2024 Lgs Anneleri

Aynen konu pekişiyor🤗Teşekkür ederiz 🥰
Denemeyi cidden merak ediyorum.
Oğlum geçen yıl en çok din ve İngilizceden boş veya yanlış yapıyordu. Bu yıl onu kapatmasını istiyorum 🤲🤗

Bol soru çözümü ile ingilizce ve dini halleder
Kolay onlar diğerlerini yapan onları hayli hayli yapar☺️
Deneme sonucunuzu bize de yazarsanız sevinirim
Birde yanlış soruları yazdırıyor bizimkiler
O da etkili oluyor
Başarılar diliyorum şimdiden

Bol soru çözümü ile ingilizce ve dini halleder
Kolay onlar diğerlerini yapan onları hayli hayli yapar☺️
Deneme sonucunuzu bize de yazarsanız sevinirim
Birde yanlış soruları yazdırıyor bizimkiler
O da etkili oluyor
Başarılar diliyorum şimdiden
İnşallah paylaşırım 🤗
Etüt ve hafta sonu kurslarında bol bol soru çözüyorlar. Bu yıl din öğretmenini çok seviyor. Onun etkisinin olacağını düşünüyorum 🤗

İnşallah paylaşırım 🤗
Etüt ve hafta sonu kurslarında bol bol soru çözüyorlar. Bu yıl din öğretmenini çok seviyor. Onun etkisinin olacağını düşünüyorum 🤗
Bu yıl benım oğlum da çok seviyor din hocasını
Çok tatlı nahif bir kadın
Geçen sene ki neydı öyle evlerden ırak
Sanki dinden soğutmak için şeytan din hocası kılığına girmiş😬

Öğretmen netlerın yükselmesınde çok etkili oluyor
etütlere kalması çok iyi beraber güzel soru çözümü yapılıyor

Bu yıl benım oğlum da çok seviyor din hocasını
Çok tatlı nahif bir kadın
Geçen sene ki neydı öyle evlerden ırak
Sanki dinden soğutmak için şeytan din hocası kılığına girmiş😬

Öğretmen netlerın yükselmesınde çok etkili oluyor
etütlere kalması çok iyi beraber güzel soru çözümü yapılıyor
Hepsi için güzel bir yıl olur inşallah 🥰

Arkadaşlar merhabalar, uzun suredir yazamamıştım. Aslında bu kötü gündemde, hepimiz üzgünken bu topiğe mesaj yazmak istemezdim.Ama en son buraya yazdığımda Lgs sonucunu yazacağımı belirtmiştim. 15 ekimde dershanede ilk LGS denemesine girdi oglum sonucları paylaşmak istedim. Yorumlarsanız sevinirim.

Matematik 20 soruda 17 net (2 yanlış 1 boş)
Fen bilimleri 20 soruda 19 net
Türkce 20 soruda 14 net 😔 (4 yanlış 1 boş )
Inkilap Tarihi 10 soruda 9 net
Din kultürü 10 soruda 10 net
Ingilizde 10 soruda 9 net

Bu sonuçla sınıfta 2.olmuş. Dersanede de 55 kisılik lgs öğrencisinden de 2.olmus. Ama oğlum üzüldü, cünkü bu netlerin karsılığı 446 puan..Türkce bizi çok üzdü. Yanlışları fiilimsiler konusundan çogunlukla. Aramızda tecrübeli annelerimiz var mı bilmiyorum. Bu sonuç icin karamsarlığa kapılmalı mıyız? Puanı düsük olması, ama dershanedeki sıralamasının iyi olması kafamızı karıştırdı

Arkadaşlar merhabalar, uzun suredir yazamamıştım. Aslında bu kötü gündemde, hepimiz üzgünken bu topiğe mesaj yazmak istemezdim.Ama en son buraya yazdığımda Lgs sonucunu yazacağımı belirtmiştim. 15 ekimde dershanede ilk LGS denemesine girdi oglum sonucları paylaşmak istedim. Yorumlarsanız sevinirim.

