2024 Lgs Anneleri

Nevreste

Hala umudum var
Yönetici
Editor
16 Ağustos 2010
290.349
596.252
42
Herkese merhaba
Bu yıl oğlum 8. Sınıf ve Lgs sınavına girecek.
Bu yıl sizin çocuklarınız sınava nasıl hazırlanacak. Birlikte bilgi paylaşımı, kaynak paylaşımı yapalım.
İnşallah yıl sonunda güzel sonuçlar alırız.

FB_IMG_1692375132202.jpg

Son düzenleme:
Bizimki 1 hızlı okuma okuduğunu anlama kursuna katıldı bu ay ,gayet memnun kaldık.
Dersaneye de gidiyor bu hafta orada dersler başladı bakalım .

Herkese merhabalar 🤗 kolaylıkla geçireceğimiz bir sene olsun insallah.
Bizde doping hafıza aldık , hatta ikinci günümüz bugün... pazartesi de okulu açılıyor, tatil kısa sürdüğü için biraz şikayetci tabi benim oğlum ama yapacak birsey yok 🙈

Benım kızımda 8. Sınıf özel okula vermıstım ama boş oldugunu anladım aldım . Devlet okulu+ dershane etüt merkezi şeklinde baya oldu başlayalı
Cok yogun sabah 9 aksam 4 inşallh iyi olur
8 sınıf konularına basladılar o halde.. benim oğlumun okulu yarın açılıyor okul bu sene lgs için kurs programı hazırlamıs, o yüzden normal açılış tarihinden erken açılıcakmıs.

Hanımlar, cocuklarınız her gün ortalama kac soru cözüyor, cozdügü soru sayisını takip etmek icin erken mi, her gün her derse zaman ayırabiliyor mu? Neler yapıyorsunuz biraz bahseder misiniz?

Hanımlar, cocuklarınız her gün ortalama kac soru cözüyor, cozdügü soru sayisını takip etmek icin erken mi, her gün her derse zaman ayırabiliyor mu? Neler yapıyorsunuz biraz bahseder misiniz?
5. Sınıfta günlük 50 soruyla başladı
6. Sınıf 100
7. Sınıf 150 olarak devam etti
Yaz dönemi boyunca 150 devam etti

Çok fazla kaynak var 7. Sınıf tekrar kaynakları 8. Sınıf deneme konu anlatımları
Kaynak kitap olarak
Hız master tudem bilfen spoiler palme açı fenomen
Aklıma gelenler bunlar

Benim oğlum şimdi bursluluğa hazırlanıyor. Ondan 8.sınıfa başlamadık. Aslında yaz başı 3 hafta okul kursuna gitti. Şehir değişikliği yapınca kaldı. Normalde günde en az 100 tane beceri temelli soru çözüyor. Doping hafızaya bakıyor. Oradan ayrı çözüyor. Okul açılınca başlayacağız bakalım.

X