tercih ediyorum zaten iki lise var gitmesini istediğim birine her türlü yerleşecek okp ve ikametgah nedeni ile kızım aşırı çalıştı dersane okul ve evde 9 sınıfta bir bitkinliği oldu diye bu kararı aldım okulunda hafta sonu kursu var oraya gidiyor denemelerde iyi seviyede şu anda hayırlısı olsun hepimiz için

Lgs maratonunda ben sakin kalmayı tercih ediyorum zaten iki lise var gitmesini istediğim birine her türlü yerleşecek okp ve ikametgah nedeni ile kızım aşırı çalıştı dersane okul ve evde 9 sınıfta bir bitkinliği oldu diye bu kararı aldım okulunda hafta sonu kursu var oraya gidiyor denemelerde iyi seviyede şu anda hayırlısı olsun hepimiz için
Evet onu öğretmenlerde söylüyor bazı çocuklar da bitkinlik oluyor diye
Tabi bazılarında da pişmanlık oluyor keske daha çok calışsaydım dıye😔

İnsallah ne bitkin ne pişman olurlar
Çok güzel okul hayatları olması dileğiyle

Evet onu öğretmenlerde söylüyor bazı çocuklar da bitkinlik oluyor diye
Tabi bazılarında da pişmanlık oluyor keske daha çok calışsaydım dıye😔

İnsallah ne bitkin ne pişman olurlar
Çok güzel okul hayatları olması dileğiyle
Yaşadığınız yere göre de değerlendirmek gerekiyor bazı yerlerde okullar gerçekten kötü seviyede bu durum da daha çok çalışıp daha iyi okula gitmesi daha iyi olur

Merhaba nevreste. Doping hafizzayi arastirken yorumunu gördüm😊
Mennun musunuz ? Kizim 7. Sinif onun icin düşünüyorum
Merhaba
Evet memnunuz. Yani konu anlatımı, soruları gayet yeterli. Hem kolay hem zor sorular içeriyor. Beceri temelli sorular mevcut. Yanlış yaptığı zaman yanlış yaptığı sorunun videolu çözümü mevcut. Size tavsiyem almayı düşünüyorsanız. 7. Sınıf ve 8. Sınıf ortak paketini alın hem daha hesaplı olur. Biz o paketi aldık. 7 dense 8 daha donanımlı.

Merhaba
Evet memnunuz. Yani konu anlatımı, soruları gayet yeterli. Hem kolay hem zor sorular içeriyor. Beceri temelli sorular mevcut. Yanlış yaptığı zaman yanlış yaptığı sorunun videolu çözümü mevcut. Size tavsiyem almayı düşünüyorsanız. 7. Sınıf ve 8. Sınıf ortak paketini alın hem daha hesaplı olur. Biz o paketi aldık. 7 dense 8 daha donanımlı.
Tamamdir cok teşekkür ederim oyle bakayim😊 8 de dershane dusunuyrodum ama kizim simdiden yoruluyorum diyor bakalim.

Bizim her dersten ayrı ayrı denemeler yapılıyor. Onlarda iyi gidiyor. Ama genel deneme haftaya yapılacak. O deneme sonunda ilk 40 a koçluk sistemi yapılacak. O yüzden önemli bir deneme🤗
Geçen yıl ilk 3 ve 10 arasında gidip geliyordu. 40 a kesin girer diye rahatım. İnşallah daha iyi sonuçlar alırız🤲🤗

Dershane sınavında birinci oldu oğlum🙈
Okul sınav yaptı iki gün önce onda 2. Olmuş

Çok çok zordu diyor
Birinci olan kız 87 yapmış
Oğlum 84🤷‍♀️

Sizin nasıl?
Şu 'ana kadar okul da ilk 10 da kalıyordu fen bilimleri kolay gelmiş hep yanıtlamış soruları yanlış cevaplar düşürmüş bu ay ki denemede ...
Maşallah hep güzel sonuçlar alsınlar

Şu 'ana kadar okul da ilk 10 da kalıyordu fen bilimleri kolay gelmiş hep yanıtlamış soruları yanlış cevaplar düşürmüş bu ay ki denemede ...
Maşallah hep güzel sonuçlar alsınlar
İlk 10 çok iyi🧿
Sınıf ve okul kalabalıksa özellikle daha da iyi
Bizim az maalesef okul mevcudu
O yüzden dershaneyi daha çok önemsiyorum

Orda her okuldan çocuk oldugu için ve çok fazla öğrenci oldugu için daha iyi geliyor
Hep başarılı olsunlar insallah🙏

Bizim her dersten ayrı ayrı denemeler yapılıyor. Onlarda iyi gidiyor. Ama genel deneme haftaya yapılacak. O deneme sonunda ilk 40 a koçluk sistemi yapılacak. O yüzden önemli bir deneme🤗
Geçen yıl ilk 3 ve 10 arasında gidip geliyordu. 40 a kesin girer diye rahatım. İnşallah daha iyi sonuçlar alırız🤲🤗
Maşallah daha da iyi olur insallah
Ayrı denemede çok iyi
Pekişiyordur konular iyice

X