2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ara ara olmas

Burada herkes karın ağrısı yazıyor ama ben karın ağrısı veya kasık ağrısı yaşamıyorum. Baya alt karın altı, rahim ağrısı. Sizin de öyle mj
Ağrı gibi değil benim şuan transfer gününü saymazsak 2. Gün hafif hafif yanma gibi sağ kasıkta his oluyor bide çok afedersin progestan fitil kulllanıyorm sadece o gaz yapıyor

Ayyy gözlerimden yaş gelmesi normal mi???? O kadar mutlu oldum ki sizin adınıza. Bende pazar kan vereceğim hiç kaset test yapmak istemiyorum. Alacağım sonuçtan korkuyorum galiba. Herhangi bir belirtin var mı canım?
Hafif meme dolgunluğu ara sıra ufak batmalar bir de bulantı günde 1-2 defa ama hiç kusmadim.sali günü de yaptım idrar testi negatif çıktı bı üzüldüm ama mantıksızdi çok erkendi hiç korkma her şeyin hayırlısı inşallah sizlerin de güzel haberlerini alacağız 🙏🧿💕😍🤗
Hayırlı olsun canım rabbüm devamını sağlıkla nasip etsin inşallah🙏 kaçıncı günüydü bugün
Çok teşekkür ederim canım 🤗😍7. günüm Allah sizlere de sağlıklı yavrular nasip etsin 🙏
Ayyy maşallaahh arta arta devam etsin insallah😍 kaçıncı günde test yaptınız birde belirti oldumu
Aminnnn canım çok bi belirti olmadı bu defa geçen transferimde daha çok vardı belirti çok kusmuştum tutmuştu ama ilerleme olmamisti hepinize o kadar çok dua ediyorum ki Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın 💕

Hayırlı olsun inşallah 🙏 durumunuza göre yumurta büyütme iğnelere başlarsınız on-on beş gün sonra yumurtalar toplanır döllendirilir sonra embriyolarınızın durumu belli olur Dr duruma göre taze transfer ya da dondurulmuş transfer yapar süreç Kabataslak böyle
İnşallah 🙏 rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz

Aminnnn canım Allah hepimize sağlıklı evlatlar versin 2 gebeliğim de kalp durması olmuştu 10 ve 8 haftalarda o kadar korkuyorum ki anlatamam.Guzel düşünelim güzel olsun darısı başınıza 🙏💕
Aynı şeyi bende yaşadım bu ikinci transferim korkularını o kadar iyi anlıyorum ki. Ama o umut hep var içimizde 🥰 her zaman pozitif düşün Rabbimden istediğimizin hayırlı ve kolay olmasını dile 🤍🤍🤍

Kızlar bende dün transferimi oldum. Inşallah hepimizin mucizesi sıkı sıkıya tutunur sağlıklı gebeliklerimiz olur.

Kullandigim ilaçlar

Estrofem; sabah 2 , akşam 2
Progesteron; günde 3 kere fitil
Prolutex; sabah akşam karindan iğne
takviye sabah akşam
Coraspin; günde 1 tane
Prednol 4mg ; günde 1 tane 5 gün boyunca

Ağrı olursa diye parol.
Kabızlık için duphalac sadece kabızlık hissedildiginde.

Bana biraz fazla gibi geldi ilaçlar siz neler kullaniyorsunuz?
Benim transferim 14 Mayıs
Estrofem günde 3
Prendol günde 2
Folik asit 1
Ecopirin 1
Kan sulandırıcı iğne 1
Progestan fitil günde 2 defa 2 tane
Progestan iğne de transfer günü vurulup devam edeceğim

Çoğu merkezden çok evet bence de Gürgan Klinikte ilaç /iğne. Bende burada yazanlara bakıp neden bende bu ilaç var diye düşündüm. Ama hepimizin sorunu başka belki de mesela bende ve eşimde de bir şey bulamıyorlar. Sağlıklı bir çocuğum var. Ama yine de transfer olan çoğu kişid

Benim transferim 14 Mayıs
Estrofem günde 3
Prendol günde 2
Folik asit 1
Ecopirin 1
Kan sulandırıcı iğne 1
Progestan fitil günde 2 defa 2 tane
Progestan iğne de transfer günü vurulup devam edeceğim
Ecopirin ne için kullanılıyor acaba

Ben sordum ödem dedi hemşire ama bildiğiniz kollarım, yüzüm iç bacaklarım dolgunlaştı. Yeşil çay günde 1 fincan içebilirsin dedi. Tuz ve şekeri azalt 1 saat yürü dedi
Bana 30 dk dan fazla yürümeyin demişlerdi
O da çok yavaş, spor gibi veya hızlı yürüme tarzı değil
Sadece rahimi kanlandirmak için hareket etmek

X