Bu sonuçla sınıfta 2.olmuş. Dersanede de 55 kisılik lgs öğrencisinden de 2.olmus. Ama oğlum üzüldü, cünkü bu netlerin karsılığı 446 puan..Türkce bizi çok üzdü. Yanlışları fiilimsiler konusundan çogunlukla. Aramızda tecrübeli annelerimiz var mı bilmiyorum. Bu sonuç icin karamsarlığa kapılmalı mıyız? Puanı düsük olması, ama dershanedeki sıralamasının iyi olması kafamızı karıştırdı
Merhaba maşallah ilk sınav için çok iyi net çıkarmış. Sınavda daha iyi olur inşallah 🥰
Türkçe deneme ve paragraf çözdükçe gelişir diye düşünüyorum.
Bizim ilk sınav çokta iyi değil özellikle İngilizce çok sıkıntı onda neti yükseltemiyor.
Öğretmenleri ilk sınav için iyi olduğunu söylemiş ama göreceğiz bakalım nasıl olacak. Birde hepimizin bildiği gibi bu sınav sıralama sınavı sıralamaları önemli olacak.

Ben yazdığınızı görmemişim geç oldu kusura bakmayın lütfen
Bence çok çok iyi bir sonuç
Bizim öğretmeler başta bu kadar yüksek yapan çocuklardan full yada 1-2 yanlış bekliyoruz sınavda demişlerdi ve eğer çok stres olmazsa gercekten dedikleri gıbı oluyor
Benim oğlumun da Türkçe çok sıkıntılı
Halbuki çok okuyan da bir çocuk
Bol paragraf ve soru çözümü ile halledecektir
Hiç üzmesin kendını
Okulda son yapılan sınavda oğlum 71 net yapmış aşırı zor bir sınavdı diyor
4. Olmuş
Bunlar hep olacak düşüşler yükselişler çok yanlışlar az yanlışlar
Hersey onların gelişimi için bir adım
Hepsi çok başarılı olacak inşallah
Bizim bu gençlere ülkece çoook ihtiyacımız var☺️

Merhaba maşallah ilk sınav için çok iyi net çıkarmış. Sınavda daha iyi olur inşallah 🥰
Bizim ilk sınav çokta iyi değil özellikle İngilizce çok sıkıntı onda neti yükseltemiyor.
Öğretmenleri ilk sınav için iyi olduğunu söylemiş ama göreceğiz bakalım nasıl olacak. Birde hepimizin bildiği gibi bu sınav sıralama sınavı sıralamaları önemli olacak.
Eksik dersler için destek aldırsanız kabul etmez mi
Dersane yada özel ders gibi
İngilizce yi daha kolay yapar o zaman

Ben yazdığınızı görmemişim geç oldu kusura bakmayın lütfen
Bence çok çok iyi bir sonuç
Bizim öğretmeler başta bu kadar yüksek yapan çocuklardan full yada 1-2 yanlış bekliyoruz sınavda demişlerdi ve eğer çok stres olmazsa gercekten dedikleri gıbı oluyor
Benim oğlumun da Türkçe çok sıkıntılı
Halbuki çok okuyan da bir çocuk
Bol paragraf ve soru çözümü ile halledecektir
Hiç üzmesin kendını
Okulda son yapılan sınavda oğlum 71 net yapmış aşırı zor bir sınavdı diyor
4. Olmuş
Bunlar hep olacak düşüşler yükselişler çok yanlışlar az yanlışlar
Hersey onların gelişimi için bir adım
Hepsi çok başarılı olacak inşallah
Bizim bu gençlere ülkece çoook ihtiyacımız var☺️
Dönüs yaptığınız için cok tesekkur ederim❤ inşallah hepsi emeklerinin karşılığını alabilsin. İlk haftalardaki serkeşliğimiz bitti bizimde, düzenleri olustu, okul ödevleri, sınavları ve dershane odevleri derken yüzünü göremez olduk oğlanın. Sadece okul çok zaman alıyor ve okuldaki zamanı verimli değil malesef. Eve saat 17 gibi geliyor ,yemek vs derken derse başlaması 18.30-19'u buluyor. Günde 150 soru dahi çözecek vakit olmuyor. Zaten yeni nesil sorularla uğrasmaya başladı mı yandık.. bazen 3 saat sonunda çözdügü soru sayisı 30 olabiliyor. Sizin cocuklar hergün yeni nesil çözüyor mu? Soru dağılımını nasıl ayarlıyorsunuz

