2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    220
Ben de bekledim de akıntıyla uyandım iç çamaşırı siyah olunca anlayamadım tuvalete bi girdim damlıyor kırmızı kırmızı ped taktım adet kanı gibi kan geldi muayene oldum da bir şey yokmuş şuanlık açılma da yok bekliyoruz bakalım yarın da beklerse inşallah abimin istemesi var 😅
Aaay yarini beklesin o zaman ya istemede doğurmak da tam dizi-film konusu gibi 🤣

Hastaneye gidince doğurma perilerim gidiyor iş ciddiye binince 🤣
Aynı sey bana da oluyordu 😂 Rand gidince doğurduğumu hayal ediyordum yok hiç hazır değilim diyordum. Sonrasında aniden gelince hastane odasında beklerken ağlamıştım ya ben nasıl dogurcam çok korkuyorum diye 😂 doğduktan sonra da hep iyi ki dedim😍🥰

Benimki de perşembeye kadar gelmezse müdahale edilcek 😅 Belki sen benden önce doğurursun benim belirtiler gitti gibi yine 😄
Benim en geç çarşamba olur gibi. O değil uyuyamıyorum kaç gündür tarih verilince kötüymüş.
Bende belirti de yok hiç oturur pozisyonda bekliyor biri gelsin de alsın diye babasına çekmiş 2 dk dönecek ona bile üşeniyor 😃

Aynı sey bana da oluyordu 😂 Rand gidince doğurduğumu hayal ediyordum yok hiç hazır değilim diyordum. Sonrasında aniden gelince hastane odasında beklerken ağlamıştım ya ben nasıl dogurcam çok korkuyorum diye 😂 doğduktan sonra da hep iyi ki dedim😍🥰
Yaa🥰 ben de kesin öyle olurum iş ciddiye binince doğurasım gelmiyor ama sonra açıklık yok daha dolurmazsın diyorlar o zaman da doğurasım geliyo😂😂

Ben de cuma gittim bir gazla görsen, doktor nasılsın der demez doğum için sizi ikna etmeye geldim ojelerimi bile sürdüm süslendim dedim ama olmadı 😃😂 kesin masaya yatınca da periler gider ortalığı yıkarım ağlayarak
🤣🤣 ne zamanı bekliyor doktor 38 olacaksın herhalde sen de aslında gelişmiştir bebekler ya boşa ağrı çekiyoz çek kurtar dimi🤣

1) Gözü çapak oluyo göz altlarına kadar iniyo kabuk gibi oluyo
2)anusunde çatlaklar var ve kaka yaptığında ağlıyor direkt değişmesini istiyor altının
3)bebek memeyi saldırır şekilde emiyor göğüste süt olmasına rağmen emmenin sonlarına doğru
4) rezene anason karışımı içiyorum kimyon yiyiyorum ama bebek gaz çıkarırken çok zorlaniyo kimi zamanda hemen çıkartıyor ama 2 gündür çok zorlanıyoruz. Kakasi da ishal gibiyken şimdi biraz daha koyulasti ve değişik şeyler var içerisinde
5)Kakasi kokuyor normal mi
6)Burun temizliğini öğretir misiniz
7)vücudundaki kabuklar ıslak bezle silmemize rağmen bile geçmiyor normal mi
8)vücuduna losyon yerine zeytinyağı sürüyorum bunu ne sıklıkla yapmam gerekiyor cildine zarar verir miyim
9)uykuya direniyor ama uykusu var neden yapıyor bunu
10) her şeyi tamam oluyo alt temizliği olsun karni tok
11 hariç hep bizim de merak ettiğimiz şeylermiş
Cnm 11 numara normal değil bizimde öyleydi K vitamini iğne vurdular . Orayi hiç ıslatma doktoruna göster

Cnm 11 numara normal değil bizimde öyleydi K vitamini iğne vurdular . Orayi hiç ıslatma doktoruna göster
Gösterdim canım sulti tutti sulti tutti sordugu için sorduğum soruları paylaştım.. dezenfekte eden bi sprey verdi 1 hafta içinde gecmezse genel cerraha gidilip kurutma işlemi yapilcakmis da bugün biraz daha kapanmış çok şükür

Evet kızlar bu güzel msjı bende atıyorum artık .
Ben doğurdum 🥰saat 10 da doğdu kızım. Allah bekleyenlerin yardımcısı olsun , kolay hızlı bir doğum nasip etsin. Sancılarımın çoğunu evde çektim. Hareket edemeyecek kadar çoğalınca hastaneye geldim . Gerçek sancıda adım atamıyorsunuz kızlar aklınızda olsun 😅

5 dakika benimkide cok kısa emiyor ☹️
Aktif emiyorsa yetiyordur benimki ilk 10 dk aktif emiyo sonra dürte dürte
Cnm benim bebegin kkakasi kati geliyor suan mama+sut verince olutirmu boyle.mama mi kabizlik yaptiki.sende oldu mu? Bana Mama tavsiyesi kizlar❤️suan evolvia kullaniyorum.bide kaynar su mu ilimis su mu mamada.45 derecede karistirin diyor oyle yaptim ama cozunmimuyormu ki ya.
Ben aptamil kullanıyorum, şişe suyunu kaynatıp soğutup termosa koyuyorum, mama yapacağım zaman ısıtıyorum 45 derecede veriyorum
Kızlar bebeğinizin gözü ne renk suan
Lacivert gri gibi
Gösterdim canım sulti tutti sulti tutti sordugu için sorduğum soruları paylaştım.. dezenfekte eden bi sprey verdi 1 hafta içinde gecmezse genel cerraha gidilip kurutma işlemi yapilcakmis da bugün biraz daha kapanmış çok şükür
Çapak için ne dedi canım bizde de var çapak

X