2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    272
çok geçmiş olsun erkekler inan aynı benimki de çok fena neden evlendim ki deyip duruyorum iş yerinde canı sıkkın bırak yardımı bir de hıncını benden çıkarmaya çalışıyor sürekli beş karış surat kavga etmek için hazır bekliyor uymuyorum pazar günü radyoyu değiştirip duruyor bir yerde dursan dinlesek dedim diye neler yaptı inanamazsın çekip gidesim var bebeği de alıp

canım o kartlara para tuzağı diyorlar halıya bile emin olamadım bir iki anca duracak dışarıda gezdirmek daha mantıklı geliyor
Sağol canım. Hakkımızı ödeyemezler. Allah erkeklere merhamet insaf illaki vermiştir de bize merhametsizi denk geldi demek. Kral gibiler asıp kesiyorlar.

Benim kızımın cildide kızarıyor sürekli sivilcelet var minik minik alsammı bilemedim siz dra sorarak mı aldınız
Araştırmıştım eczacıya sorduk evet bu kremi almanız gerekiyor dedi. 2 gün oldu süreli aman aman bi değişim olmadı ama düzenli kullanımda işe yarar inşallah. Dr. a yüzünü sordum süt ürünlerini vs kesme konusunu. Olur mu sakın kesme. Yenidoğanda olur böyle şeyler. Sırf yüzü düzelsin diye sütün için kendin için en gerekli besinlerden mahrum kalma. Yüzü zamanla düzelir dedi. Mantıklı geldi. Yaylada soğukta kalmış gibi yüzü kıpkırmızı oldu biraz çirkinleşti nazar değmez diyorum ben de 😂😂

Bebegimin doğdugundan beri gözü çapaklaniyordu uyandiginda gözlerini bile açamiyordu internetten bakarak masaj yaptim burda da bir arkadaş da yapiyorum dedi. Yaklaşık 1 hafta boyunca düzenli masaj yaptim bu gün hiç çapaklanma yok. Ay inşallah tamamen geçmiştir. Tavsiye ederimmm 🥰🤗

Kızlar ben bugün karar verdim ve 2. Ay aşısını yaptırdım. Umarım ateşi çıkmaz. Rabbim korusun tüm evlatlarımızı. Nasıl içim gitti anlatamam yaa ne zormuş.
Cnm inşallah olmaz ateşi,
Bizde yaptı ateş🥴dün sabah olduk halaa ateşi var, calpol verdım, halsiz sureklı uyuyor🥴

• Üzgünüm
Reactions: The
Bzım yüzümüz cok fena idi
450 tl alsammı almasammı elımde kalıcak derken bıkac doktora sordum geçicek dedi ve geçti😋
Ne zaman geçti peki böylemiydi sizin de

Eklentiler

• IMG_0133.png
    IMG_0133.png
    636,5 KB · Görüntüleme: 51
Araştırmıştım eczacıya sorduk evet bu kremi almanız gerekiyor dedi. 2 gün oldu süreli aman aman bi değişim olmadı ama düzenli kullanımda işe yarar inşallah. Dr. a yüzünü sordum süt ürünlerini vs kesme konusunu. Olur mu sakın kesme. Yenidoğanda olur böyle şeyler. Sırf yüzü düzelsin diye sütün için kendin için en gerekli besinlerden mahrum kalma. Yüzü zamanla düzelir dedi. Mantıklı geldi. Yaylada soğukta kalmış gibi yüzü kıpkırmızı oldu biraz çirkinleşti nazar değmez diyorum ben de 😂😂
Aynı benim de öyle yaa çok fena kızarıyor bakalım geçerler inşallah

X