Dönüs yaptığınız için cok tesekkur ederim❤ inşallah hepsi emeklerinin karşılığını alabilsin. İlk haftalardaki serkeşliğimiz bitti bizimde, düzenleri olustu, okul ödevleri, sınavları ve dershane odevleri derken yüzünü göremez olduk oğlanın. Sadece okul çok zaman alıyor ve okuldaki zamanı verimli değil malesef. Eve saat 17 gibi geliyor ,yemek vs derken derse başlaması 18.30-19'u buluyor. Günde 150 soru dahi çözecek vakit olmuyor. Zaten yeni nesil sorularla uğrasmaya başladı mı yandık.. bazen 3 saat sonunda çözdügü soru sayisı 30 olabiliyor. Sizin cocuklar hergün yeni nesil çözüyor mu? Soru dağılımını nasıl ayarlıyorsunuz
Benim oğlan 5. Sınıftan beri çoğunluk yeni nesil çözüyor. Bu yılda genel olarak yeni nesil sorular çözüyor.
Hafta içi 2 gün 4 te 3 gün 5 buçukta geliyor. Dediğin gibi çok yoğun 2 saat dinlenip ödevlere başlıyor. Ödevleri genelde test üzerine oluyor. Kaynaktan ödev veriyorlar.
Okulda koçları var onlar ayarlıyor.

5 kasımda vitamin yayınlarının online lgs denemesi varmış, online olması güvenli mi hanımlar? Türkiye genelinde olacağı için önemli olabileceğini düsündüm, ama ögrenciler sınav esnasında internetten yada ebeveynlerinden destek alabileceği ihtimali de var. O zaman sonuçlarda gerceği yansıtmaz değil mi

Yeni nesil sorular hem uzun hem zor
Benım oğlum da dersane olmazsa 5:530 gibi başlıyor
Yarım saatte bir ara verıyor
Kaç soru çözerse artık 9:30 10 a kadar
Bazen 30 oluyor bazen 100
Okul da bazen verimli bazen verimsiz oluyor
Cumartesi pazar full okul dersane
Pazartesi sınav dersanede
Carşamba ve cuma da dersane
Ben de göremiyorum inan yüzünü

Emeklerinin karşılığını alırlar insallah

5 kasımda vitamin yayınlarının online lgs denemesi varmış, online olması güvenli mi hanımlar? Türkiye genelinde olacağı için önemli olabileceğini düsündüm, ama ögrenciler sınav esnasında internetten yada ebeveynlerinden destek alabileceği ihtimali de var. O zaman sonuçlarda gerceği yansıtmaz değil mi
Sıralama olarak haklısınız yerini göremezsiniz ama en azından kendini bilir
Kaç doğru kaç yanlış kaç puan görmüş olur

Ailesi yapanları hiç anlamıyorum😬bu kandırmak değil mi🤷‍♀️

Benim oğlan 5. Sınıftan beri çoğunluk yeni nesil çözüyor. Bu yılda genel olarak yeni nesil sorular çözüyor.
Hafta içi 2 gün 4 te 3 gün 5 buçukta geliyor. Dediğin gibi çok yoğun 2 saat dinlenip ödevlere başlıyor. Ödevleri genelde test üzerine oluyor. Kaynaktan ödev veriyorlar.
Okulda koçları var onlar ayarlıyor.
Benim oğlumun da ödevi hep kaynak kitaplardan
Kimi günlük veriyor kimi haftalık
Çözemedıklerını video çözümünden izliyor yıne anlamazsa öğretmenler yardımcı oluyor

Hayırlı günler
Çalışmalar nasıl gidiyor. Bizim denemeler çok iyi değil hala 400 puana çıkamadı😏
Çok ümidim yok. Umarım ikinci dönem yükselir. Sizlerin nasıl gidiyor.

Hayırlı günler
Çalışmalar nasıl gidiyor. Bizim denemeler çok iyi değil hala 400 puana çıkamadı😏
Çok ümidim yok. Umarım ikinci dönem yükselir. Sizlerin nasıl gidiyor.
İnsallah yükselecektir
İstediği okul kaç puan ve yüzdeliklerde

Benim oğlum da bazen yüksek bazen düşük yapıyor
Zor bir sene hepimiz için

İnsallah yükselecektir
İstediği okul kaç puan ve yüzdeliklerde

Benim oğlum da bazen yüksek bazen düşük yapıyor
Zor bir sene hepimiz için
İnşallah yükselir. %1 ile %7 arasında olması lazım.
Şimdilik zor görünüyor.
Biz deprem bölgesinde Nevşehir'e geldik. Tüm düzenimiz değişti. Şimdiye kadar ailem ile yaşıyorduk. Yeni farkettim onlar varken hep boşlamış.Çocuğun düzeni değişti. Şartlar değişti. Bir şeyde diyemiyorum. Ama tekrar döneceğiz. Nitelikli bir okul kazanmasını çok istiyorum. Umarım en azından nitelikli bir okul kazanır.

X