Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar diye boşuna demiyorlar . Cidden herkes sadece kendi çocuğunu düşünüyor ya . Halbuki sende kadınsın gelinini daha iyi anlaman lazım. Yaparken iyi çocuğu , doğuruken eşine destek olmak kötü mü yani 😳 görünce doğumda çektiğini daha iyi anlıyor erkekler bence .
Bizimkilerde güya kız çok seviyorlarmış ama 4.erkek olunca nasıl mutlu oldular . Oğlunun oğlu alacakmış . Hepsi ayrı bir dünyada . En iyisi işini gördürüp , he deyip geçeceksin . Sabrın yeterse işte 😂😂
Benimkide öyle kv erkek çocuk derdinde kp kızı erkeği bir kafasında. Aslında tek dertleri tek oğullarının çocuğu olması başka bişey değil ama oğlan olursa tadından yenmez mantığı 🤦🏻‍♀️

Kızlar naptınız anca girebildim buraya malum dikiş agrıları yürüyüş gelen giden var mı başka dogum yapan. Ayyyy size bir şey söyleyim mi
O bebişlerinize söyleyin hemen çıksınlar
Resmen bitiyorum böyle tatlı bişe olamaz 10 yıldan sonra aşk yaşıyorum bebegimle 💗💗💗 hepiniz saglıkla kavuşun inşallah
Melekk gözün aydınn, nasıl geçti doğum bebiş nasıl sen nasılsın.
Sezeryan epidural mi oldun ağrın çok oldu mu.🙈

Kızlar naptınız anca girebildim buraya malum dikiş agrıları yürüyüş gelen giden var mı başka dogum yapan. Ayyyy size bir şey söyleyim mi
O bebişlerinize söyleyin hemen çıksınlar
Resmen bitiyorum böyle tatlı bişe olamaz 10 yıldan sonra aşk yaşıyorum bebegimle 💗💗💗 hepiniz saglıkla kavuşun inşallah
Yaaa çok güzel bir duygu gerçekten 😍 sağlıkla büyüt canım😍

Kp doğumda yokmuşta öyle daha iyi oluyormuş ya senin eşin yok diye niye benim ki de olmasın istiyorsun kıskançlık kötü kalplilik resmen bıktım şu bebeyi doğurayım sakince diye bekliyorum ama sabır falan kalmadı yani kordonunu eşim kesecek dedim en son tipi bi gör sanki eşim uzaya çıkacak der gibi bakıyor en iyi kv olmayan kv çok net
Benim eşim en son ki doğumuma girdi sadece , diğerlerinde ben utanırım diye istememiştim. Ama utanılcak da birşey yokmuş. Kimseyede dah öncesinde söylemedik, konusu da olmadı. En iyisi bazı şeyleri olup bittikten sonra söylemek yada hiç söylememek 😅 benim kv benim hamileliğimi benden daha çok dert etti ama hiç yardıma geldiği de yok . İlk duyduğunda aldırsan mı bile dedi . Şimdi hamilelik ne kutsal birşeymiş , ne kadar sevapmış videoları gönderip duruyor 😎 kendileri bile nasıl davranacaklarını şaşırıyor . Eşim evde yemek yapıyor diye devamlı keşke kız olsaydın diyor . Sanki kız olsa sana yemek yapacaktı dedim. Ben kızım annemin yanında mıyım bak dedim . Oda doğru diyor ama yine başka zaman tekrar söylüyor . Birde sanki çocuklar sadece benim de eşim bana lutfedip yemek hazırlıyor . İkimizin çocukları normal değil mi 😵‍💫

Benimkide öyle kv erkek çocuk derdinde kp kızı erkeği bir kafasında. Aslında tek dertleri tek oğullarının çocuğu olması başka bişey değil ama oğlan olursa tadından yenmez mantığı 🤦🏻‍♀️
Valla kızda olsa erkekte olsa bizim 😅 onlar sadece sevecekleri zMan severler . Sevgilerini göstermezlerse eğer çocuklarda onları sevmez. Benim çocuklarım birşey kaybetmez. Ne yaprlarsa kendilerine yani 😇 en iyisi onları takmamak . Ama lohusalığı da güzelce atlatıp 😅çünkü duygular , sinirler karma karışık oluyor bu zamanlarda

Melekk gözün aydınn, nasıl geçti doğum bebiş nasıl sen nasılsın.
Sezeryan epidural mi oldun ağrın çok oldu mu.🙈
Spinal canım belden bel agrım baş agrım hiç
Olmadı çok şükür ama dikişlerim agrıyor hala gaz çıkaramadım 😇😇

Ultrasonla uyumlu mu çıktı canım yoksa senin de mi daha düşük oldu kilosu?
Ağrın acın var mı?
Ben en son 35 haftalıktı ögrendim kilosunu 2600 dü canım 3 haftada 600 gram almış 3200 dogdu son günler bilmedigim için yorum yapamıcam. Dikişlerim agrıyor sadese ve sütüm gelmedi daha aglıyot sürekli

Valla kızda olsa erkekte olsa bizim 😅 onlar sadece sevecekleri zMan severler . Sevgilerini göstermezlerse eğer çocuklarda onları sevmez. Benim çocuklarım birşey kaybetmez. Ne yaprlarsa kendilerine yani 😇 en iyisi onları takmamak . Ama lohusalığı da güzelce atlatıp 😅çünkü duygular , sinirler karma karışık oluyor bu zamanlarda
Yaaa öylede bi durum var. Şimdi görsen kızımın peşinden ayrılmıyor kv. Ayyy dünya bi yana torunu bir yana sanki başta erkek diyip duran o değilmiş gibi. Bikaç gün görmesin nasıl bi Özlem gösterisi aman yesin içsin aman park aman şu aman bu. Noldu kaynana diyesim var 🤣🤣 ha ama hala şu gerçek değişmedi eşim tek erkek iki görümce var tek oğlunun çocuğu ya başının üstünde gezdiriyor 😏 ya dicek çok şey varda vallahi sadece izleyebiliyorum.
Ayyy valla şimdiden dolmaya başladım ben hayırlısı inşallah kimseye çatmadan kazasız belasız geçirseydik şu lohusalığı 🤭

Benim eşim en son ki doğumuma girdi sadece , diğerlerinde ben utanırım diye istememiştim. Ama utanılcak da birşey yokmuş. Kimseyede dah öncesinde söylemedik, konusu da olmadı. En iyisi bazı şeyleri olup bittikten sonra söylemek yada hiç söylememek 😅 benim kv benim hamileliğimi benden daha çok dert etti ama hiç yardıma geldiği de yok . İlk duyduğunda aldırsan mı bile dedi . Şimdi hamilelik ne kutsal birşeymiş , ne kadar sevapmış videoları gönderip duruyor 😎 kendileri bile nasıl davranacaklarını şaşırıyor . Eşim evde yemek yapıyor diye devamlı keşke kız olsaydın diyor . Sanki kız olsa sana yemek yapacaktı dedim. Ben kızım annemin yanında mıyım bak dedim . Oda doğru diyor ama yine başka zaman tekrar söylüyor . Birde sanki çocuklar sadece benim de eşim bana lutfedip yemek hazırlıyor . İkimizin çocukları normal değil mi 😵‍💫
Benimki meraklı kim gircek doğuma yanında diye kendi soruyor her boka maydanoz yani 😂 çocukları babanın evinden getirmedin ya bu adamda baba sonuçta allahım bu kafa beni delirtiyor Allah hepimize sabır versin

X